Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

I ja uzeo nešto slično wall:Samsung E1200- 1,52 inča TFT- 65,1 gram težak- 156mhz cpu- šalje sms- ima alarm- i bateriju koja traje, i traje, i traje...what a fcking relief

Link to comment

колега има galaxy note, то чудо изгледа огромно, а то је ваљда 5.3 инча... ова xperia ултра... но добро, очигледно има људи којима те величине одговарају, мени је 4-4.3 инча ту негде максимална прихватљива величина за телефон

Link to comment

Da, (pre)veliko je.Čim i na reklami nisu prikazali kako se koristi za razgovor (osim preko bt-a) jasno je da to izgleda kao da si na uho stavio blok br 5 za osnovnu školu.

Link to comment

Ja radim da note2 bez ikakvih problema. I moze sve da se odradi sa jednom rukom, a postoji i opcija one hand kada se sve prebaci na jednu stranu, ali meni ne treba ta opcijaПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 4

Link to comment

Jbg, sve je stvar navike. Iskreno, meni je iPhone 5 posle 3GS bio džinovski. Plus pored tableta ne vidim potrebu za većim telefonom. Ko zna, možda ćemo za koju godinu sa napretkom savitljivih ekrana svi nositi foldable 10-inčne telefone po džepovima, al mi je za sada nezamislivo da u džepu nosim grdosiju poput ovod Sonija.

Link to comment

Meni je pre par godina i S2 izgledao mašala, sada bih voleo nešto malo veće od S4.Komforr većeg displeja je neupitan, onda nosiš jedan uređaj umesto dva (tel+tab)...

Link to comment

Slažem se potpuno. Do duše, meni veći ekran treba za filmove, stripove i knjige a to obično trođim gajbi, zavaljen na kauču.

Link to comment

Ja bik najvol'o da ima Nokia 8600 il 8800 sa iOS-om, micro SD slotom, otvorenošću Androida i foldable HD ekranom od 13 inča npr.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...