Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

jasno mi je sve to, vise me brine kako se koristi kad nemas torbicu, tj kad krenes negde lagano obucen ili sednes na bajs na primer.

 

sa blututom ili sluskama obicnim cela azija prica, niko ne drzi telefon na uvetu, to sam vec usvojio i kupio sluske.

Kad idem lagano, imam torbicu. Eventualno pantalone/ trenericu sa velikm džepovima sastrane.

 

Bajs ne vozim više, na žalost (ukrali su mi poslednjih X komada, poslednji sa terase na prvom spratu), ali bih tu kupio ili onaj držač za telefon, sličan kao za auto, ili bih držao u torbici.

Link to comment

Vele da može da se kupi i korpa ili prikolica za bajs za te telefone. Ja sam razmišljao da za svakodnevnu upotrebu iznajmim malog roba koji će da nosi telefon iza mene. Mogu da mu diktiram odgovore na mailove a razgovore nek mi prepriča, i onako mrzim da pričam telefonom.

Link to comment

Da se vratimo na temu, a to su mobilni. Ne smartphones, nego mobilni :). Zeni je riknula stara Nokia i posto nece smartphone niti touchscreen, kupila je Nokiju 225. Da skratim, neopisivo smece. Prosto mi je neverovatno da neko moze u 2014. da tako efektno upropasti software iz 2008. Sve lici na staru Nokiju, ali pola stvari ne postoji, izmedju ostalog ni mogucnost da se vise brojeva stavi pod isti kontakt :lolol: . Niti moze da se prikaci na komp i sinhronizuju podaci.

 

Elem, jel zna neko obican, najobicniji telefon, kakav je postojao recimo 2008. godine i koji je radio posao?

Link to comment

Da se vratimo na temu, a to su mobilni. Ne smartphones, nego mobilni :). Zeni je riknula stara Nokia i posto nece smartphone niti touchscreen, kupila je Nokiju 225. Da skratim, neopisivo smece. Prosto mi je neverovatno da neko moze u 2014. da tako efektno upropasti software iz 2008. Sve lici na staru Nokiju, ali pola stvari ne postoji, izmedju ostalog ni mogucnost da se vise brojeva stavi pod isti kontakt :lolol: . Niti moze da se prikaci na komp i sinhronizuju podaci.

 

Elem, jel zna neko obican, najobicniji telefon, kakav je postojao recimo 2008. godine i koji je radio posao?

S5610. Samsung

Par ljudi ga pohvalili.

Link to comment

Elem, jel zna neko obican, najobicniji telefon, kakav je postojao recimo 2008. godine i koji je radio posao?

Venom,

 

Moj klinac koristi Nokia 100. To je pravi stari jednostavni telefon. On ga ne koristi puno, pa mu baterija traje 6-7 dana :)

Pre 1,5 godinu je bio oko 20 EUR u Mediamarkt-u. 

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

Istekao mi je ugovor u MTSu u septembru, a nisam ga obnovio niti uzeo novi mob posto koristim iPhone. Jel ima neko ovde uvid sta se nudi i sta bi bilo lako za prodati dalje, sta je in iz te MTSove ponude. Meni ne znaci bas puno kad prelistam one njihove brosure :(

Link to comment

znam da je bilo letos, nisam bio siguran da li je jos uvek. u svakom slucaju, mislim da je to bolji deal nego kupovina i valjanje telefona. zavisi i od tarife ali kapiram da svejedno ne moze da se dobije dobar telefon na jeftin ugovor.

Link to comment

znam da je bilo letos, nisam bio siguran da li je jos uvek. u svakom slucaju, mislim da je to bolji deal nego kupovina i valjanje telefona. zavisi i od tarife ali kapiram da svejedno ne moze da se dobije dobar telefon na jeftin ugovor.

Mislim "uvek" poslednjih par ugovora... Može biti da više nije. Ipak jeste.

Da i ja bih pre 50% nego telefon. Tako i radim za gospođin broj.

Link to comment

Ova tema je nešto najbliže fiksnim telefonima što postoji pa da pitam.

 

Da li se još uvek prodaju fiksni telefoni uz koje ide još jedna slušalica? Dakle, fiksni telefon je baza, a uz njega ide i jedna slušalica sa punjačem za nju. Ja sam jedino nalazila po dva šetajuća telefona od kojih jedan čuči na bazi, a drugi na punjaču. Ja samo želim da imam telefon o čijem punjenju ne moram da razmišljam.

Link to comment

Znam da može to, nego se pre mogao kupiti pravi fiksni, onaj što ne moraš da puniš i ne možeš da šetaš sa njim, a koji je, praktično, bio baza, dok je uz njega je dolazila i dodatna slušalica koja se punila. Dakle, imaš dve slušalice od kojih je jedna šetajuća, a druga je praktično običan telefon, fiksni.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...