Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

postoji li neki topic gde se postavljaju glupa pitanja o koriscenju telefona? da ne smaram ovde? hvala
Telefon treba da sluzi za "halo" i da se obavi razgovor.Od 7 milijardi ljudi na planeti, 2 milijarde ljudi nikada u zivotu nije obavilo telefonski razgovor.Daj im telefon gde treba da uradis 10 stvari pre nego sto cujes sta neko hoce da kaze?Nepotrebne komplikacije. Moj mobilni (od firme, uvek su bili od firme, sam nikada ne bih imao) nema ni kameru niti ista. Ne znam ni ko ga je napravio ni koja je marka. Niti volim sto ga uopste imam. Kazu, taj, bez kamere, mozes da nosis u firme koje posecujes. Neko je napravio pare da mobilnom oduzme (ne da doda) funkcije.Koja djavolja igracka je to. Porobila zaposlene, da su 24x7 na poslu. I zasta? Otkuda krize i frke kada je mobilni uvek tu?
Link to comment
Telefon treba da sluzi za "halo" i da se obavi razgovor.Od 7 milijardi ljudi na planeti, 2 milijarde ljudi nikada u zivotu nije obavilo telefonski razgovor.Daj im telefon gde treba da uradis 10 stvari pre nego sto cujes sta neko hoce da kaze?Nepotrebne komplikacije. Moj mobilni (od firme, uvek su bili od firme, sam nikada ne bih imao) nema ni kameru niti ista. Ne znam ni ko ga je napravio ni koja je marka. Niti volim sto ga uopste imam. Kazu, taj, bez kamere, mozes da nosis u firme koje posecujes. Neko je napravio pare da mobilnom oduzme (ne da doda) funkcije.Koja djavolja igracka je to. Porobila zaposlene, da su 24x7 na poslu. I zasta? Otkuda krize i frke kada je mobilni uvek tu?
Pa Japanci su usrali mobilne telefone. Nokia lepo pravila neuništive monoblokove za telefoniranje i onda našli Japanci da se prave pametni pa krenuli da meću kamere i sranja.
Link to comment
Pa Japanci su usrali mobilne telefone. Nokia lepo pravila neuništive monoblokove za telefoniranje i onda našli Japanci da se prave pametni pa krenuli da meću kamere i sranja.
Pa Nokia propala. A japanski telefoni skoro da ne postoje na trzistu van Japana. Ne zna se ni za jedan aparat ko ga je napravio (kazu, moze da se desifruje kod ispod baterije).Sta cemo sad?
Link to comment
Pa zašto su tako neuspešni u toj oblasti? :(
NTT DoCoMo, 45 milijardi dolara godisnje, vise nego Nokia u celom svetu.U jednoj zemlji, jedan jezik, jedna uprava. Svaki od 60 miliona pretplatnika je dobio telefon od DoCoMo a ne zna koji je model ni ko je prozvodjac. Do iPhone, nije ni mogao da se kupi telefon posebno kao aparat. Uvek je dolazio od provajdera.I ko propada ovih dana? Ko bese neuspesan?
Link to comment
To tvoji iz sherijata naredili?
Ne, samo su primetili. Jebe se njima za Japan, to je neka imaginarna zemlja na kraj sveta.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...