Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

ja bih da probam ajfon, ali opet, nisam siguran. zna li neko da li ce novi model da izadje vec ovog leta, jesen mi se ne ceka?
највероватније на јесен
ili mozda ce uskoro nesto skroz novo i drugacije da izadje? ima li neko neki konstruktivan predlog. u sustini mi je dovoljan i s2, nisam neki mnogo zahtevan korisnik, ne igram se, tako da mi nije potrebno ono 'zasta ti treba'. ne treba mi, ali hocu visoku klasu aparata, poslednji model, za mene su to nekako samo galaxy i ajfon (verovatno gresim, ali ne otvaram diskusiju). ne znam ni ja sta hocu, tako da me ne bi iznenadilo da ni vi ne znate.
xperia z или htc one, сличне спецификације као с4 у лепшем паковању, с4 је готово исти као и с3, по питању дизајна, тако да ако ти жена већ има то
ali da me neko ubedi da ne uzimam i da ima nesto bolje ili da cekam ajfon koji ce izaci za mesec dana ili nesto skroz novo i drugacije.
сад иде google i/o могуће је да ће бити представљен nexus 5, али не знам када би се он појавио у продаји
Link to comment
xperia z или htc one, сличне спецификације као с4 у лепшем паковању, с4 је готово исти као и с3, по питању дизајна, тако да ако ти жена већ има то
gledao, igrao se malo, okretao, obrtao, ali nije mi nekako to to. dobri su to aparati, daleko od toga, ali mi nekako nije izazvalo wow efekat zbog cega bih napustio nesto sto vec znam sta dobijam. i to je sva problematika, promenio bih bas zbog toga sto znam sta dobijam, a opet, nesto drugo mi nije dovoljno privlacno.sacekacu jos nekih 2, 3 nedelje, pa cu onda prelomiti. besan sam na sebe sto vec sada znam da ce to verovatno biti s4, ali sve se nesto nadam da ce nesto drugo, drugacije iskrsnuti.
Link to comment

можеш погледати и неку нокију, нпр. lumia 920 (925 треба да буде представљен данас) ако желиш нешто сасвим другачије, али са win телефонима нисам имао пуно додира..

Link to comment
Kojih kritika? Kamera mu je glavni adut. Ne znam koliki je One, ali imam Nexus 4 i pasuje najnormalnije gde god hoces. A i zasto ne bi, kad mu je npr. visina otprilike ista kao i iPhone 5, jedino sto je siri.
To i mene zanima, na šta je mislio pod kamerom. 4mpx kod One-a prave bolje fotke nego bilo koja druga koja ima 8 ili 13 ili koliko već mpx.
Link to comment
gledao, igrao se malo, okretao, obrtao, ali nije mi nekako to to. dobri su to aparati, daleko od toga, ali mi nekako nije izazvalo wow efekat zbog cega bih napustio nesto sto vec znam sta dobijam. i to je sva problematika, promenio bih bas zbog toga sto znam sta dobijam, a opet, nesto drugo mi nije dovoljno privlacno.
postavi to malo drugacije: da li imas wow efekat kad uzmes s4 u rukukupujes nov telefon, koji vrti android. sto ce reci - sve je manje vise isto.(i gledaj kako proizvodjac radi update: koliko cesto, koliko redovno)
Link to comment
Ja bih prešao sa s2 na s4Послато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Ja sam prešao na S3 sa S2 i boljitak je i više nego očigledan, mnogo veći nego sa S3 na S4.A sa obzitom da je S4 hitić i da mu je cena paprena i da će tako biti sigurno mesecima, S3 je možda ne bolja ali svakako ekonomičnija varijanta.
Link to comment
postavi to malo drugacije: da li imas wow efekat kad uzmes s4 u rukukupujes nov telefon, koji vrti android. sto ce reci - sve je manje vise isto.(i gledaj kako proizvodjac radi update: koliko cesto, koliko redovno)
upravo to. zato i jesam u 'problemu'. kada sam uzimao s2 nikakve dileme nije bilo, odmah 'hocu ovo'. sad prakticno nista ne izaziva wow efekat. tendencija ka s4 ide samo zato sto je s4. da nije produzenje ugovora ne bih ni razmisljao o novom aparatu. problem je i to sto je kod smartfona kod mene dilema samo izmedju ajfona i galaxy, pa ostale nekako podsvesno iskljucim. predrasude, sta cu. 'ajd pogledacu opet xperiu i htc.
Link to comment
Kojih kritika? Kamera mu je glavni adut. Ne znam koliki je One, ali imam Nexus 4 i pasuje najnormalnije gde god hoces. A i zasto ne bi, kad mu je npr. visina otprilike ista kao i iPhone 5, jedino sto je siri.
Kamera glavni adut? Ovo prvi put cujem. Koliko sam ja pratio review-e i komentare korisnika po netu, uglavnom mu se zamera da je kamera ta koja nije ispratila vrhunske performanse telefona. Pa sta mislis sto su mu uradili update koji je poradio na poboljsanje kvaliteta fotografija samo par nedelja po objavljivanju? Taj ultrapixes je dobra stvar kada se fotka u mraku ili da budem precizniji u nedovoljno osvetljenom prostoru, a cak ni na tom polju nije najbolji jer Lumie 920 i nova 925 kidaju. Na dnevnom svetlu je kvalitet fotki po vecini testova kud i kamo losiji i od Z, i S3, S4, iP5, itd...Poseban prica je zoom, koji je neupotrebljiv. Za telefon od 700eur koji je tzv. flagship, to nije dovoljno. Ako ga je neko ovde koristio i ima utiske iz prve ruke bilo bi do jaja da ih i cujemo i razbijemo te predrasude konacno.Sto se velicine tice, jbg, subjektivan dojam. Imao sam priliku da malo "prosetam" S3 i bilo mi je - pa recimo nelagodno da ga drzim u dzepu farmerki (gde inace uvek drzim telefon). Lagano je uspeo da malo viri iz njih, a da ne pricam o "ugodjaju" prilikom hodanja ili jos gore sedenja i slicno. Naravno, sve je stvar ukusa, meni licno ti veliko-ekranski mobovi predstavljaju vise stete nego koristi (koja se ogleda valjda u boljem dozivljaju surfa po netu, ne znam sta jos. Osim ekipice koja gleda filmove i igra igrice na telefonu). Drugo, smesno mi je kad vidim nekoga na ulici da drzi na uvetu te cigle i kao nesto prica. (Znam da ce fanovi big screena da mi skoce za vrat)
Link to comment

Ne pratim toliko, jer mi je ionako besmisleno smesno davati 700e na telefon. Ono sto jesam video je da su gotovo svi misljenja da je odlican i hrabar potez ne budziti besmislene megapiksele i da kamera jedna od boljih na bilo kom telefonu (ne znam da li se nesto drugo ocekuje od 700e vrednog uredjaja). Gde god da je smestena po kvalitetu, nisam video nigde ni r od razocarenja.Za velicinu sam hteo samo reci da ako ti iz dzepa vire veliki telefoni, virice ti i iPhone 5, jer je taj S3 citavih 1,5cm visi. I tu nema nista subjektivno. Nexus4 je koliko se secam prakticno identican kao iPhone, iako ima 'veliki' ekran.iphone-5-vs-samsung-galaxy-s3-vs-phone-4s-vs-Oppo-Finder-HD-Wallpaper.png

Link to comment
i windows phone.
Vidim da su za Nokia Lumia 920 i 925 odlicnij reviews na netu, ali i dalje ima smisla uzimati tako nesto umesto SGS4 ili HTC One ?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...