Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Ostavio sam posle prve tri epizode, koje sam gledao odjednom, da se nakupi epizoda Helixa, pa da odlučim šta ću dalje, i serija mi je postala osetno zanimljivija danas kada sam nastavio da je gledam u drugom dužem bloku...

Link to comment

@lt.Vasić: добродошли у клуб господине поручниче.

 

@Ajant23: hm, nisam ni pilot pogledao, moraću to da ispravim.

Link to comment

Kao što sam već pisao, Firefly je jedan od najvećih introa ikad snimljenih za prenose utakmica jednog sporta. Bejzbol je izvesno najopevaniji kolektivni sport kada je film u pitanju...

 

 

Edit: @Vapad

 

Helix ćeš najverovatnije morati da trpiš u početku, posle postaje sve zanimljiviji. Koliko vidim, još dva forumaša ovde su istog ovog utiska kao i ja...

Edited by Ajant23
Link to comment

@lt.Vasić: добродошли у клуб господине поручниче.

 

@Ajant23: hm, nisam ni pilot pogledao, moraću to da ispravim.

Захваљујем, дошао до четврте епизоде, ликови добро разрађени,референце на Дивљи Запад одличне поготово на време после Грађанског рата. Чини ми се да ми је јасно што је серија брзо скинута.

Link to comment

Aludira na sasvim izvesno to da je namerno skinuta, bila namerno emitovana istumbano, i bila intro za bejzbol petkom uveče...

 

A, meni uopšte nije problem da to ponovim bez aluzija...

Link to comment

Aludira na sasvim izvesno to da je namerno skinuta, bila namerno emitovana istumbano, i bila intro za bejzbol petkom uveče...

 

A, meni uopšte nije problem da to ponovim bez aluzija...

 

:lolol:

Link to comment

Završio i drugu sezonu B9™. Prepun sam utisaka, toliko da bih mogao da ispišem čaršafe postova, ali je bolje da se sažmem na tri reči: Najbolji TV SF. 

 

A kad završim i ostalo, videćemo kako se rangira sa ostalim vizuelnim SF-ovima. Ne mogu da verujem da sam bio toliko tašt ranije da mu nisam dao šansu kako treba, ali šta je 20 godina prema beskonačnosti univerzuma. 

 

B9™ :Hail:

Link to comment

Čudo da se nisu pojavili da ti objasne kako su to sve ružne maske sa surlama i retardirani kostimi.

 

Došao je trenutak da se izjasniš - Londo Mollari ili G'Kar?

 

 

londo-john-gkar.jpeg

Edited by Filipenko
Link to comment

Londo Molari je apsolutni car. Covek od krvi i mesa, bez mogucnosti da odoli svojim zeljama, uvek pateci zbog onog na sta su ga i na sta se sam naterao. Najbolji lik iz serije.

Link to comment

Čudo da se nisu pojavili da ti objasne kako su to sve ružne maske sa surlama i retardirani kostimi.

 

Došao je trenutak da se izjasniš - Londo Mollari ili G'Kar?

 

 

londo-john-gkar.jpeg

ko je to za maske kakio?

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Došao je trenutak da se izjasniš - Londo Mollari ili G'Kar?

 

Ne lupaj, kako moze o tome da se izjasni na kraju druge sezone? Sacekaj da covek odgleda do kraja.

Link to comment

ko je to za maske kakio?

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

 

Gde se sećam. Kad god sam ovde preporučivao seriju nekome, uvek se nalazio neki pametnjaković da objasni kako su ovo trekiji sa surlama i da ne mogu da veruju da se Mira Furlan onako unakazila.

Link to comment

Aludiras na ideolosku nepodobnost?

Наравно. Либертаријански манифест са пар омажа пораженој страни у грађанском рату. Тако пдесете.  Потпуна супротност прогресивистичким Звезданим Стазама.

Вавилон је чудо, и ја бих га да није фантастичног Моларија одрадио поново сцену по сцену.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...