Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

dilema. imam galaxy s2, uz produzenje ugovora uzimam nesto novo. ja sam sa galaxy prilicno zadovoljan, ali... malo me nervira android i samsungov kasni apdejt. moja zena ima s3, pre toga je imala htc. blago razmisljam da napustim samsung. ovo sto je trenutno na trzistu mi nista nije toliko privlacno, s4 je nekako najbolji. zena mi preti ubistvom, ali ja bih da probam ajfon, ali opet, nisam siguran. zna li neko da li ce novi model da izadje vec ovog leta, jesen mi se ne ceka? ili mozda ce uskoro nesto skroz novo i drugacije da izadje? ima li neko neki konstruktivan predlog. u sustini mi je dovoljan i s2, nisam neki mnogo zahtevan korisnik, ne igram se, tako da mi nije potrebno ono 'zasta ti treba'. ne treba mi, ali hocu visoku klasu aparata, poslednji model, za mene su to nekako samo galaxy i ajfon (verovatno gresim, ali ne otvaram diskusiju). ne znam ni ja sta hocu, tako da me ne bi iznenadilo da ni vi ne znate. hocu s4, ali da me neko ubedi da ne uzimam i da ima nesto bolje ili da cekam ajfon koji ce izaci za mesec dana ili nesto skroz novo i drugacije.

Link to comment

Ja sam postao gadan starac i ništa me ne oduševljava kao nekad.S4 ima fenomenalan displej, kameru, zanimljive pa čak i korisne funkcije.Bolji za surf, čini se lakšim od s2, lepše leži u ruci.Da li bih prešao sa s2 na s4?Ne, mislim da nije vredno pa čak iako ne dajem novac iz svog džepa.Za iphone ne mogu ništa reći. 4S je jedini model s kojim sam imao prilike da radim.

Link to comment
je l' ti kad kupis taj s4, s2 nece vise trebati? nisam zahtevan korisnik ali rado prihvatam poklone...
nije problem, nego se vec napravio poduzi red. :mellow:
Link to comment
dilema. imam galaxy s2, uz produzenje ugovora uzimam nesto novo. ja sam sa galaxy prilicno zadovoljan, ali... malo me nervira android i samsungov kasni apdejt. moja zena ima s3, pre toga je imala htc. blago razmisljam da napustim samsung. ovo sto je trenutno na trzistu mi nista nije toliko privlacno, s4 je nekako najbolji. zena mi preti ubistvom, ali ja bih da probam ajfon, ali opet, nisam siguran. zna li neko da li ce novi model da izadje vec ovog leta, jesen mi se ne ceka? ili mozda ce uskoro nesto skroz novo i drugacije da izadje? ima li neko neki konstruktivan predlog. u sustini mi je dovoljan i s2, nisam neki mnogo zahtevan korisnik, ne igram se, tako da mi nije potrebno ono 'zasta ti treba'. ne treba mi, ali hocu visoku klasu aparata, poslednji model, za mene su to nekako samo galaxy i ajfon (verovatno gresim, ali ne otvaram diskusiju). ne znam ni ja sta hocu, tako da me ne bi iznenadilo da ni vi ne znate. hocu s4, ali da me neko ubedi da ne uzimam i da ima nesto bolje ili da cekam ajfon koji ce izaci za mesec dana ili nesto skroz novo i drugacije.
HTC One je bolji od S4, ako ćeš već visoku klasu. Naravno ne bi se zajebao šta god da uzmeš od ta tri navedena, ali ubaci i ovo u jednačinu :)
Link to comment
HTC One je bolji od S4, ako ćeš već visoku klasu. Naravno ne bi se zajebao šta god da uzmeš od ta tri navedena, ali ubaci i ovo u jednačinu :)
+1, HTC One XLI Note 2 je super, ako ti nije prevelik.
Link to comment
dilema. imam galaxy s2, uz produzenje ugovora uzimam nesto novo. ja sam sa galaxy prilicno zadovoljan, ali... malo me nervira android i samsungov kasni apdejt. moja zena ima s3, pre toga je imala htc. blago razmisljam da napustim samsung. ovo sto je trenutno na trzistu mi nista nije toliko privlacno, s4 je nekako najbolji. zena mi preti ubistvom, ali ja bih da probam ajfon, ali opet, nisam siguran. zna li neko da li ce novi model da izadje vec ovog leta, jesen mi se ne ceka? ili mozda ce uskoro nesto skroz novo i drugacije da izadje? ima li neko neki konstruktivan predlog. u sustini mi je dovoljan i s2, nisam neki mnogo zahtevan korisnik, ne igram se, tako da mi nije potrebno ono 'zasta ti treba'. ne treba mi, ali hocu visoku klasu aparata, poslednji model, za mene su to nekako samo galaxy i ajfon (verovatno gresim, ali ne otvaram diskusiju). ne znam ni ja sta hocu, tako da me ne bi iznenadilo da ni vi ne znate. hocu s4, ali da me neko ubedi da ne uzimam i da ima nesto bolje ili da cekam ajfon koji ce izaci za mesec dana ili nesto skroz novo i drugacije.
Apropo iPhone se nista ne zna, pominjali su jun/jul po portalima ali to bese oko nove godine, realno mislim da od toga nema nista i da ce pre biti sept/okt. I ne verujem da ce nesto spektakularno izbaciti, verovatno doterana petica sa tradicionalnom oznakom S. U tom smislu ne gubis mnogo ako bi presao odma' na peticu, jedino sto ce cene da skliznu izlaskom novog, ali pitaj boga kada ce to da se desi.Inace apropo HTC One, phone izgleda do jaja i vizuelno i performansama, ali ta kamera je predmet velikih kritika tako da ne znam da li vredi dati tolike pare za nesavrsen proizvod. Izgledom su objasnili, mada su po meni ovi novi mobovi preveliki, 5 inca je too much. Treba da nabavim torbicu da bih nosio telefon, ne hvala.
Link to comment

Kojih kritika? Kamera mu je glavni adut. Ne znam koliki je One, ali imam Nexus 4 i pasuje najnormalnije gde god hoces. A i zasto ne bi, kad mu je npr. visina otprilike ista kao i iPhone 5, jedino sto je siri.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...