Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

pa i ne bas. ics i 512mb rama. ni baterija nije nesto jaka, a ekran cudne rezolucije. ostalo je na papiru ok. cena fina, a dual sim mogucnost prednost kome treba. mozda lg l9 uzeti u obzir (ne znam koliko kosta u nemackoj). cak bih i l7/l7II pre uzeo u razmatranje. nekako imam vise poverenja u ove "vece" proizvodjace. ako ni zbog cega drugo, onda zbog garancije i podrske/apdejta (mada, lg i nije bas svetli primer podrske :) ).

Link to comment

uff, mojne lg, imam jako lose iskustvo s njim, a i kosta oko 50 evra vise od ovoga.dual sim mi znaci za boravke u bg-u i italiji, a i du not forget da ga kupujem klincu od 12 godina, ionako ce trajati max dve godine :D

Link to comment

ako je dual sim bitna stavka, od "poznatijih" firmi imas samsung s duos. u slucaju da razlika u ceni nije prevelika, vredi dati nesto vise novca. mada, ako ti klinja voli igrati one nabudzene igre od par gb, budi pravi roditelj i otvori se za one ili s4. :D

Link to comment

Možda lupam ali zar nije bolje klincima kupiti neki "krš*" telefon (da imaju da se javljaju roditeljima)a pride da imaju tablet...jebiga tablet kada crkne ili zaboravi, a kad se to desi dete uvek može da se javi kući.*pod krš ne mislim na telefon iz 97me, nego neki jednostavniji...

Link to comment

samsung s duos je minimum 350, ovaj je 170 :fantom:a i nekako mi draze da ne moze da igra te nabudzene igrice koje traze mnogo rama :D@beholdertablet ne dam, ima laptop, dosta mu je. i ovako je konstantna bitka oko vremena koje provodi za kompjuterom...

Link to comment
debelo preteruješ i paranoišeš, uostalom, ako ti je tolika frka, instaliraš neki AV program, ima ih na tone
ocemo ozbiljno u ovu raspravu ili ne?cisto da znam da li da pocinjem s carsavima i linkovima (npr o kvalitetu AV programa za androide, kao i o njihovim sposobnostima da otkriju nesto sto nije najtipicniji kineski premiumsms malware)sticajem okolnosti, pomalo se bavim ovim na poslu pa sam ponesto o tome i naucio
Link to comment

Ma ti piši šta hoćeš, možda ima ko će da čita i sigurno da ima i zainteresovanih. Ja lično nisam opterećen sigurnošću, krađom identiteta, podataka, i šta ti ja znam šta već. A i moglo bi se reći da dosta znam šta radim i kako sve funcioniše, ipak sam nekakav jebeni elektro inženjer-programer. A i za ovih trideset i nešto godina sa računarima raznim nikada ništa zapatio nisam... A mislim da ti zaista po malo paranoišeš. Eto od mene toliko na ovu temu

Link to comment

Kakva su vam iskustva sa Iphone 4s? Vredi li to uzimati polovno i ocuvano za 200e ili da se strpim do decembarsko-novogodisnjih akcija pa da uzmem Samsngu S3 za malo jace pare?

Link to comment

To je fakat dobar telefon ali je s3 osetno bolji pa ako imas strpljenja cekaj ga. A i vec oko 300e ga imas novog....Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment

To je fakat dobar telefon ali je s3 osetno bolji pa ako imas strpljenja cekaj ga. A i vec oko 300e ga imas novog....Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Ma ti piši šta hoćeš, možda ima ko će da čita i sigurno da ima i zainteresovanih. Ja lično nisam opterećen sigurnošću, krađom identiteta, podataka, i šta ti ja znam šta već. A i moglo bi se reći da dosta znam šta radim i kako sve funcioniše, ipak sam nekakav jebeni elektro inženjer-programer. A i za ovih trideset i nešto godina sa računarima raznim nikada ništa zapatio nisam... A mislim da ti zaista po malo paranoišeš. Eto od mene toliko na ovu temu
cisto mi je malo smetalo sto siris jedan sveopsti osecaj potpune sigurnosti argumenatima poput "ma AV radi pos'o" & "root je kul" & "ja sam jebeni inzenjer programer" (FYI, i ja sam)problem je samo sto "As evident from our tests, antivirus apps on Android still face various difficulties as they mainly rely on signature or name databases instead of code heuristics and behavioral pattern detection. As a result, the tested antivirus apps do not provide a real-time protection against beforehand unknown malware samples or even barely changed known malware"a ni rut bas i nije kul (kaze stiv kondik - za one sto ne znaju: autor cyanogena)security&features obicno ne idu zajedno, ali kada neko hoce da otkljuca rut da bi "oslobodio memoriju i procesor od trashy procesa" na telefonu koji ima giga rama i kvad-kor procesor (gde je to apsolutno irelevantno, ako se zna kako android upravlja memorijom i procesima), red je zadrzati malo skepse
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...