Jump to content
IGNORED

SF serije


Shan Jan

Recommended Posts

Razbijaju, ali su još uvek individualne i nit koja ih povezuje se oseća u pozadini. U drugoj sezoni sve to eskalira. Kao što rekoh, tek te čeka ono najbolje. Dinamizam™.

Link to comment

Pre jedno dve godine smo ovde raspravljali o Babylon 9, te sam ga ja pljuvao jer sam ga tada gledao pre 15 godina. Elem, tada ste me ubedili (Filipenko, Vasić?) da mu treba dati još jednu šansu. 

 

I evo dao sam mu još jednu šansu i počeo od početka...

 

 

...i potpuno sam oduševljen! Oduševljen do nivoa neverice. Imam osećaj kao da igram neku prastaru najbolju igru na svetu (Torment, Sanitarium, tako nešto), potpuno uživanje. Idem po još!

 

 

Pogledao sam pola prve sezone Babylon9™ i priče su potpuno fenomenalne, često gledam u neverici. Oduševljenje.

Мислим кад се мали зелени  и ја удружимо.

NDH_partizani_cetnici_zps15e881b4.jpg

:naughty:

Серија је феноменална. Крај збрзан, али опет. Ништа јој од СФ-а није ни прићи.

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Počela treća sezona Continuuma, ko prati.

 

I okej je i dalje, samo su sada počeli da se ozbiljno bave putovanjem kroz vreme. Pomerio se fokus serije potpuno, sada ganjaju tajmlajnove i sl.

Link to comment

I okej je i dalje, samo su sada počeli da se ozbiljno bave putovanjem kroz vreme. Pomerio se fokus serije potpuno, sada ganjaju tajmlajnove i sl.

Вреди ли да се гледа?

  

Počeo drugu sezonu B9™. Gde je commander Sinclair?  :cry:

Мени је други још бољи.
Link to comment

Вреди ли да се гледа?

 

Diskutabilno. Mislim, svakako vredi, ali nije baš za one sa manjkom vremena da moraju da stvaraju vreme da bi gledali, mora da se proba.

Link to comment

Može biti zanimljivo, a može biti i sranje. 

 

Zavisi kojim pravcem krenu. Da li će se, kao mnoge serije u poslednje vreme. fokusirati na seniore Disney Chanell-a ili će ići nekim drugim pravcem.

Ova prva epizoda je u tom pogledu bila pola-pola.

Trejler za sledecu epizodu najavljuje i treći pravac, a ni to nije nešto što bi gledao. 

Edited by deeps
Link to comment

Nisam se odvažila da odgledam pilot epizodu The 100, jer mi mnogo liči na pokušaj da se Gospodar muva prebaci u nešto kao SF, i to sa tinejdžerima . Ako posle nekoliko epizoda bude bilo pozitivnih mišljenja, možda i pogledam. Ionako mi fali neka nova SF serija koju bih pratila.

Link to comment

Dakle, gledao Belive.

Kao neko ko je kao mali sto puta sa jednakim zanimanjem gledao Firestarter i Scanners mogu reći da me je serija zainteresovala. Mada je količina klišea po minutu poprilična :D

Ok za prvu.

 

Izašlo The After.

 

Pristavio i The 100 - asocijacija - oko vremena.

Link to comment

Гледах прву епизоду Свитца. Моја претпостављена команда је кукала све време како је глупо, али мени се баш свидело. Видећемо за даље.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...