Jump to content
IGNORED

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

Jel' neko drzao u rukama Telenor touch plus, tj ZTE BLADE II... Cena je primamljiva, 3000 uz paket od 1000 din.... A karakteristike su odlicne...
I ja sam ga pikirao, ali sam našao negde da je Telenor naručio za sebe model sa slabijim procesorom (sa 800 na 600Mhz) i slabijom baterijom.Pretraži pod T Mobile Vivacity, pošto je to (skoro) isti model.
Link to comment
I ja sam ga pikirao, ali sam našao negde da je Telenor naručio za sebe model sa slabijim procesorom (sa 800 na 600Mhz) i slabijom baterijom.Pretraži pod T Mobile Vivacity, pošto je to (skoro) isti model.
Da, niko nije siguran koliko je procesor... Na android forumu imaš informacije i o 600 i o 800... Jebem li ga... Ističe mi za koji dan ugovor sa VIP-om, hteo sam da pređem u Telenor, zbog boljeg izbora telefona, i ovo mi se učinilo skroz ok...Telenor OT neću da uzimam, jer ga već imam kao službeni, pa mi se ovo učinilo dosta dobrim... Mislim da ću ga i uzeti, bez obzira na procesor... Mada sam gledao i ono ZTEovo čudovište (skate) od 4.3, koje isto nije baš nešto previše skupo, ali mi je nešto ružnjikav... Ću vidim još...
Link to comment
Pa pogledaj ga, kontam da je fotošopirano do besvesti, ali jako tanko, jednostavno, ostaje samo da je u pitanju kvalitetan materijal (rekao bih da je Aluminijum), da ne pucka ništa i sl, i fon je perverzno dobar.
keramika prijatelju, keramika...
The Galaxy S3, scheduled to be unveiled in London in May 3, is known to have a ceramic main body. The material is made by applying heat to a non-metallic inorganic substance. High-tech ceramic using silicon nitride is extremely light and comfortable to grip.
edit....ipak nije od keramike!i ostale "sitnice"- Smart Stay eye tracking- Dropbox (50 GB storage)- Active noise cancellation with dedicated mic Edited by eye of the beholder
Link to comment
Šta fali dizajnu? Meni baš lep
па да, али ти имаш комик санс или тако већ нешто на телефону
Link to comment
Šta fali dizajnu? Meni baš lep, ali ja sam generalno slaba na Samsung. Koliko para može ovo da bude?
mnogo! (za većinu) oko 700 +/- 100 jura Edited by eye of the beholder
Link to comment
па да, али ти имаш комик санс или тако већ нешто на телефону
nemam više, a i da imam pa šta? <_<serious.jpg
Link to comment
Da, niko nije siguran koliko je procesor... Na android forumu imaš informacije i o 600 i o 800... Jebem li ga... Ističe mi za koji dan ugovor sa VIP-om, hteo sam da pređem u Telenor, zbog boljeg izbora telefona, i ovo mi se učinilo skroz ok...Telenor OT neću da uzimam, jer ga već imam kao službeni, pa mi se ovo učinilo dosta dobrim... Mislim da ću ga i uzeti, bez obzira na procesor... Mada sam gledao i ono ZTEovo čudovište (skate) od 4.3, koje isto nije baš nešto previše skupo, ali mi je nešto ružnjikav... Ću vidim još...
Kakav je Telenor OT?Troumim se između TOT, TTP i Samsung Galaxy Mini.
Link to comment
Kakav je Telenor OT?Troumim se između TOT, TTP i Samsung Galaxy Mini.
TOT je jako dugo bio najbolji odnos cena/šta dobiješ... Šta ja znam, pošto je službeni ne njakam ga previše, ali je od mog HTC Tattooa dosta bolji...Reaguje dosta brzo na sve, ekran je ok, i što se tiče odziva i čitljivosti... Ništa mi ne secka, ali ni nemam puno stvari instaliranih na njemu...Baterija standardno, jedan dan ako se koristi dosta...Ništa spektakularno, ali za te pare, super... Ima ga i Gotivac mislim, i još par ljudi na forumu, oni su ga valjda više njakali, pa nek se jave...Ja sam jedno vreme hteo da uzmem galaksy mini, ali zbog stvarno malog ekrana je bez veze... To isto imam sad na Tattoou, pa mi se ne sviđa...Inače, TTP je na 800MHZ, kaže više ljudi na Android forumu, ako ti nešto znači...Inače2, što više čitam o ZTE Skateu sve mi se više sviđa, još ću ga na kraju i uzeti... Uz onaj paket od 1000 din je 10.200... Jeste da je dosta više nego za TTP, ali kritike su skroz pozitivne... A i velik je što mi se dopada, pošto dosta mailova kucam na telefonima...
Link to comment

aj. pa ako neko pomogne brzo obrisacu...imam neki stari Samsung s3110 koji sam uzeo pre par godina preko mts-ai hocu sada da ga reaktiviram.proglem je u pristupu PPP forumuusername mi je "na cirilici" a na telefonu ja ne znam za opciju koja mi omogucava da to kucamkako da to uradim?ima li nesto sto bi mi pomoglo?da kucam ascii kod? ili da instaliram nesto?cak sam u opera mini u google translate preveo svoje ime sa hrvatskog na srpski :)ali ne mogu da ga selektujem i kopiram...znam da je glupo ali bi mi znacilo da mogu da se logujem i sa tog telefona na forumhvala :D

Link to comment
TOT je jako dugo bio najbolji odnos cena/šta dobiješ... Šta ja znam, pošto je službeni ne njakam ga previše, ali je od mog HTC Tattooa dosta bolji...Reaguje dosta brzo na sve, ekran je ok, i što se tiče odziva i čitljivosti... Ništa mi ne secka, ali ni nemam puno stvari instaliranih na njemu...Baterija standardno, jedan dan ako se koristi dosta...Ništa spektakularno, ali za te pare, super... Ima ga i Gotivac mislim, i još par ljudi na forumu, oni su ga valjda više njakali, pa nek se jave...Ja sam jedno vreme hteo da uzmem galaksy mini, ali zbog stvarno malog ekrana je bez veze... To isto imam sad na Tattoou, pa mi se ne sviđa...Inače, TTP je na 800MHZ, kaže više ljudi na Android forumu, ako ti nešto znači...Inače2, što više čitam o ZTE Skateu sve mi se više sviđa, još ću ga na kraju i uzeti... Uz onaj paket od 1000 din je 10.200... Jeste da je dosta više nego za TTP, ali kritike su skroz pozitivne... A i velik je što mi se dopada, pošto dosta mailova kucam na telefonima...
Hvala care!BTW, devojka iz lokalne poslovnice mi je rekla da će sredinom maja stići novi modeli u ponudu, pa ako ti nije frka strpi se. Možda uleti nešto povoljno, ili bar smanje cene nekih sadašnjih modela.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...