Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

@wall i draganceHvala! Prelomio sam u korist androida, samo cu verovatno da uzmem neki koji ima klasican qwerty, ne touchscreen.

Link to comment
@wall i draganceHvala! Prelomio sam u korist androida, samo cu verovatno da uzmem neki koji ima klasican qwerty, ne touchscreen.
Zašto?Na touchscreenu je lakše kucati nego na querty tastaturi... Bar meni, a imao sam obe...
Link to comment

Probao sam i ja, meni lakse na klasicnoj qwerty.Devojka pikirala HTC chacha, a ja video da su kritikovali krs bateriju.

Edited by buffalo bill
Link to comment

Zanima me da li opcija na Nokia telefonu restore factory setting podrazumeva da se sve brise iz telefona (poruke,slike,imenik) ili samo podesavanja?U pitanju je Nokia e71.

Link to comment
:unsure: Kako...
Pa tasteri su na screenu veći, a ja ne kucam noktima, kao žene, pa ne mogu sa ovim bačvanskim ćevapima da nabodem lako one mala tastečiće na querty...Inače, uzeo preneki dan Ascend-G300 u VIP-u...Telefon sabija... Sjajan ekran(4 inča), brz ( u poređenju sa TOT, na primer, neuporedivo je), tanak, lep, kamera pristojna, kod razgovora zvuk odličan, u multimediji već nije bog znašta, al je moguće da je do govno sluški, treba da probam sa boljim...Upgrade na ICS se očekuje do kraja godine...Tople preporuke...
Link to comment

Uzeo HTC ChaCha, kao što rekoh, zbog kombinacije qwerty-ja i androida.Odličan utisak ležanja u rukama, težina... Malo sam ga cepao jače sa netom i podešavanjima pa je baterija trošena za par sati, ali očekivano.

Link to comment

Opera Mini pocela da brljavi (Nokia E52, mjesec dana stara).Kad probam da otvorim neki sajt sve mi uvecano i deformisano. Probao da obrisem, skinem ponovo i reinstaliram, radilo par dana (sa povremenim brljavljenjem) a evo sad je opet sve sjebano.Sta da mu radim?

Link to comment
  • 2 weeks later...

kako drugi OS da učestvuju sa minus 5,4% učešća?I zašto misle da će Win mobile OS da "poraste"? Na osnovu čega?

Edited by eye of the beholder
Link to comment

to je cagr, godišnji rast drugih os od -5 procenata je prosto pad od 5% ali pošto je tabela u rastu imaš -.pa, ortak ima win fon i zadovoljan je, ja sam probao android i win, i android ima premalo rešenja out of the box ili su to samo osnovna, moraš da nalaziš aplikaciju, i tu dolazi lenjost, to se teško menja, pogledaj samo koliko korisnika je IE imao do nedavno iako je bio teški krš, do nedavno, a sada samo krš. Što se tiče win telefona, i on mi nije dojmio. Samo kažem, kolegi jeste, win korisnik na win telefonu, ko riba u vodi.Meni najbolji fabrički OS, kako ga zovu, alkatel što sam imao do nedavno, radi posao kako valja, par mana ali te to prođe i ne haješ više.

Edited by Vapad
Link to comment
Bachi par reci, lakse ces me ubediti. Hteo sam da ga kupim zbog OSa, em se lepo zove, em bih malo da se igram programiranja. Meni novi njindonjs deluje kao vrlo ozbiljna platforma.
radi kao zmaj. nikada niti jedan bag, windows phone OS predivno iskustvo - prelepo, brzo, intuitivno, vizuelno fizički najlepši telefon (800/900/N9)na tržištu, desetka za ergonomiju, navikneš se na OS za sat vremena. dakle, WPhone se kolje sa iOS (iako je od vizuelno WP mnogo lepši), a dosta je bolji od Androida. Novi windows 8 Apolo, tek treba da se pojavi. Ali je 7.5 već sjajan sam po sebi. Sadašnje Lumie doduše neće izgleda imati upgrade na WP8.
Link to comment

+1 koji te ubeđuje da ga kupiš, ćale uzeo taj Lumia fenseraj nedavno, a ja teram Trophy već godinu i plus.Ako to programiranje ode dalje od igranja, možeš i da nabaviš dev nalog (ono preko čega submituješ stvari na Marketplace) za dž ako znaš nekoga ko je i dalje student da ti otvori na svoje ime (mada često neće da primi authentication, pa moraš da se smaraš mailovima nedelju-dve sa njima da to srede), inače je $99 godišnje.

Link to comment
IMa li razlike izmedju modela 800 i 900 osim u velicini i 200 evra?
900 ima veći ekran (pa naravno i jaču bateriju) i lte (?)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...