Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Jel zna neko da li postoje druge pogodnosti kada se potpisuje ugovor na dve godine? Posto 90% cu uzeti telefon van ugovora, a ako vec potpisujem ugovor da vidim da li mogu da dobijem nesto od toga (neki popust na pretplatu ili sta god?) ili da bar mogu da ako se za 6 meseci predomislim ipak uzmem telefon iako sam sa njima na ugovoru.

Link to comment

MOraćeš da produžavaš ugovor kada budeš uzimao telefon. A popuste dobiješ obično pri kraju ugovorne obaveze, tada ponude nekoliko stvari pa šta ti najviše odgovara...

Link to comment
jel imao neko prilike da pogleda mobistel Cynus T2?
ima li nešto slično kod nas?mislim da sam prelomila preko kolena da uzmem neki smart fon i sad imam napad panike i loše mi je kao i svaki put da dođe vakat da kupim neku tehniku. prokleta je mogućnost izbora.vrlo sam neobaveštena po pitanju svega kod ovih novih fonova. kod ovog aramovog modela sviđa mi se veliki ekran, ali mi dve kartice nisu potrebne. treba mi za komunikaciju, forum, fejs, ni kamera mi nije nešto posebno važna. više volim da škljocam aparatom. to valjda nije ništa zahtevno.nije mi ni posebno hitno, jedino bi bilo dobro da uzmem što pre da ne izludim od gledanja i upoređivanja, a niti znam šta gledam, niti šta poredim. pledložite nešto da znam na koju stranu da se usmerim.hvala! :)
Link to comment
Sve je to isti kurac, uzmi onaj koji ti se najviše dopadne i koji ti cenom odgovara.
pretpostavljam, ali opet sam se nadala da ćete mi reći nešto konkretnije. :)
Koliko para?
recimo do 250, plafon 300 evrića.
Link to comment

hvala.zagledala sam te lumie po sajtovima i kao da sam zapamtila da je 920 dosta skuplji.ozbiljno ću razmotriti ako postoji opcija da se ovoliko ne žuti. :)

Link to comment
180 g.Malo je masivan za seke. :)
185g, piše gore. :)šta fali, neka popuni torbu.walle, ne staj mi sreći jedinom konkretnom predlogu na put.
Link to comment

Pa šta znam, težak, disp nije nešto, ima vrhunsku kameru (što tebi nije prioritet)Mislim, ako je tebi dobar meni je još bolji, ali eto moje je da kažem, a vi deco ako se volite... :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...