Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Znam da može to, nego se pre mogao kupiti pravi fiksni, onaj što ne moraš da puniš i ne možeš da šetaš sa njim, a koji je, praktično, bio baza, dok je uz njega je dolazila i dodatna slušalica koja se punila. Dakle, imaš dve slušalice od kojih je jedna šetajuća, a druga je praktično običan telefon, fiksni.

Nisam siguran da takva kombina postoji sada.Najblize je ovo jedna baza dve sluske...

Link to comment

To sam i pretpostavila, ali nada umire poslednja  :cry: . Nemam pojma šta se desilo ovom mom telefonu koji je baš takva kombinacija fiksni+slušalica - nije čak ni star, svega 6-7 godina.

 

To je ovaj fazon:

 

2591894-0.jpg

 

Jednostavno je prestao da se ponaša kao baza i postao je običan telefon pa je slušalica potpuno neupotrebljiva. Postaćemo robovi stvari koje moraju da se pune, jbt.

Link to comment

pa uzni bolje jedan normalan stoni i jedan bezicni.

bolje da budu nezavisni.

 

Uradila bih ja to i pre nekoliko godina, ali to podrazumeva razvlačenje telefonskog kabla po stanu što se pojedinim ukućanima nikako ne sviđa.

Link to comment

Uradila bih ja to i pre nekoliko godina, ali to podrazumeva razvlačenje telefonskog kabla po stanu što se pojedinim ukućanima nikako ne sviđa.

Pa ne mora.

Dupla utičnica, spliter i bazu držiš gde i taj "žičani"?

Link to comment

Vidiš, to uopšte nije loša ideja. Još samo da dobijem dozvolu da se baza, koja je ujedno i punjač, ne nalazi u sobi gde i šetajući telefon. Mislim da ću igrati na ne baš beznačajnu razliku u ceni  :ss1:.

Link to comment

Pa takve imaš ovde na paketima...

moram čekirati, nisam u toku sa telefonima uopšte. uzeo bih nešto što može da se baca i dira prljavim rukama a da mu baterija dugo traje

Link to comment

moram čekirati, nisam u toku sa telefonima uopšte. uzeo bih nešto što može da se baca i dira prljavim rukama a da mu baterija dugo traje

Sasvim OK telefon od te sorte za male pare:

www.catphones.com

Link to comment

Pa takve imaš ovde na paketima...

gde je to ovde? daj neki linak

 

Sasvim OK telefon od te sorte za male pare:

www.catphones.com

hm deluje ok ali je skuplji od ovog gore a performanse su na prvi pogled slične.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...