Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

другар има, он задовољан, сад да ли вреди је субјективно наравно, ја не видим неку разлику у односу на м7, који исти другар такође има и покушава да прода, ако ти то долази у обзир, месец данастар, он тражи 300 евра, али није фиксно... а имаш и на кп још доста таквих половних варијанти

Link to comment

Tražila sam i nema tema o fiksnoj telefoniji, a pošto smatram da moje pitanje ne zahteva otvaranje posebne teme, pitaću ovde:

Od preseljenja u novi stan funkcionišem bez fiksnog, samo uz mobilni telefon. Fiksni tel. sam slabo koristila i u starom stanu (kao i tv). Načelno govoreći, fiksni telefon mi uopšte ne treba, ali možda postoji argument u prilog instaliranja fiksnog telefonskog priključka, nekakav standard (ili možda navika), pa molim za mišljenje.

Edited by halloween
Link to comment

Još uvek? :mellow:

Mislio sam da je to istorija, otkad mogu na druge načine utvrditi likvidnost i odnos klijenta ka obavezama.

Pa ne znam dok sam radio u banci, to je bilo pravilo. A i sad su me gnjavili, pošto sam se raspitivao za uslove za stambeni.

Link to comment

 Zaboravila sam da kažem da mi je danas istekao dvogodišnji ugovor sa VIP-om, postpejd tarifa prelazi u pripejd ako uplatim min 50 din. U međuvremenu  broj je nedostupan.

Ostao mi je telefon u vlasništvu, ali mora da se dekodira da bih koristila preko 064, u VIP-u bi besplatno  dekodirali, ali da čekam 1 mesec. Koliko košta i da li se preporučuje da dekodiraju u nekoj mobi  radnji da ne čekam toliko?

Link to comment

 Zaboravila sam da kažem da mi je danas istekao dvogodišnji ugovor sa VIP-om, postpejd tarifa prelazi u pripejd ako uplatim min 50 din. U međuvremenu  broj je nedostupan.

Ostao mi je telefon u vlasništvu, ali mora da se dekodira da bih koristila preko 064, u VIP-u bi besplatno  dekodirali, ali da čekam 1 mesec. Koliko košta i da li se preporučuje da dekodiraju u nekoj mobi  radnji da ne čekam toliko?

 

Zovi korisnički servis ili im piši na tviteru. Za ovo drugo će da reaguju fazon odmah. 

 

Što se tiče dekodiranja, meni je trebalo za stari telefon da pošalju kod i poslali su ga posle par meseci, ja sam i zaboravio na to. A bukvalno su mi rekli, dobićeš kod za otključavanje odmah.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...