Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

pa rekoh da rant nije upucen tebi nego sajtovima koji su redom u tom fazonu (zaista nije bilo ironicno)za full-hd - nisam bas siguran da to ljudsko oko moze opaziti na tako malom ekranu i da pravi toliku razliku u svakodnevnoj upotrebi.a onda mi bolje da se te pare utrose na neku drugu funkcionalnost (kameru :) ), a ne na ekran

Edited by Zverilla
Link to comment
pa rekoh da rant nije upucen tebi nego sajtovima koji su redom u tom fazonu (zaista nije bilo ironicno)za full-hd - nisam bas siguran da to ljudsko oko moze opaziti na tako malom ekranu i da pravi toliku razliku u svakodnevnoj upotrebi.a onda mi bolje da se te pare utrose na neku drugu funkcionalnost (kameru :) ), a ne na ekran
Aaaa :)Ja mislio rant nije upuće drugarici Stormy a jeste...Eh misliti i...Šta znam, valjda na mene ostavili utisak full HD displ prvi put pa od tada vrhunsku sliku vezujem i za taj parametar.A nije jedini koji je važan, znam.Kažem, da ima lumnia 5" ili nešto veća, rado bih je uzeo, upravo zvog kamere (skršio sam starog polu-idiota) i novog os-a. Androide imam na postojećem, na tabletu... Bilo bi zanimljivije.
Link to comment
Aaaa :)Ja mislio rant nije upuće drugarici Stormy a jeste...
:(nije vam loša ideja da nađem način da mi se telefon donese iz inostranstva. taman da nepotrebno zakomplikujem što se više može. :s_d:
Link to comment
:(nije vam loša ideja da nađem način da mi se telefon donese iz inostranstva. taman da nepotrebno zakomplikujem što se više može. :s_d:
"A jeste meni" :)A nije ni meni nego gsmareni. Eto komplikujemo na svim frontovima. :lol:
Link to comment
zidu, cekam te na kulinarstvu da ti se osvetim sto oces da me posvadjas sa stormy :P(a lepo napisah u originalnom postu da kukam na revizionisticke™ sajtove)
Lepo, lepo... Ja kriv. A i Stormy pomalo. -_-
Link to comment

Nexus4 ima slabu kameru, ali poredjenje nema smisla. I u vreme reviewa su svi telefoni bili duplo skuplji, a danas i tri puta. Za direktno poredjenje je Lumia 620, a ne 920, ili iPhone.

Link to comment
Nexus4 ima slabu kameru, ali poredjenje nema smisla. I u vreme reviewa su svi telefoni bili duplo skuplji, a danas i tri puta. Za direktno poredjenje je Lumia 620, a ne 920, ili iPhone.
nexus4 nema slabu kameru, nego pruza iskustvo lomografije na mobilnoj platformi ;)a ovo za cenu naprosto nije tacnolumia 920 (sa 32GB interne fles memorije) je 310enexus4 sa 8GB internih je 200e, onaj sa 16gb je vec 250e a posto nexus nema sd slot, nexus4 sa 8GB flesa ispada iz ozbiljnog razmatranja. Edited by Zverilla
Link to comment
nexus4 nema slabu kameru, nego pruza iskustvo lomografije na mobilnoj platformi ;)a ovo za cenu naprosto nije tacnolumia 920 (sa 32GB interne fles memorije) je 310enexus4 sa 8GB internih je 200e, onaj sa 16gb je vec 250e a posto nexus nema sd slot, nexus4 sa 8GB flesa ispada iz ozbiljnog razmatranja.
Ako je tako, onda je to super cena. Prosle godine je jos bila u cenovnom rangu S3 i slicnih.Nexus4 pravi ipak prihvatljive fotografije. Jedini pravi problem je sto je kamera prilicno spora kad nema dovoljno svetla.
Link to comment
nexus4 nema slabu kameru, nego pruza iskustvo lomografije na mobilnoj platformi ;)a ovo za cenu naprosto nije tacnolumia 920 (sa 32GB interne fles memorije) je 310enexus4 sa 8GB internih je 200e, onaj sa 16gb je vec 250e a posto nexus nema sd slot, nexus4 sa 8GB flesa ispada iz ozbiljnog razmatranja.
920 300 €? Pa to je jaba! Gde?@Stormy, ti se naljuti, neće da se baci. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...