Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

sto spava pod mostom u nehigijenskom naselju i nema 10$ za pretplatu.
Ja bih te zamolio da se suzdržiš od otkrivanja RL informacija o meni.Inače, užasno je koliko vas deru za avio karte. Edited by dig_chohano
Link to comment
Ja bih te zamolio da se suzdržiš od otkrivanja RL informacija o meni.Inače, užasno je koliko vas deru za avio karte.
Ma sta, qrac, moj mostovi su boljiji od tvojih, ima ih i nepotrrebno izgradjenih, samo da ovakvi kao ja kampuju pod njima.Za te avio karte, nemoj da si sisa, to firme placaju.Nista od topika do se moj Drug ne vrati da pricamo.Kazem ja mom Drugu, da su racuni za mobilni u Japanu prosecno 60EUR a samo telefonski razgovori mozda 5% toga. Moj Drug, uzbudio se pa kaze:
A šta može jedan aparat? I kakva je to kukavna usluga kad su razgovori samo 5% računa od 60e? Za šta vam otimaju tih 57e? Meni samo razgovore i naplaćuju, internet i 2k SMS su džaba.
Sada, polako shvata sta mislim ali ne odustaje:
I kod mene su razgovori u mreži besplatni. Ovo ostalo imam kroz razne aplikacije na fonu koje koristim preko besplatnog neta. Deru vas strašno.
Jos uvek ne dolazi svesti:
Ja preko net provajdera imam besplatan WIFI na svim njegovim hotspotovima u zemlji (a ima ih pun kurac) mada ih ni ne koristim jer imam dž net u paketu za mobilni koji je sasvim dobre brzine za ono što meni treba. Užas kako deru u Japanu, užas. Mučeni ljudi.
Mada, jos uvek ne shvata zasto su telefonski pozivi preko mobilnog samo 5% racuna. Cak i dok placa 30% vise za 30% manje:
Pa to ti i kažem, ja platio kod kuće a dobio u tom paketu i WIFI u celoj Belgijskoj džamahiriji. Od 30 do 100mbs. Plus 3G net za dž na mob. Sve to oko 80e mesečno (ne 60EUR, primedba yoyogijeva), s tim što uz to ide digitalna HD TV sa osamsto petsto kanala i fiksni telefon na kom su pozivi besplatni prema 46 zemalja. Mogu se zajebavam dok Japance deru do krvi.
Sada mu dolazi otreznjenje, ali voli da uvredi (kao da odustanem, da ga ne stavljam na scenu):
Opet te osnovne računske operacije izdaju. Razumljivo, i ja u JApanu ne bih računao, da ne vidim koliko me deru.
I, sada, moj Drug Dig, dolazi na ono sto ja od pocetka pricam:
Rekao sam ti na samom početku da mi je mobilni net besplatan. Besplatan znači nula evra/dinara/jena/rupija. "Kućni" priključak mi obezbeđuje pristup netu brzine od 30 do 100mbs u celoj džamahiriji. Kod kuće, u parku, na poslu, u podrumu. Baš zbog podruma i jačine signala su i dali taj raspon od 30 do 100, jer ne mogu svugde da ti obezbede 100% signal. Plus je u tih 80e i HDTV i fiksna linija kojom za dž zovem 46 zemalja. To mi je do jaja, zato što ne živim na kraj sveta na nekom izolovanom ostrvu, već sam okružen šarenilom Evrope i Mediterana te često imam dosta interakcije sa osobama i uslugama van džamahirije..
Sta smo imali? On se bori da dokaze da 80EUR sto on placa je premija za 60EUR sto Japanci placaju za 10 puta bolji i brzi servis.Nista bez mog Druga. Edited by Yoyogi
Link to comment
Ja bih te zamolio da se suzdržiš od otkrivanja RL informacija o meni.Inače, užasno je koliko vas deru za avio karte.
O tome nastavite na topiku o avijaciji... angry.gifUzgred, idem danas ili sutra da uzmem ovo u VIP-u...Ima ok specifikacije i dosta pozitivne reviewe na netu...Bolje mi ne treba, a skoro su iste pare kao slični telefoni u Telenoru... Ne menja mi se provajder...
Link to comment
sto spava pod mostom u nehigijenskom naselju i nema 10$ za pretplatu.
Pre ce biti racunovodja sto ga prima otpozadi za bean counting, pa mora da se pokaze pokazivanjem velikog... racuna za telefon.
Link to comment
Pre ce biti racunovodja sto ga prima otpozadi za bean counting, pa mora da se pokaze pokazivanjem velikog... racuna za telefon.
Na narodnoj grbachi. Parazit, poslat da jos vise buba. Steta, nista od toga, ni licno ni nacionalno.
Link to comment
Nosim se mišlju da uzmem BB Curve 8250 preko telenora.Inače me multimedija ne zanima posebno (znam da je ekran slab, kao i kamera), značilo bi mi manipulisanje mejlovima i attachmentima, i kvalitet izrade i zvuka. Znam da nije najnoviji model...Ukratko, da li je bolje to ili neka android platforma?Ako ima neki savet, pogotovo ekstremni, shoot!
