Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Aman, imas na wikipediji. 

Нисам приметио да филмови могу да се  гледају на википедији. Ако има био бих захвалан за линк.

Link to comment

Знам него већ имам неку поруџбину™ код малог зеленог па да ако могу све обавим на једном месту.

Link to comment

Нисам приметио да филмови могу да се  гледају на википедији. Ако има био бих захвалан за линк.

 

U Zalivu pirata ima torent od 47 GB, sa svim epizodama i filmovima, izaberes to i u torent programu podesis da ti daunloduje samo filmove.

Edited by Agni
Link to comment

U Zalivu pirata ima torent od 47 GB, sa svim epizodama i filmovima, izaberes to i u torent programu podesis da ti daunloduje samo filmove.

Мени овде мој нет уредно блокира пирате. То ми је проблем.

Link to comment

Мени овде мој нет уредно блокира пирате. То ми је проблем.

 

Javi ako ne šljaka da ti preko PM preporučim neke druge. Imam i invite za jedan zatvoreni, ali to je samo za nove stvari. Ima ceo B9™ doduše, kao i drugih popularnijih serija, ali nema ovih ređih.

Link to comment

Tin Man

 

Totalno sranje, teško smeće. Na krilima univerzuma OZ-a, plete se ova priča o bivšem državnom službeniku, policajcu zarobljenom u limenku i prisiljenom da iznova gleda uništenje svoje porodice. Nisam uspeo ni da saosetim sa stradanjem Limenka koji je zbog dugotrajnih tortura, koje je podnosio, postao hladnokrvni osvetnik, ipak pronašavši način da pruži pomoć drugima...

Link to comment

Mislio sam da će peta sezona B9™ da bude sranje. Bez Ivanove i bez Markusa, koji me jezivo nervirao čim se pojavio, ali sam se posle vezao za njega kao za najrođenijeg, te sa rešenom pričom sa Klarkom, ali ne! I dalje je super i ja ne mogu da verujem.

 

Rebo and Zooty :Hail:

Link to comment

Reci mi iskreno. Da li je prva sezona toliko sranje kao što kažu™, i mora li se gledati od početka da bi se skontalo sve?

Link to comment

Reci mi iskreno. Da li je prva sezona toliko sranje kao što kažu™, i mora li se gledati od početka da bi se skontalo sve?

 

Ko kaže da je prva sezona sranje, taj lupa gluposti. Uopšte ne postoji razlika u kvalitetu između sezona (stigao sam do osme epizode poslednje sezone). Jedino što je možda razlika je kvalitet specijalnih efekata. U prvoj sezoni je rudimentarno praistorijski neubedljivo, u ostalima je praistorijski neubedljivo.

Ali, sve to je potpuno nebitno.

Na kraju krajeva, epizode mogu da se gledaju i nepovezano, ali ovako se dobija 1 veći kvalitet. Kad smo kod dodatnih kvaliteta, ovo je staara TV serija, dakle snimana na način kako su se snimale serije nekada kad su filmovi bili bolji i kad su to bile dve jasno različite vizuelne umetnosti, pa onda se sad, posle 20 godina dobija i neka nostalgična i sentimentalna vrednost koja se savršeno uklapa u seriju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...