Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Portali se ubise citirajuci JSL SPORT da ce Gasprom da pojaca ™ ugovor za milionce, a na PPP nema reakcije :cry:

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Link to comment

Portali se ubise citirajuci JSL SPORT da ce Gasprom da pojaca ™ ugovor za milionce, a na PPP nema reakcije :cry:

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

 

Da citiram prije nego sto izbrises.

 

I kakav je taj Gaspromov telefon?

Link to comment

Aj da probam i ovde

 

Kakav je onaj Alcatel tablet sto ga dele uz Telekomov internet? Koja mu je cena za dalju prodaju?

 

Ja mislim da je ovo ključno i da ti govori sve :lol:

Link to comment

Koji tačno? I poenta je za šta bi ti služio. Recimo meni tablet (Prestigio PMP7100 MultiPad 10.1)  služi za čitanje stripova i gledanje filmova i serija kada negde putujem. Za to mi je savršen, dok su ostale stvari malo diskutabilnije, ponekad je i sam surf spor. Zahtevnije igre nisam pokušavao jer me ne zanimaju. 

Link to comment

Ja na kraju prelomio u korist Sony Z1 Compact. Ali avaj, kada sam narucio preko neta prvo mi rekli da nema vise ni jedna boja sem roze i bele gde je bela 30e skuplja od svake druge, ja rekoh aj sacekacu taman da legne plata i zaista u mejduvremenu dodje crna, narucim kad no zove call centar greska u ceni cena za crnu boju je ista kao i za belu tj 30e vise nego navedeno jer je to sada drugi dobavljac, pa sad ili da cekam da se pojavi drugi dobavljac ili da uzmem po toj ceni ili da furam rozi.

 

I tako lomio lomio i na kraju na istom sajtu naletim na standardan Z1 i to u beloj boji 40e jeftiniji od Z1 compact i sad cekam da dodje.

 

Inace koga zanima razlika u navedenoj ceni izmedju onoga sto pise na Mobilnom svetu i Mobilnom Shopu je 165e u korist Shopa

Link to comment

Koji tačno? I poenta je za šta bi ti služio. Recimo meni tablet (Prestigio PMP7100 MultiPad 10.1)  služi za čitanje stripova i gledanje filmova i serija kada negde putujem. Za to mi je savršen, dok su ostale stvari malo diskutabilnije, ponekad je i sam surf spor. Zahtevnije igre nisam pokušavao jer me ne zanimaju. 

 

Alcatel One Touch, gde god sam guglao druga je cena, od 125evra do 200!!!. Meni ne treba ni za sta, moje potrebe zadovoljava iPhone (kuci i na poslu desktop) ako ne budem mogao da uzmem neku kintu ostavicu ga sestrinoj klinki da igra igrice, crta, gleda crtace i slicno. Ide za dinar u Telekomu, pa kad je dz daj sta das.

Hvala za info ;)

Link to comment

pa ko jos normalan menja bateriju na mobilnom u prevozu?

 

i zasto bas sada?

 

kada iPhone dolazi u Srbiju... antireklama za sve ostale, to je to, sve je jasno.

Link to comment

Браћо форумаши - ако неко прати теленор пакете ел неко зна да ми препоручи у пакету оном од две хиљаде (пренеси и сурфуј икс ел) добар мобилни без доплате? Они сиу на кварно издали јесењи каталог где има таква понуда за Самсунг Г Кор 2, а кад сам послао жену тражили су доплату и скупљи пакет. Дакле, треба ми са великим екраном због прстића и да може вајбер и воћап. 

Шта би ту ушло у комб? Њихов сајт је јако чудан, не избацује понуду по параметрима кад задам пакет и цену

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...