Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Lumia 720 ili htc desire 500?Ko zna nesto vise o ova dva modela, navikao sam na htc pa mi tesko preci na nesto drugo a nokia deluje interesantnajedino ova dva mogu za dzabe zbog obnove ugovora kod telenora

Link to comment

Zasto su mi riknule sve domace aplikacije?Kod svih mi pise "this app has been discontinued"Mislim da imam symbian s60v5. Na ovi store jos uvek postoje te aplikacije ali vise ne za moj telefon.Ince su sve aplikacije izgledale dosta slicno i mislim da je kod svih pisalo "created with Nokia app wizard"

Edited by katamaran
Link to comment

Da pitam nešto.Jel na ovim Lumia telefonima što imaju windows phone os može normalno da se barata sa gmail nalozima, tj. jel' konforno, preko neke aplikacije da ne mora brauzer pa iz njega?Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
Da pitam nešto.Jel na ovim Lumia telefonima što imaju windows phone os može normalno da se barata sa gmail nalozima, tj. jel' konforno, preko neke aplikacije da ne mora brauzer pa iz njega?Poslato sa WC šolje by BVK
najnormalnije..
Link to comment

Ako misliš na sinhronizaciju kontakata i kalendara, nisam siguran kako to radi na WP (pogotovo kontakti, kalendar treba da je standardan iCal). Ipak je WP zasnovan na Windows Live ID, odnosno Microsoft Account-u, kako se sada zove. Kao što Android sve čuva u okviru Google naloga, tako WP to radi sa svojim ID. Ako ništa drugo, import kontakata iz Google naloga je moguć i jednostavan. Ipak se tu menja ekosistem ceo, kako aplikacija, tako i podataka raznih.Ako neko ima iskustva rada WP sa podacima sa Google naloga, zanima me kako izgleda. U vremenu kad sam imao WP, Google nalog mi je bio prilično prazan (sem maila, koji je radio sasma ok).

Edited by giuseppe
Link to comment
a sinhronizacija google naloga? je l i to fino radi?
Radi uredno dok Google dopušta da radi EAS (što inače obavlja i moja cigla, s tim da je dobri Google odlučio da mi jednom namješteni EAS omogući dovijeka tjd dok cigla ne krepa...) a kasnije će novi korisnici morat prijeći na CalDAV i onaj drugi DAV jer tako hoće Google. Samo im treba vremena. Ne znam kolko im još Google daje, mislim da negdje do ljeta 2014..
Link to comment

Import i konstantni sync. I bit će moguć i dalje, samo će Microsoft morati promijenit protokole. A to se tebe ne bi trebalo ticati... mada je bilo opasno početkom ove godine dok se G & M nisu dogovorili.

Link to comment
erm.... mislim da te nista nisam razumeo, ali ovi postovi iznad kazu da je import kontakata sa google naloga moguc i lak, i to mi je dovoljno da znam :)
Aaa vrnuo si se!Potrošio si koncentraciju u onoj pustinji ! ;-) Drugim rečima google i ms se igraju tuče u prašini. Pa malo jedni druge kecaju ali niko ne sme do kraja da zaoštri ;-) Poslato sa WC šolje by BVK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...