Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Reci mi iskreno. Da li je prva sezona toliko sranje kao što kažu™, i mora li se gledati od početka da bi se skontalo sve?

 

Prvih par epizoda su meni bile teske za gledanje, pa sam cak i batalio. Posle sam se navukao kao i Lrd.

 

Obavezno gledaj od pocetka, serija je kao slozen SF roman, gde se naizgled nebitni i nepovezani dogadjaji postepeno uklapaju u veliku sliku.

Link to comment

Prva sezona jeste sranje u odnosu na ostale jer prevashodno sluzi da se upoznaju likovi + sto je pravljena po uzoru na star trek nepovezane epizode. A onda krece roman i sve odjednom probuja. 

 

Mora da se gleda po redu. Imaces kasnije puno referenci na neke detalje iz prvih epizoda. 

Link to comment

Naravno da je serija SF klasik koji se bujno odmotava, uostalom, autor je ispeglao zanat pišući nekoliko He-Man and the Masters of the Universe epizoda.

 

 

he-man_and_the_masters_of_177_1280.jpg

Link to comment

Reci mi iskreno. Da li je prva sezona toliko sranje kao što kažu, i mora li se gledati od početka da bi se skontalo sve?

uopste nije sranje. u pitanju je neverovatan sf epik.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

uopste nije sranje. u pitanju je neverovatan sf epik.

 

 

 

...koji je nastavljen još neverovatnijim i poznatijim epikom Crusade, koji se nastavlja nakon Babylon 5... :fantom:

Link to comment

Crusade je trebalo da bude spin of Babylona 5, ali nažalost nikada nije zaživeo. Možeš, a i ne moraš. Ili ti se neće dopasti, ili će ti se baš dopasti i zažalićeš što nije snimljeno do kraja, već samo to tuce uvodnih epizoda...

Link to comment

Dva dana pokušavam da napišem nešto o najboljoj SF seriji svih vremena, ali mi ne ide. Dirnut sam, izdepresiran, potresen, oduševljen, serija će mi mnogo nedostajati, skinuću negde HD verziju i čuvati. 

Odgovor na Filipenkovo pitanje - ne znam, obojica su mega carevi. G'Kar mi je bliži po načinu života (poezija i tabanje), ali mi je Londo možda negde draži zbog načina života (alkohol i hrana). 

Lytu bih oženio odmah. 

 

Ma i nema šta pametno da se kaže. Remek-delo.

Link to comment

ajd ovde...gledam Fringe i iako mi je prica suplja kao sito skroz sam se navuka i pala sam na sve trikove koji su tu da te navuku..majstorska montaza,muzika daje na napetosti i luckasto profesor na esidu...inace ima dosta supljina i propusta..ali je ok  za ubiti vreme i zabaviti se..

Link to comment

ajd ovde...gledam Fringe i iako mi je prica suplja kao sito skroz sam se navuka i pala sam na sve trikove koji su tu da te navuku..majstorska montaza,muzika daje na napetosti i luckasto profesor na esidu...inace ima dosta supljina i propusta..ali je ok  za ubiti vreme i zabaviti se..

 

Zdravo, ivy. Ja sam Lurd i ja sam Frindžoholik.

 

Grupa za podršku i terapiju je ovde: http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=6134

Link to comment

uopste nije sranje. u pitanju je neverovatan sf epik.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Невероватан консензус на ППП-у. :s_c: Леви, десни, стаљинисти, троцкисти, монархисти, звездаши, партизановци...

 

Ne radi to sebi, samo ces pokvariti okus. 

Моје мишљење такође. 

Link to comment

Spremaju seriju od Scalzijevog romana Redshirts.

 

Knjiga je jako zabavna, nadam se da nece zasrati.

 

 

Deadline reports that FX has begun developing John Scalzi's Hugo Award–winning novel Redshirts for a limited event series. The comedic sci-fi novel takes place on the Starship Intrepid in the 25th century. The story follows five new shipmates who notice that crew members die very fairly often. It appears a 21st-century TV show has encroached on their reality, subjecting these characters to the whims of the show's producers.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...