Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

imaš Lenovo P780, koji je dobar telefon, kod nas oko 30K, ako naručiš iz kine, ispod 200€ je, jel' tako MOćo?

a pa moća ne valja te brend kineze, nego one džigibau, tako da za moću lenovo otpada :P

Link to comment

a pa moća ne valja te brend kineze, nego one džigibau, tako da za moću lenovo otpada :P

Ma davao mi je Moća savet i za Lenovo,kako jeftinije da ka iz Kine dobavim.

 

Imam ja kopiju Note 3, evo u fijoci, dajem za 100€ ako neko hoće. Sve radi, FullHD, quadcore, 1.5GB rama, 5.6 inči ekran. Pravi kinez... :)

Link to comment

E renne nisam od tebe ocekivao da ces da me prodas :cry:

A ne nudim dzigibau kineze vec brendove koji su u kini najprodavaniji te imaju veliku podrsku internet zajednice.

Lenovo moze P780  je njihov model sa najvecom baterijom a ako te interesuje enki drugi Lenovo ili kinez javi se.

Link to comment

Ma gledao ja raznorazne modele, nego da vidim sta ljudi kazu. Ako je ovo sto wall kaze tacno, onda nije tacna moja pretpostavka da je svaki smartfon ispod 20-25k jednostavno sranje (to je utisak koji imam nakon ovog Samsunga), tj. da neki od ovih kineza i moze da posluzi...

WTMIL :fantom:

 

Uglavnom je tako.

Recimo htc 200, 300 stvarno ne vrede tog novca.

Samsung u toj klasi isto.

O nekim upgrade-ima ne treba ni razmišljati (zvaničnim).

Isuviše brzo izbacuju nove modele, ne stižu ni da ih valjano testiraju... Pa kako bude.

Za taj novac, Lenovo, Huawei... Ili Moćaphone.

Link to comment

Btw, sta kaze kolektivna forumska mudrost, koji je najbolji android smartfon ispod 20k? Ili ako je to nemoguce, ispod 25k dinara?

 

Imam uzasna iskustva sa Samsung Galaxy Y(oung)-om, posle mesec-dva je poceo uzasno da se baguje i postao fakticki neupotrebljiv (kada kazem to mislim da vam treba da 5 minuta da ga naterate da okrene broj telefona i posalje sms, dakle osnovne dumbphone funkcije, i ne, nije preopterecen tonom aplikacija, ima sve u svemu 3-4 instalirane), taj je bio oko 100 evra. Ni firmware update (koji sam na jedvite jade uspeo da izvedem uopste posle par dani drkanja) nije pomogao. Zato sam i jako skeptican prema bilo cemu sto ima cenu izmedju 10 i 12 hiljada, cak i kada naizgled izgleda bolje.

 

Ali nesto za oko 20k? Ovi Lenovo, ZTE, Huawei telefoni za te pare? Je li neko to probao?

 

 

Motorola Moto G, nenadjebiv telefon. Imas ga i sa jednom i sa 2 kartice, oko 200e kosta, a sa jednom oko 180 evra.

Link to comment

gledao sam danas htc mini 2

 

kada ga uporedim sa svojim sadašnjim, bolje stoji u svemu osim u procesoru

 

od m8 ima duplo sporiji procesor. interesuje me kolika mu je to boljka?

 

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6345&idPhone2=4574

mini verzije su okej. obicno performansama duplo slabije od perjanica, iskopiran kvalitet "pod prstima", sto bi rekli, i malo manje senzora. na lg g2 mini sam igrao NFS most wanted sto je meni ekvivalent onoga, mobilni mi je skuvao kafu i doneo u krevet.

 

opet, mozda je to sada postao standard, tako da gugl u sake i tako to

Link to comment

Moja prijateljica dobila na poklon mobilni iz Koreje. Model je LG F100S. Jedno vreme je radio dobro. Sad ima sledeci problem. Kad je na punjacu radi, kad se iskljuci sa punjaca momentalno prestaje da radi. Eni ajdias?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...