Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Oh da, baš sad kad sam stekao mogućnost da uzmem fon. :fur:Smorio sam se za medalju, galaxy ace mi se raspada i borim se svaki dan sa sobom da ga ne polupam u paramparčad, a ponuda im je sad neviđeno užasna i ne može da se uzme pristojan fon a da ne košta ko tri đavola (barem u ovoj mojoj bednoj tarifi). I da mogu da namaknem 10+ soma koliko je poskupelo ono što sam ja gledao ne bi mi palo na pamet da npr. dam 30k za jebeni s2+. :rant:

Link to comment

nisam primetio da je ponuda bila vremenski ogranicena, da sam znao uzeo bih neki drugi kad su mi rekli da nemaju ovaj htc.sad mi je bas, bas bulja da placam 10k dinara vise

Link to comment

Aj sad da uletim jako, glupo i do kraja. OVaj moj HTC Cha-Cha vec polako ispusta dusu, pa rekoh da priupitam sta se do sada od Androida pokazalo najbolje po pitanju trajanja baterije?

Link to comment

Uzeo jebeni™ S2+ kod telenora prošle nedelje. Kao da ih dele za džabe. Lista čekanja kao za operaciju božemeoprostiJedva smo iskamčili par komada za tvrtku. Sad vidim da je od danas skoro duplo skupljiSve u svemu zadovoljan. Nije baš baš najnoviji model, ali nisam ni ja :dry:

Link to comment
  • 2 weeks later...

I fought the Telenor and I won.odobrili su mi trajnu zamenu telefona (pokojni ZTE za nešto drugo, androidno). molim vas za sugestije šta da uzmem (moji zahtevi: da ekran bude što veći, da stabilno rade aplikacije poput gmejla, vibera, vremenske prognoze i talka, i da ne crkava).snebivam se da odem tamo, bojim se da me opet ne pređu.drugi mi je problem što u telefonu koji su mi dali kao uslužni imam 2 sms-a koje moram da prebacim na novi aparat, ili negde, jer se tiču transakcija na mastercardu u inostranstvu, kada su mi (sad u utorak) naplatili 2x istu robu, tj stigao mi SMS kao da su naplatili 2x, pa mi treba to za banku i raščišćavanje slučaja.

Link to comment
I fought the Telenor and I won.
Beat this, Ja sam uspeo da izdejstvujem da dobijem tj kupim novi telefon (tj produžetak ugovora) 8 meseci pre isteka starog, a pravilo je mesec dana pre isteka. Razmenili smo 10ak mailova i moj poslednji je bio takav da su me bukvalno u 9 ujutru zvali i rekli "izaći ćemo vam u susret, idite u bilo koju poslovnicu po Vaš telefon". :cool:
Link to comment

hm. osećala sam se dobro, sad vidim da moj uspeh nije niš specijalno (ugovor od 15.10.2012. od toga telefon crkavao 3x, i 2 meseca nisam imala androidni tel na korišćenje)... no, zavist prema tebi me neće odvesti nikuda.osim ako te ne unajmim u sledećoj situaciji ovog tipa (a slutim da će ih biti), da umesto mene pišeš mejlove.bah, idem da gledam ponudu telefona na sajtu.edit. mislim da jedino ovo mogu da dobijem kao ravnopravnu zamenu od svega sto nude (paket mi je prenesi i surfuj 1000)LG Optimus L7 II.phone_517_12.jpg

Edited by PointTaken
Link to comment

Po meni, best buy u toj cenovnoj kategoriji.Odličan displej i baterija veoma velikog kapaciteta. Jedan od retkih Androida koji potencijalno može da izgura i 2 dana bez punjača u normalnom radu.

Link to comment

dr zoidberg, ovo što kažeš zvuči v. ohrabrujuće. uzela taj model, beli ko na slici, i evo sad se igram.čini mi se, ili nešto nisam podesila kako valja, da nema onu foru da led diodica blinka kad ti npr. stigne neki SMS, ili drugi tip poruke.dopada mi se i što su slova veeelika, da ih bolje vidim.upravo danas ustanovila da su mi oči otišle k vragu i da ljude vidim debelo duplo na više od metar udaljenosti.no, to je neka druga tema.

Link to comment
čini mi se, ili nešto nisam podesila kako valja, da nema onu foru da led diodica blinka kad ti npr. stigne neki SMS, ili drugi tip poruke.
imaš tu opciju da podesiš. system settings, display, home button led. štikliraj missed event i izaberi u select missed event za šta želiš da ti svetli.
Link to comment

Ortak ima problem sa android HTC tj. sa njegovim dialerom.Kad pritisne dialer i otvori mu se istorija poziva sve mu pise "Nepoznat broj" a ispod je ispisan broj sa koga je zvato ili koji je zvao a umesto imena ono nepoznat broj...Sta bi moglo da bude?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...