Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Čudo da se nisu pojavili da ti objasne kako su to sve ružne maske sa surlama i retardirani kostimi.

 

Došao je trenutak da se izjasniš - Londo Mollari ili G'Kar?

 

 

londo-john-gkar.jpeg

 

Izjašnjavanje kad završim sve. Sad sam stvarno na klackalilic.

 

ko je to za maske kakio?

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

Ahem. To bih bio ja. Govno sam iseckao u komade i tako ih gutao, smatram da je to najbolji način da se pojede ono što sam izasrao.

Link to comment

Чак се и моја претпостављена команда навукла на Свица!  :s_c: Потпуно ми није јасно како UPN није презузео пошто је скинута.

Link to comment

Završio se Helix. Isplatilo se na kraju gledati ga.

 

Finale je, naravno, otvorilo mnogo pitanja i sad treba čekati godinu. 

 

Dve poslednje epizode su bile skroz OK. Inače, bila sam 100% ubeđena da ovo neće dobiti nastavak.

 

Lrde, meni je promaklo, da li je uopšte ikada objašnjeno kako Hatake ima 500 godina? Jel on prirodno takav, pa su od njega napravili virus, ili je on iz plemena Macleod?  :D

Link to comment

Ja nisam siguran da su se uopšte bavili time, mnogo toga ne znamo o Ilariji i ostalom.

 

 

 

Naročito me zanima šta je sa ostalim besmrtnicima. Naročito onom ribom što je besmrtna, ali i dalje ima rak, a pride i trudna. Sve su super pitanja postavili na kraju sezone, to je lepo. :)

 

 

Link to comment

Pa, valjda nema više rak, nego se samo transformisala u besmrtnu, a trudnoća nije ništa čudno. Zar  Sedmaoddevet nije majka ovog manijaka Kosača?

Link to comment

Pa, valjda nema više rak, nego se samo transformisala u besmrtnu, a trudnoća nije ništa čudno. Zar  Sedmaoddevet nije majka ovog manijaka Kosača?

 

Pa ima valjda rak, valjda je onaj hematolog našao nešto u krvi? Ili je pomešao to sa trudnoćom?

 

A videla si na kraju koga klinac oslovljava sa "motheeer".

 

Ludnica.

Link to comment

Zagrebao sam malo u četvrtru sezonu B9™ (jebeni RL) i nemam reči, ali sad stvarno. Dve stvari su me jedino do sada nervirale. Prve ne mogu više da se setim, a druga je ono Furlankino kenjkavo cviljenje dok priča. A ostalo - bukvalno neverovatno.

 

Neverovatno mi je da su ovakav zaplet i ovakvi odnose i slojevi postojali u staro vreme serija (dok još nisu postale bolje od filmova), i to u seriji koja se emituje preko dana na televiziji. Potpuna ludnica.

 

Najavna špica za treću sezonu i muzika su mi potpuni...ne znam šta. Čak i ovako sintetizovani zvuk i "orkestracija" od pre dve decenije su neverovatni, naročito od 47. sekunde, kad krene taj epsko-nostalgično-tragični patos dostojan Heroja 2...uf.

 

 

 

 

 

Link to comment
Babylon 5: Legend of the Rangers

Babylon 5: The Lost Tales

Babylon 5: A Call to Arms

Babylon 5: The Gathering

Babylon 5: In the Beginning

Babylon 5: The River of Souls

Babylon 5: Thirdspace

 

Može biti da sam nešto ispustio, mada ne verujem, proveri na imdbu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...