Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

meni je isprintala čim sam ga zatražio, vipovka ovdašnja. rekla je da postoji mogućnost da mi ga pošalju ako joj ne bude odmah dostupan. da ga pošalju sutradan. ali je bio.

kakve to mustre kod vas određuju pravila?

Link to comment

 Zaboravila sam da kažem da mi je danas istekao dvogodišnji ugovor sa VIP-om, postpejd tarifa prelazi u pripejd ako uplatim min 50 din. U međuvremenu  broj je nedostupan.

 

Čekaj, ovo je moguće? Mislim ako je moguće kod VIPa, onda mora da može i kod Telenora!

Link to comment

Moguće je, sad sam podnela zahtev, traže i ser. broj tel. aparata, kažu do mesec dana. Rekla sam za praksu Cro VIP-a, sleže ramenima. Znam što puštaju da čekamo dekodiranje, prelazak na pripejd uplatom min 50 din  može da se izvrši samo u narednih mesec dana, pa žele da nateraju korisnike da sačuvaju postojeće 060 brojeve, koliko bilo da im uplatiš samo da te zadrže u sistemu. Kao i u bankama, što hoće da plaču kad gasiš račun.

Edited by halloween
Link to comment

evo izvada kad se zajebete pa šibnete sms pogrešnoj osobi, saću odma probam radi li:

 

Evo šta da uradite kad pošaljete SMS pogrešnoj osobi!

Za sve vas kojima se to sigurno dogodilo ovaj savet će vam itekako značiti, jer svi znamo koliko problema može da izazove poruka koja je greškom poslata

 

Sve što trebate da uradite jeste da brzo odreagujete i prebacite vaš telefon na “airplane mode”. Dobićete obaveštenje da poruka nije poslata, i ostaje vam samo da posle toga poruku pošaljete onome kome je namenjena.

 

kopirala sa telegrafa

 

e: pa jebem mu miša, dok se ja snađem, poruka ode stoput :dry:

Edited by ordi
Link to comment

Ne znam da li je ovo odgovarajuće mesto za pitanje, uglavnom - već deceniju i jače sam po navici na nekom osnovnom Bel 50 paketu na MTS, a više od 5 godina planiram da se prebacim na neki drugi, al me mrzi, što iz razloga nesposobnosti pažljivog čitanja sitnih slova i tumačenja podmetačina u raznim glosi šajni paketima, što iz čiste lenjosti.

 

Elem, treba mi neki paket sa (po mogućnosti) dobrim i neograničenim netom, u rangu soma ili malo jače mesečne pretplate, za normalne varijante. Dobri ljudi koji čitate sitna slova, menjate često pakete i generalno se krećete u toj oblasti, posavetujte ubogog ljaksea.

Link to comment

Baci pogled na mix net M.

Imaš valjda 300 min raz. puno sms-ova i 600 MB. 1100 din.

Tako bilo, možda je sada i bolje.

Da ali ako potpises ugovor na godinu dana dobijeas taj paket u pola cene ... Tih 600mb je brzog interneta ako to potrosis ostaje ti neograniceno onaj sporiji ...

Stvarno najbolja moguca ponuda po meni za nekih 550 dinara ...

 

p.s. Popust od 50% ne vazi ako uzimas i telefon uz paket ...

Link to comment

Da ali ako potpises ugovor na godinu dana dobijeas taj paket u pola cene ... Tih 600mb je brzog interneta ako to potrosis ostaje ti neograniceno onaj sporiji ...

Stvarno najbolja moguca ponuda po meni za nekih 550 dinara ...

 

p.s. Popust od 50% ne vazi ako uzimas i telefon uz paket ...

Nisam siguran da li taj popust važi za prvi ugovor. Ali ima logike ako prelaziš s jednog, kao drug ljakse, na taj da dobiješ 50%.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...