Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Od uvek je tako. Od prvog dana. Prave presek stanja i prave račune pa ta dva dana nema stanja. Koliko znam, i kod drugih provajdera je isto

Link to comment

Jel ima jos po pijacama onih sto valjaju maske za telefone? Idealno Bajloni ili Zelenjak. Buvljak?Otpala mi ova tracica u boji i sad me to izludjuje. Ne bi me cudilo da je otpala jos odavno al sad sam provalio :)779677_0_original.jpgJedino sto je meni otpala donja. Neki genije je smislio da ta tracica i donji deo maske budu iz dva dela.

Edited by katamaran
Link to comment

Sad ću u avgustu da potpišem novi ugovor i uzmem neki telefon preko telenora, pa mi je sad nastupila velika dilema kad sam bacio pogled na ponudu. Lumia 720 vs S2 plus?Znam da je glupo poređenje tako da je moje pitanje u suštini - koliko se mogu zajebati ako pređem na windows? Nerviraju me neke stvari kod androida (lag i to što ako uzmem S2 za 2 godine (šta god da uzmem neću menjati 99% dok mi ne istekne opet ugovor) ima da izađe 3 nove verzije androida koje on više neće podržavati) a nije mi više nešto ni do beskonačnog customizovanja, igranja sa novim romovima i slično. Treba mi telefon koji će prosto da radi brzo i stabilno, da se ja tu nešto mnogo ne drndam sa njim, da ima dobru navigaciju, kamera da bude solidna ali mi to nije mnogo bitno, igrice su mi apsolutno nebitne...znam da fali dropbox na windowsu, kapiram da mogu da pređem na onaj njihov đavo kako god se već zove, šta još fali od bitnijih aplikacija? I tako generalno ako neko ima iskustva sa oba sistema...

Link to comment
Sad ću u avgustu da potpišem novi ugovor i uzmem neki telefon preko telenora, pa mi je sad nastupila velika dilema kad sam bacio pogled na ponudu. Lumia 720 vs S2 plus?Znam da je glupo poređenje tako da je moje pitanje u suštini - koliko se mogu zajebati ako pređem na windows? Nerviraju me neke stvari kod androida (lag i to što ako uzmem S2 za 2 godine (šta god da uzmem neću menjati 99% dok mi ne istekne opet ugovor) ima da izađe 3 nove verzije androida koje on više neće podržavati) a nije mi više nešto ni do beskonačnog customizovanja, igranja sa novim romovima i slično. Treba mi telefon koji će prosto da radi brzo i stabilno, da se ja tu nešto mnogo ne drndam sa njim, da ima dobru navigaciju, kamera da bude solidna ali mi to nije mnogo bitno, igrice su mi apsolutno nebitne...znam da fali dropbox na windowsu, kapiram da mogu da pređem na onaj njihov đavo kako god se već zove, šta još fali od bitnijih aplikacija? I tako generalno ako neko ima iskustva sa oba sistema...
pa 720 pobogu. zašto bi se zaebo ako pređeš na wp?uprkos tome što nemaju quadcore-ove, niti 5gigabajta memorije, lag na wp ne postoji- nebo i zemlja u poređenju sa droidom. Nema drndanja sa telefonom, navigacija najbolja, ne znam kakva mu je fotografija, dropbox mislim da postoji, meni ne fali ništa od aplikacija. Na WP-u sam 18meseci i niti jednom nisam morao da resetujem mobilni.imam iskustvo na osnovu oba sistema, wp mi je daleko daleko intuitivniji i prijatniji sistem od droida. (ios i wp su mi rame uz rame)(baška razlika u kvalitetu i ergonimiji nokie i korejske pvc samsunga)
Link to comment

Hvala! Zagrejan sam opasno za Lumiu, mnogo više nego za S2 plus...ali otkud znam, dug je period 2 godine, ne bih da shvatim da sam se zajebao i da wp nije za mene. :)

Link to comment

Samo vodi računa da je barcode najveći hejter androida, i najveći fan winmobila.Čisto da ne bude da ti nisam kazao.I da ćeš posle dva meseca morati da.menjaš masku na lumijii, pošto će biti sva uništenaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment
Uzmi iphone
Objektivno! No nisam dovoljno metroseksualan pa ipak otpada... :(
Uzmi bilo šta, i onako je stvar navike.
A jes vala baš....najpametnije da ne lupam mnogo glavu nego da idem na lice mesta pa da odlučim.
Link to comment
Pa dobro, i ti si najveci fan androida. :PZnaci sledeci koji naleti mora biti objektivan!
ja ti nisam ni rekao šta da kupiš :P A inače, LUmia se stvarno grozno ljušti
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...