Jump to content

Mobilni


nesha taxista

Recommended Posts

uznes hedsetwink.gif
Uvesti Cisco IP Phone je kao praviti sopstvenu telefonsku mrezu. Kao na primer, paralelnu sa Telekomom.Oni koji to rade valjda znaju kako to dalje moze da bude, ocekujem headsets da mi dodju na sto.Opet, razocaran sam kuda to ide.Sledeca stvar bi mozda bila - da se iznesu stolice pa da se stoji na poslu.
Link to comment
pa jebiga, budi dzek pa sam kupi hedset.mada, to sa baterijom kontam da je stvarno problem.
Nista sam ne smes da uvedes u Corp network. Oni moraju to da urade.Moj prethodni headset ( za desk phone) stoji useless, oni su ga kupili i dali meni i svima kojima je trebalo.Sad, kao ne treba. Mozda i ne treba.Degenarcija, batke.
Link to comment
Uvesti Cisco IP Phone je kao praviti sopstvenu telefonsku mrezu. Kao na primer, paralelnu sa Telekomom.Oni koji to rade valjda znaju kako to dalje moze da bude, ocekujem headsets da mi dodju na sto.Opet, razocaran sam kuda to ide.Sledeca stvar bi mozda bila - da se iznesu stolice pa da se stoji na poslu.
IP telefonija ne mora i nije toliko slozena a daje mnogo.Vecina banaka i trgovinskih lanaca koristi IP telefoniju.Malo je neobicno da se ukinu "obicni" telefoni i sve prebaci na mobilne, mozda zbog cene aparata... Licence ce te morati platiti i ovako i onako... Ne sumnjam da znaju sta rade i ne sumnjam da ces nakon nekog perioda navikavanja biti zadovoljan servisom i troskovima.
Link to comment
  • 2 weeks later...

razmisljam se nesto i premisljam o kupovini, dopada mi se SE xperia arc s, da li neko koristi ovaj telefon i kakvi su utisci?konkretno me zanima kamera u zatvorenom ili uvece, koliko citam to je slaba tacka jer nema ksenonskog blica, da li su slike bas toliko lose?

Link to comment

имам арк, али камера би требала да је иста (као и већина других ствари...) и генерално немам замерки у спојлеру пар примера па процени сама...

NylQy.jpguJ9OM.jpgIyuYC.jpgVLanU.jpg

Link to comment

da, moglo bi to mnogo bolje uz odgovarajuci blicgledala sam semplove videa i tu je odlican, naravno po danu, mnogo bolji od nekih skupljih telefona hvala tista znam i dalje nije dovoljno dobar razlog da odustanem od kupovine :P

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam probao i sigurno zavisi od telefona, ali kontam da neće izvan sobe u kojoj to pokušavaš. U svakom slučaju garantovano daleko manje nego pravi wi-fi hotspot.

Link to comment

Sad sam malo izgooglao o tome (probaj termine mobile data connection sharing range ili tethering range), izgleda da na otvorenom ume da šljaka i na preko 50 metara, što se skalira na kućnih 10 do 20, u zavisnosti od zidova (jedan lik za HTC Evo negde kaže da je sve radilo kako treba i na 80 ft kroz 5-6 zidova).Šta znam, probaj, mada nemam pojma koliko je to uopšte praktično, jer vrv. ubija bateriju. :)

Link to comment

Dobio sam sledecu poruku od Telenora:"Postovani, trenutna potrosnja na broju je _____ (oko 20 000)din. Za informacije o prekoracenju uobicajene potrosnje pozovite 011/3013252.."Koristim paket Prenesi plus 1GB, oko godinu i po dana, racun mi nikad nije presao 1000 din preko mesecne naknade za paket.Nekoliko sati pre ove poruke sam proveravao stanje na racunu preko *311# imao sam jos oko 300 MB nepotrosenog internet saobracaja (u okviru paketa), potrosene sve minute, gomilu nepotrosenih SMSova i zaduzenje oko 700 din(za prekoracene minute u odlaznim pozivima).Sad ne mogu da vidim kako je nastala tolika potrosnja, a pretpostavljam da se radi o internet saobracaju, posto mi pokazuje da je ostalo 0 MB. Po zvanicnom cenovniku, ovo je oko 2000 MB podataka :blink: Jel imao neko slican slucaj ? Kako ja uopste mogu dokazati da nisam potrosio te silne MB?

Link to comment
Dobio sam sledecu poruku od Telenora:"Postovani, trenutna potrosnja na broju je _____ (oko 20 000)din. Za informacije o prekoracenju uobicajene potrosnje pozovite 011/3013252.."Koristim paket Prenesi plus 1GB, oko godinu i po dana, racun mi nikad nije presao 1000 din preko mesecne naknade za paket.Nekoliko sati pre ove poruke sam proveravao stanje na racunu preko *311# imao sam jos oko 300 MB nepotrosenog internet saobracaja (u okviru paketa), potrosene sve minute, gomilu nepotrosenih SMSova i zaduzenje oko 700 din(za prekoracene minute u odlaznim pozivima).Sad ne mogu da vidim kako je nastala tolika potrosnja, a pretpostavljam da se radi o internet saobracaju, posto mi pokazuje da je ostalo 0 MB. Po zvanicnom cenovniku, ovo je oko 2000 MB podataka :blink: Jel imao neko slican slucaj ? Kako ja uopste mogu dokazati da nisam potrosio te silne MB?
Cudan mi je broj telefona na koji te salju da se javis....
Link to comment

ja ne bih zvao taj broj za informacije da sam na tvom mestu. jedini broj preko koga mozes imati komunikaciju sa telenorom je 063/9863 ili 063/9000

Edited by Grunf
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...