Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

hvala, dečaci, na predlozima. :)to mi je trebalo da znam šta da gledam.

A ako hoćeš tlf koji zaista i radi, uzmi iPhone.
eh, volela bih vrlo, ali plašim se da bi se tu javilo ograničenje finansijske prirode. ne znam ni da li ima u srbiji.
je l' ima ko da donese? :D
+1 :D
Link to comment
uzmi LG L9, dobar aparat
l9 je oko 300e po prodavnicama. nov sa operatera u oglasima moze da se nadje za oko 200e. 4x hd je oko 250e. 4x je svakako dosta bolji telefon. ako je budzet problem, onda usteda od 50e znaci. mada, mora l9 da juri po oglasima. slazem se da je to dobar telefon, samo kazem da, za neznatnu razliku, dobija prilicno bolji telefon. venomov predlog jeste najbolji. pod uslovom da ima ko da donese od preko.
Link to comment
Pa šta znam, težak, disp nije nešto, ima vrhunsku kameru (što tebi nije prioritet)Mislim, ako je tebi dobar meni je još bolji, ali eto moje je da kažem, a vi deco ako se volite... :D
cek cek - otkad to 330ppi "nije nesto"?za 920 je najveca mana tezina, ali ako se nosi u torbi ko sto stormy hoce, taj problem je irelevantan.@stormy - imas ih i u normalnim bojama :)(pitanje je bilo, al ovaj rant sad nije upucen tebi :) )ja iskreno ne kapiram celu tu mobitel patkometriju po review-sajtovima gde se vrednuju samo telefoni sa full HD.om, osmojezgarskim procesorima koji rasturaju Linpack, i vise nego korisne benchmarke gde se broji svaka mikrosekunda pri renderovanju sajtovaIMHOsvaki ekran od 300+ ppi je vise nego dovoljansvaki dual-core procesor je vise nego dovoljanono gde se telefoni trenutno najvise razlikuju u prakticnoj upotrebi je kamera (narocito kada se ne fotografise napolju), i tu lumije i ajfoni kidaju konkurenciju (a recimo kamera u spomenutom nexus4 je kanta nad kantama)oni su vec bolji od jefinijih point-and-shoot aparata (istina bez zuma), sto u praksi znaci jedan gadget manje koji moram da platim, i jos gore da nosim sa sobom.
Link to comment
cek cek - otkad to 330ppi "nije nesto"?za 920 je najveca mana tezina, ali ako se nosi u torbi ko sto stormy hoce, taj problem je irelevantan.@stormy - imas ih i u normalnim bojama :)(pitanje je bilo, al ovaj rant sad nije upucen tebi :) )ja iskreno ne kapiram celu tu mobitel patkometriju po review-sajtovima gde se vrednuju samo telefoni sa full HD.om, osmojezgarskim procesorima koji rasturaju Linpack, i vise nego korisne benchmarke gde se broji svaka mikrosekunda pri renderovanju sajtovaIMHOsvaki ekran od 300+ ppi je vise nego dovoljansvaki dual-core procesor je vise nego dovoljanono gde se telefoni trenutno najvise razlikuju u prakticnoj upotrebi je kamera (narocito kada se ne fotografise napolju), i tu lumije i ajfoni kidaju konkurenciju (a recimo kamera u spomenutom nexus4 je kanta nad kantama)oni su vec bolji od jefinijih point-and-shoot aparata (istina bez zuma), sto u praksi znaci jedan gadget manje koji moram da platim, i jos gore da nosim sa sobom.
Ma ne radi se ovde o bilo kakvoj patkometriji.Pa zar nisam napisao da je kamera na 920 vrhunska? :)Elem, mislim da nov tel od 400-500+ € treba da ima full HD rez.Koliko će imati rama ili coreva, zavisi od O.S.-a.Opet, po meni, minimum dovoljno da se može računati barem na jedan ozbiljan upgrade.Dakle, ništa patkometrija ništa Win vs Android.Da postoji lumnia od 5" i full hd-om, vrlo verovatno da bih uz'o.Edit cifre. Edited by wall
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...