Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Aj preporučite provajdera sa prettplatom do 2000 dindži koji daje za 1 din dobar telefon i koji, ja se ništa ne razumem, tehnološki retard koji zna da šalje poruke i namesti budilnik

Edited by kapetanm
Link to comment

kratko i jasno pitanje:ako kupujem telefon preko mts/telenora/vip.. i otplacujem ga kroz ugovor da li ga kad se sve sabere platim a) jeftinije b) po istoj ceni c) skuplje nego da ga kupim negde u slobodnoj prodaji???

Link to comment
Pa saberi sama. Na mobilnom svetu imaš cene svih telefona.
Pa saberi sama. Na mobilnom svetu imaš cene svih telefona.
Pa saberi sama. Na mobilnom svetu imaš cene svih telefona.
u
Pa saberi sama. Na mobilnom svetu imaš cene svih telefona.
sad gledam, uz ugovor ovde izadje skoro duplo manje nego npr u handy-ju, kako je to moguce?jel neko u mts-u, ne vidim ni jednu opciju da je net neogranicen, npr odgovraa mi ova mix net M za 1140din, a tu daju 600 mb neta, sta mogu s tim? (uz nju je ovaj telefon 27 400, i to podeljeno na 12 rata
Link to comment
usad gledam, uz ugovor ovde izadje skoro duplo manje nego npr u handy-ju, kako je to moguce?jel neko u mts-u, ne vidim ni jednu opciju da je net neogranicen, npr odgovraa mi ova mix net M za 1140din, a tu daju 600 mb neta, sta mogu s tim? (uz nju je ovaj telefon 27 400, i to podeljeno na 12 rata
Sa mix net pretpostavljam da imaš odgovarajuću količinu "brzog" interneta i onda kad ti to nestane, možeš da koristiš GPRS net, koji je spor, ali dovoljan za mail, vremensku prognozu, pa čak i forum (ovo poslednje ne preporučujem, ukoliko nemaš bar 100 na IL).
Link to comment
Sa mix net pretpostavljam da imaš odgovarajuću količinu "brzog" interneta i onda kad ti to nestane, možeš da koristiš GPRS net, koji je spor, ali dovoljan za mail, vremensku prognozu, pa čak i forum (ovo poslednje ne preporučujem, ukoliko nemaš bar 100 na IL).
haha hvala..izgleda da van pretplate nije 'besplatan a spor'malo nize ima:
Cene saobraćaja van pretplateCene saobraćaja nakon utrošenog saobraćaja iz pretplate možete pogledati OVDE
...........oticicu sad do njih i pitati, da ne kopam po netu
Link to comment

mislim, ja sam napisao kako je u telenoru, pa sam pretpostavio da je to neko opšte mesto u mobilnoj telefoniji...pitaj, to je najbolje.

Link to comment
Mts još nema "spori a besplatni" internet.Ali je u najavi.
meni se nedavno na kraju meseca, slucajno ukljucio update aplikacija. potroseno 20Mb vise od paketa = 1000 din. vise na racunu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...