Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

pa kolko je polovan iphone u srbiji? :unsure: prosto mi je neverovatno da se moze uvaljati za pare za koje se moze uzeti novi s3 (u .de je novi iphone oko 650e vs 550e za s3)kad smo kod androida, cemu sluzi uopste quadcore u s3?da sad uzimam tel, uzo bih xperiu s (ako su sredili problem sa ekranima iz one prve serije)

Link to comment

Meni se SIII u ruci uopšte ne dopada, One X deluje ozbiljnije. Mislim da je i ekran na strani HTC-a, a wall će nam taman reći svoje utiske.

Link to comment

Mislim da sam vec pisao. HTC lezi jako lepo u ruci i disp. je neverovatan par fotki koje sam pogledao... Fenomenalno. Besmisleno je i pricati o odzivu i nekim obicnim stvarima. Nisam ga puno drndao, mislim kod tih modela presudno je da li ti se svidjaju, da li ti odgovara UI i to je to.

Link to comment
pa kolko je polovan iphone u srbiji? :unsure: prosto mi je neverovatno da se moze uvaljati za pare za koje se moze uzeti novi s3 (u .de je novi iphone oko 650e vs 550e za s3)kad smo kod androida, cemu sluzi uopste quadcore u s3?da sad uzimam tel, uzo bih xperiu s (ako su sredili problem sa ekranima iz one prve serije)
Meni su nudili neki, valjda 2 ili 3 za 150e, ne kradenSluži za igrice
Link to comment
Dolazi mi jedan u petak na par dana taman da uporedim sa One X.
Stigao.Prvo sto mi se nije svidelo jeste da se uz telefon nesto kao plave boje dobiju bele slusalice...Dosta je plastican, jeste neka dobra plastika ali htc izgleda kvalitetnije.Lepo lezi u ruci, oseti se da je tezi od S2 ali samo ako se oba uzmu u ruke. :D Disp. je odlican, ne primecujem razliku izmedju njega i one x.Mozda su boje malo neprirodne ali verujem da se to moze podesiti.Ono sto me odusevilo jeste kamera... Za recimo dve sekunde napravio sam desetak odlicnih fotografija.Nema nikakvog delaya, muljanja, samo okida...Sta znam, meni je one x lepsi, manje zaobljen i manje plastican.E sada da budem nekorektan, imam utisak da bi beli lepo cucnuo sekama, a one x batama...
Link to comment

Mislio sam da sam ubio sam telefon. Juce se napio vode i..."Punjenje pauzirano. Voltaza isuvise velika".Sto ne bi bilo strasno da je barem na punjacu.Kad nije do vode, nego do zaprljanog usb porta.

Link to comment
  • 2 weeks later...

znam da se ovde muva kamara ljudi koji se razumeju u telefone pa ajd da pitam za savet -na BBiju (8520) mi ciknula maska - e sad, vidim da prodaju neke orginal i AAA maske po oglasima - pa me zanima, koja je razlika, ima li je - tj može li se uopšte pazariti orginal maska za BB ?i još nešto - da li to da nosim u servis da menjaju ili da se sam zlopatim?

Edited by steins
Link to comment

Najbolje odes u servis pa pogledas i jednu i drugu, pa odlucis.Ovlasceni uvoznik ima dosta korektan servis, mislim da bi to zavrsili odmah tj bez ostavljanja telefona...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...