'Vako. Za mene BB neprevazidjen sto se tice emailova i kvaliteta. Zvuk je odlican (ako mislis na razgovor).E sada, porediti ovaj model star dve-tri godine i neki noviji android... Tesko ovo su gedzeti koji mogu svasta nesto i uvek mozes naci kupiti ili "kupiti" software koji ce raditi bas onako kako zelis...
Link to comment
Na narodnoj grbachi. Parazit, poslat da jos vise buba. Steta, nista od toga, ni licno ni nacionalno.
Pobrkao si nesto pasuljdzijo, po obicaju. Ni na narodnoj, ni na chijoj. Jel i u Japanu stresan obracun PDV-a za racunovodje? Edited by Venom
Link to comment
Nista od topika do se moj Drug ne vrati da pricamo.Kazem ja mom Drugu, da su racuni za mobilni u Japanu prosecno 60EUR a samo telefonski razgovori mozda 5% toga. Moj Drug, ispravno kaze:Sada, polako shvatam sta misli ali ne odustajem:Jos uvek ne dolazim svesti:Mada, jos uvek ne shvatam zasto su telefonski pozivi preko mobilnog samo 5% racuna i na cemu me sve jos deru. Cak i dok placam 30% vise za 300% manje:Sada mi dolazi otreznjenje, ali volim kada me ocinski ispravi (kao da odustanem, da se ne stavljam na scenu):I, sada, moj Drug Dig, dolazi da ponovi ono sto od pocetka prica:Sta smo imali? Ja se borim da dokazem da 80EUR sto on placa nije premija za 60EUR sto Japanci placaju za 10 puta bolji i brzi servis. Zahvaljujuci njemu shvatam da gresim.Nista bez mog Druga.
:)Volim ljude koji umeju da priznaju kad nisu u pravu. Zato si ti moj drug.
Link to comment
'Vako. Za mene BB neprevazidjen sto se tice emailova i kvaliteta. Zvuk je odlican (ako mislis na razgovor).E sada, porediti ovaj model star dve-tri godine i neki noviji android... Tesko ovo su gedzeti koji mogu svasta nesto i uvek mozes naci kupiti ili "kupiti" software koji ce raditi bas onako kako zelis...
Hvala!Kontam ja to. Opet, ja sam low key user, ne pamtim kad sam uključio kameru, a još furam Nokiu 6300 staru više od 4 godine :wub: . Kvalitet izrade mi jeste bitan, i manipulacija mejlovima i attachmentima, a od multimedije tu je slušanje radija i mp3.Ako imaš iskustvo ili umeš da uporediš, kakve su im mogućnosti za pregled pdf i office fajlova (sa/bez nekog posebnog programa)? Dakle samo osnovni pregled, ne neki rad u njima, dabome.Hvala x2!
Link to comment
Hvala!Kontam ja to. Opet, ja sam low key user, ne pamtim kad sam uključio kameru, a još furam Nokiu 6300 staru više od 4 godine :wub: . Kvalitet izrade mi jeste bitan, i manipulacija mejlovima i attachmentima, a od multimedije tu je slušanje radija i mp3.Ako imaš iskustvo ili umeš da uporediš, kakve su im mogućnosti za pregled pdf i office fajlova (sa/bez nekog posebnog programa)? Dakle samo osnovni pregled, ne neki rad u njima, dabome.Hvala x2!
View MS Office dokumenata, pdf, jpg i sl. je besprekoran. Za edit treba, mislim, platiti.E sada imas dva pitanja, da li ovaj model ima radio i da li uzimas BIS paket uz uredjaj?Ovo zadnje je od krucijalne vaznosti za normalan rad s emailovima. Verujem da je ukljucen..E da, na ovom displeju neces bas biti u mogucnosti da lagodno citas veca dokumenta, excel tabele i sl... Jbg u pitanju je dosta star model... Edited by wall
Link to comment
Karta od 1000 dolara mi obezbedjuje sve besplatno.
Dame i gospodo, mislim da imamo forumskog pobednika u gastarbajtu. :Hail:
Link to comment
Dame i gospodo, mislim da imamo forumskog pobednika u gastarbajtu. :Hail:
Nisi ni cito.To je bio mock Diga da kad plati sve 30% skuplje za 30% manje, ima sve besplatno.
Link to comment
Nisi ni cito.To je bio mock Diga da kad plati sve 30% skuplje za 30% manje, ima sve besplatno.
A, onda sorry. A ti nisi citao temu o zdravstvu, nista nisi razumeo o cemu tamo pricamo!
Link to comment

Nemoj neko slucajno da se zajebe i da uzme bilo koji BBerry, narocito Curve. Kao najbolji dokaz mojih frustracija se nalazi dal' na biserima, dal' na minijaturi (Vasa me stavio :P ). To je zesce sranje i prevazidjeno je i sto se mejla tice.Svaki Android, a volim mnogo i ove middle-range Samsung, je Aston Martin DB9 u poredjenju sa BB.Inace, na poslu dobih novi iPhone 4s, a kako sam ja totalni Apple novajlija, ima li ko da preporuci neki dobar app (free) ili da pomogne sa prakticnim savetima. Mislim da u ovih 10ak dana koliko ga imam nisam iskoristio ni 5% mogucnosti. A B92 i Blic aplikacije su pomalo smor.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...