Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Zavrsio Stargate Universe. Jbg, negde na prelomu izmedju prve i druge sezone je delovalo da moze biti bas dobro a onda neverovatan pad i cista dosada. Iako je atmosfera slicna battlestar galactici ima zapravo najvise slicnosti sa SG Atlantisom - izgubljeni marinci u svemiru koji pokusavaju da se vrate kuci i opet sustinski samo prica o njima, nista druge civilizacije, nista neka velika prica. Sve je samo ovlaz spomenuto, cak i great mistery svrhe Sudbine je skroz prosla neopazeno. Solidni glumci, slab scenario i tona dobrih riba (Dr. Amanda Perry  :wub: ). I jedan badass naucnik :s_w:

Link to comment
  • 4 weeks later...

Završio se i Warehouse 13, vidi se da je bio jako zbrzan. Bio mi je simpa, ali mi neće nešto puno nedostajati. Osim naravno Džoan Keli i Džejmi Marej  :wub:

Link to comment

Završio se i Warehouse 13, vidi se da je bio jako zbrzan. Bio mi je simpa, ali mi neće nešto puno nedostajati. Osim naravno Džoan Keli i Džejmi Marej  :wub:

 

Er da se gleda ili ne?

 

Planetes_manga_vol_1.jpg

 

Planetes. Dobar hard-SF o ekipi astronauta koja uklanja smece iz Zemljine orbite. Preporuka.

 

Hvala.

Link to comment

Er da se gleda ili ne?

 

Najbolji savet koji mogu da ti dam je da pogledaš prvih par epizoda, pa ako ti legne, legne ti. Nije pretenciozna, potpuno lagana zabava, ponekad i glupa, ali generalno ok.

 

Ako ne znaš o čemu se radi, postavka je sjajna - svi se sećamo velikog skladišta koje se pojavljuje na kraju prvog Indijana Džonsa. E pa ovo je serija o takvom skladištu :)

Link to comment

Najbolji savet koji mogu da ti dam je da pogledaš prvih par epizoda, pa ako ti legne, legne ti. Nije pretenciozna, potpuno lagana zabava, ponekad i glupa, ali generalno ok.

 

Ako ne znaš o čemu se radi, postavka je sjajna - svi se sećamo velikog skladišta koje se pojavljuje na kraju prvog Indijana Džonsa. E pa ovo je serija o takvom skladištu :)

 

rc4knm.jpg

Link to comment

:lol:

 

Ako počneš da gledaš, tj nastaviš, iz nekog razloga sam ubeđen da će ti se jedna glumica, koja se kasnije pojavljuje, baš dopasti.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Gotiva je Warehouse 13, lepa i slatka limunadica za razbibrigu.

 

Nego, danas je leakovala prva epizoda četvrte sezone Falling Skies. Možda je pre za Grešna zadovoljstva, ali eto. :)

Link to comment

Falling Skies ima i četvrtu sezonu?

Džizs, ja sam odustala na početku treće, kad je ona beba počela da pokazuje vanzemaljske osobine i kada je profesor istorije preuzeo časnu ulogu precednika  nečega, a onda se pojavio i neki drugi koji je tvrdio da je to isto. Tada mi je postalo negledljivo, inače sam uvek mogla da odgledam po malo na Sci Fi-ju.

Link to comment

pocela sam pre par dana ponovo da gledam galaktiku. onako nesto danas ne bi moglo da se snimi, ni da se emituje. a savrseno je.

super mi da se podsecam koliko sam mrzela predsednicu hipajderku roslin i njeno mesanje u ozbiljne poslove :D

Link to comment

Sutra za sve ljubitelje SyFy bućkuriša kreće serija Dominion, kao nastavak na njihov legendarni™ film Legion iz 2010.

znaći, teško sranje od pilota. Doduše, kolko me sećanje služi ni film nije bio nešto bolji.

Em što nema golotinje em što je akcija tužna em što je priča tanka, em što je kasting loš..

 

neće ovo prvu sezonu preteći mmw

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...