Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

ima htc one, cijena - sitnica 58,4k dinaralg nexus 4 - 37kila dinara.u svakom slucaju hvala na misljenjima, pogledacu jos malo pa cu verovatno uzeti htc desire

Link to comment

hvala renne, ovaj put ce biti htc, a ako pare pocnu da pljuste i osetim potrebu lako cu promeniti.da nije tolika (5k prema 37k) razlika u ceni, pa i da razmislim.

Link to comment

Desire X, ili L7? Za iste pare, kod TelenoraKoliko vidim, LG ima 0.3" veci ekran i to je to od prednosti

Edited by nbg4ever
Link to comment
Desire X, ili L7? Za iste pare, kod TelenoraKoliko vidim, LG ima 0.3" veci ekran i to je to od prednosti
evo rekoh doleod danas ti je htc desire 5000din. (uz prenesi surfuj 500)ja ga u petak platila 15000 dine da - koji je broj (kod) za pozivanje za proveru preostalih MB za brz internet?rekla mi ona tamo al zaboravih Edited by InvisibleLight
Link to comment
imaš 111meni aplikaciju, koja ti sve proverava, a ne troši net
broj *111# trenutno nije dostupna, molimo pokusajte kasnijegrrr vec me nervirajui kakav je ovo fazon da spuste cenu za 10000 odjednom, nije fer prema kupcima koji za dan razlike u kupovini plate toliko viseda nemam ugovor sad bih se vratila u mtsnema to na *111#. bilo poziv na taj kod ili preko menija direktno udjem na stanje na racunu izbaci mi preostale minute(i dodatne u mrezi), stanje sms-a, nigde podatak o stanju preostalih Mb-a. to ima neki poseban kod, neka rec+broj Edited by InvisibleLight
Link to comment
evo rekoh doleod danas ti je htc desire 5000din. (uz prenesi surfuj 500)ja ga u petak platila 15000 din
Da, da. Za sestru pitam. Gleda Desire X vec neko vreme. Bio je 15k, pa ga smanjili na 12k. Sinoc me zove i pita me "jel ovo stvarno 2000, ili sta?". Verovatno ce danas otici da ga uzme
Link to comment
broj *111# trenutno nije dostupna, molimo pokusajte kasnijegrrr vec me nervirajui kakav je ovo fazon da spuste cenu za 10000 odjednom, nije fer prema kupcima koji za dan razlike u kupovini plate toliko viseda nemam ugovor sad bih se vratila u mtsnema to na *111#. bilo poziv na taj kod ili preko menija direktno udjem na stanje na racunu izbaci mi preostale minute(i dodatne u mrezi), stanje sms-a, nigde podatak o stanju preostalih Mb-a. to ima neki poseban kod, neka rec+broj
ne slušaš ti mene šta ja pričam, skineš aplikaciju sa google playa, a ne da kućaš nešto
Link to comment

skinula, pokaze internet saobracaj 262 (? za ovaj mesec trebalo bi da ukupno imam trecinu od 500 mb, sto je vec manje od ovog..)nema veze, imam i wi fi ..skinula sam aplikaciju wimbledon, to se trazi! :thumbsup:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...