Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Vidim da su za Nokia Lumia 920 i 925 odlicnij reviews na netu, ali i dalje ima smisla uzimati tako nesto umesto SGS4 ili HTC One ?
pa naravno zaboga.
Link to comment

Ja. Zanimljivo je ali ne vredi tolike pare (kolike god da su).Telefon kao telefon je odličan i sjajno funkcionišu zajedno. Telefon izgleda odlično, brz je, lep ekran, dobar odziv, za kameru ne mogu mnogo toga da kažem jer nije testirana po danu.Tablet kao tablet je pristojan, mada rezolucijom nisam oduševljen, čini mi se da je potpuno ista kao na telefonu (ali na znatno većoj površini). Dobra stvar je što tablet ima sopstvenu bateriju i može čak i da služi kao punjač za telefon, ukoliko je telefon neophodniji. Mislim da mu je cena 600e+ ali za te pare možeš da kupiš odvojeno pristojan tablet i pristojan telefon i gde tablet neće zavisiti od telefona. Npr glupa je situacija radiš nešto na tabletu i zazvoni ti telefon i javiš se na njega. Možeš da pričaš i preko tableta (slušalica), ali to mi je malo bzv.Nije loša ideja, ali not my cup of tea.edit: i solidan je kao podmetač mada je malo grbav sa zadnje strane:b2a6007ebcc811e2995822000a1f9875_7.jpg

Edited by copkillah
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako se Galaxy SII kaci na PC? Jel bi odgovarao moj (cini mi se da je) micro usb kabl od nokije? Ako nije micro usb onda je mini usb? Jel ima neka zackoljica kod ubacivanja fajlova ili mogu normalno da ga iskoristim kao fles?

Link to comment
Kako se Galaxy SII kaci na PC? Jel bi odgovarao moj (cini mi se da je) micro usb kabl od nokije? Ako nije micro usb onda je mini usb? Jel ima neka zackoljica kod ubacivanja fajlova ili mogu normalno da ga iskoristim kao fles?
Radi sigurno preko nokia micro usb kabla, ja drgui i ne'am. Samo ga prebaci na mass storage.
Link to comment

Zena oce "da se osavremeni" pa bi da kupi telefon do 170evra da moze da skida mejlove ide na net...Neko joj je na poslu preporucio Nokia Lumia 710...Ja imam android i nije mi bas jasno sto bi ovaj telefon bio "tamanica"?Dobro ona trosi samo Nokiu ali braaateAjde pomozite mi da shvatim i da predlozim nesto drugo :ss1:

Link to comment
Zena oce "da se osavremeni" pa bi da kupi telefon do 170evra da moze da skida mejlove ide na net...Neko joj je na poslu preporucio Nokia Lumia 710...Ja imam android i nije mi bas jasno sto bi ovaj telefon bio "tamanica"?Dobro ona trosi samo Nokiu ali braaateAjde pomozite mi da shvatim i da predlozim nesto drugo :ss1:
Nema Parking Manijak.
Link to comment

Guraj priču o većem izboru app.Ima za sve, zdravlje, lepota, oružje, ribolov... Šta je već zanima.Kaži joj da se skoro 1M androida aktivira svaki dan, da mora biti u toku i tako...

Link to comment
Zena oce "da se osavremeni" pa bi da kupi telefon do 170evra da moze da skida mejlove ide na net...Neko joj je na poslu preporucio Nokia Lumia 710...Ja imam android i nije mi bas jasno sto bi ovaj telefon bio "tamanica"?Dobro ona trosi samo Nokiu ali braaateAjde pomozite mi da shvatim i da predlozim nesto drugo :ss1:
do 170e bolje da nađe neku Lumiu 800. (mislim da ima veću memoriju 256Vs.500Mb, tako nekako. Sećam se da ranije skype na 710 nije hteo dobro daradi zbog nedovoljne memorije)a to android vs. WP - nikada se ne bih ponovo vratio na android sa wp. eventualno na ios, ali na android nikako.i taj navodni nedostatak aplikacija ne pije vodu odavno.
Link to comment
do 170e bolje da nađe neku Lumiu 800. (mislim da ima veću memoriju 256Vs.500Mb, tako nekako. Sećam se da ranije skype na 710 nije hteo dobro daradi zbog nedovoljne memorije)a to android vs. WP - nikada se ne bih ponovo vratio na android sa wp. eventualno na ios, ali na android nikako.i taj navodni nedostatak aplikacija ne pije vodu odavno.
Ima parking manijak? :D
Link to comment
a na Lumiji nema ni Real racing 3 :P
I neka si se vrnuo!Mislim da ću da "ispoštujem želju" em ću da vidim kakav je taj WP em mogu posle da zvocam ;-) Send from WC šolja by BVK
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...