Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Ako neko zna - jel moram da čekam da mi ugovor u telenoru skroz istekne da bih prebacio broj u drugu mrežu? Ili tipa može i kad udjem u poslednjih mesec ili nedelju dana ili tako nešto?Pitam zato što mi ističe sad na kraju meseca, a ako ja dobro čitam ekomotivacija kod vipa baš tad prestaje da bude aktuelna...

Link to comment
hm. osećala sam se dobro, sad vidim da moj uspeh nije niš specijalno (ugovor od 15.10.2012. od toga telefon crkavao 3x, i 2 meseca nisam imala androidni tel na korišćenje)... no, zavist prema tebi me neće odvesti nikuda.osim ako te ne unajmim u sledećoj situaciji ovog tipa (a slutim da će ih biti), da umesto mene pišeš mejlove.
Samo zapretiš prelaskom u drugu mrežu i sva vrata se otvaraju. Bukvalno tako bilo. uostalom:"Ukoliko mi ne izađete u susret, biću prinuđen da rešenje pronađem u konkurentskim firmama koje daju bolje uslove u pojedinim oblastima mobilnog poslovanja koje trenutno mene interesuju.":DOn topic, ortakinja ima kao tvoj novi telefon i super je zadovoljna. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
Ako neko zna - jel moram da čekam da mi ugovor u telenoru skroz istekne da bih prebacio broj u drugu mrežu? Ili tipa može i kad udjem u poslednjih mesec ili nedelju dana ili tako nešto?Pitam zato što mi ističe sad na kraju meseca, a ako ja dobro čitam ekomotivacija kod vipa baš tad prestaje da bude aktuelna...
moraćeš da izuraš do kraja, ili da plati još tih 7 dana koliko ti je preostalo
Link to comment
[/size]Samo zapretiš prelaskom u drugu mrežu i sva vrata se otvaraju. Bukvalno tako bilo. uostalom:"Ukoliko mi ne izađete u susret, biću prinuđen da rešenje pronađem u konkurentskim firmama koje daju bolje uslove u pojedinim oblastima mobilnog poslovanja koje trenutno mene interesuju.":DOn topic, ortakinja ima kao tvoj novi telefon i super je zadovoljna.
mene to ceka ovih dana ali u poslovnicama. Na mail ne odgovaraju a na telefon mi je lik preporucio da je njabolje da za 6000 otkupim svoj ugovor koji istice krajem oktobra i da onda uzmeme telefon sa dodatnih 10000 popusta koji su sada aktuelni, jer "Hej pa onda si ipak ustedeo 4.000!" ili da cekam decembar kada ce imati neke novogodisnje akcije.
Link to comment

pa kolko se secam, nema tu nekog zesceg instaliranja, samo napravis folder koji se zove bas iGo, ubacis u njega to sto si kupio u trafici i pokrenes instalaciju.onda ubacis mape u folder maps, i gotovo.

Link to comment
pa kolko se secam, nema tu nekog zesceg instaliranja, samo napravis folder koji se zove bas iGo, ubacis u njega to sto si kupio u trafici i pokrenes instalaciju.onda ubacis mape u folder maps, i gotovo.
Jedino što treba da skineš verziju u rezoluciji tvog ekrana.
Link to comment
doslo vreme za zamenu telefona, ima li smisla uzimati win8, oce li se to zapatiti pored androida il ce da prodje ko beta i 2000?
da uzimam nov telefon sad, uzeo bih lumiu 1020(a trenutno imam sljamsung galaxy i koristim android od.. 2010te recimo)proveri samo da li ima aplikacije koje su tebi bitne.one budjave statistike, mi imamo meleon aplikacija, a mi dva meleona su nebitne ako na wp8 imas ono sta ti treba(npr. meni treba app za vesti, za tviter, fb, mejl, chat, i mape. i naravno kamera. ostalo ne koristim uopste)+ osim genijalne kamere, dve ogromne prednosti lumie koje nekako nestanu u recenzijama brojaca piksela na ekranu i gigaherca u procesoru:imas super integrisan skajp (npr. na mom galaksiju je ubica baterije, bas kao i viber. tako da nemam nijedan app za voip)i imas ugradjene nokija mape i navigaciju (proveri kolko su dobre za podrucje gde zivis/putujes). iskustva iz .de sa njima su sasvim dobra (i to nekim starim verzijama iz doba simbijana) Edited by Zverilla
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...