Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Uh sad ste mi uneli i sonye i LGove u razmatranje. Svakako cu da bacim pogled i na njih, ali moram prvo da ih vidim uzivo i vidim kako mi leze u ruci. U principu najbitnije mi je da moze u dzep normalno da stane i da bas ne crkava baterija u pola dana.

 

A moram da vidim prvo preko Gigatrona jer nude neke popuste ako nadjes jeftinije telefon nego sto je kod njih, sto zapravo nije uopste tesko, samo nisam siguran koliko to sto oni reklamiraju u Srbiji uopste vazi...

Link to comment

Ovako iz ruke mislim da Z1 compact ima prednost. Kupio me sa onim masivnim metalom.

 

samo jel ima neko iskustva sa kupovinom preko mobilnog shopa? Vidim da su ljudi generalno zadovoljni a da su im cene prilicno manje od regularnih prodavnica.

Link to comment

ne znam gde da postavim pitanje, nadam se da je ovo ok mesto.

 

pitanje za ljude koji koriste 5.5" fablete:

 

jbte, kako vi nosite onoliki telefon? od svega ponudjenog u ovom vremenskom periodu, meni moze da stane samo u zadnji dzep pantalona (farmerica). u unutrasnji dzep jakne ne, prednji pantalona ne, spoljni jakne da ali ispada.

 

kako se to nosi?

 

pitam ozbiljno zato sto trenutno imam kod sebe isti telefon u 4.7 i 5.5 verziji i 5.5 mi se inace naravno vise svidja nego 4.7" zbog preglednosti ekrana i drugih nekih sitnica, a i vec imam staracku kratkovidost pa mi odgovara tepsija ekran i veca slova.

 

ali je to ne-no-si-vo sem ako ga ne drzis u torbi ili pederusi. ovo drugo nemam a ovo prvo imam pola dana.

 

hilfe?

Edited by gazza1
Link to comment

Ja nosim ili u torbici prebačenoj dijagonalno, ili u prednjem džepu. Ali ja sam mnogo viši od tebe, pa su valjda i džepovi veći.

Inače 5.7" telefon koristim jednom rukom, bez problema

Link to comment

Ja nosim ili u torbici prebačenoj dijagonalno, ili u prednjem džepu. Ali ja sam mnogo viši od tebe, pa su valjda i džepovi veći.

Inače 5.7" telefon koristim jednom rukom, bez problema

 

+1, samo 5.5"

 

U prednje džepove staje bez problema. A ako ti je problem da stavljaš tepsiju™ na uvo, kupi bluetoot slušalicu, zabodi je u uho i to je to. Telefon drži u torbi, dok ti ne treba kao tablet.

Link to comment

jasno mi je sve to, vise me brine kako se koristi kad nemas torbicu, tj kad krenes negde lagano obucen ili sednes na bajs na primer.

 

sa blututom ili sluskama obicnim cela azija prica, niko ne drzi telefon na uvetu, to sam vec usvojio i kupio sluske.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...