Jump to content
IGNORED

ATP World Tour Finals


renne

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Afterburner

    81

  • anantaram

    56

  • Jean-Luc Picard

    53

  • Time Crisis

    46

meni je do skoro to bio aksiom ali evo u poslednje vreme pod uticajem nekih cudnovatih sila vise i nisam tako ubedjen u to. evo, skoro sam bio primoran da u nekom drustvu gledam Novakov mec i u jednom trenutku dok je neki avion proletao iznad zgrade a Novak osvajao odlucujuci poen meni se otelo jedno stiskanje pesnice uz kroz zube procedjeno - To!nesto cudno se dogadja sa mnom...

Edited by sherman
Link to comment
kaži to afterbarnerki i šermanu
:unsure: jbg, prilicno nefer sto me pominjesniti se "grupno salim", niti sam redovna, niti provociram iz zabave :huh: izvini ako po neki put odgovorim na inace jako prometnom pdf-u nekome ko iz dosade pise nepovezanoi da, i ja sam jednom pitala kome se svidja stalkovanje i provociranje, dobila sam odgovor da je maskotama tipa sherman sve dozvoljeno, sto se sada bunite sto sam poslusala :P Edited by Afterburner
Link to comment

ej, shali se Cika Rasmeni imponuje da on nas dvoje vidi kao grupu, iako nas je realno prilcno maloa za to sto si me nazvala maskotom i da pisem nepovezano, moram jos malo da razmislim i zauzmem stavevo ja cu danas da navijam metodom slucajnog izbora za momka u kacketu

Edited by sherman
Link to comment

ti si moja maskotaevo, sad se grupno i salimda opravdam saljive optuzbeinace, treba da navijas za ovog bez kacketa, jer ce taj sa kacketom da izgubi bar dva meca i tipsa koji ce da uleti umesto mareja ce imati sanse da prodje daljeu suprotnom corak

Edited by Afterburner
Link to comment
ej, shali se Cika Rasmeni imponuje da on nas dvoje vidi kao grupu, iako nas je realno prilcno maloa za to sto si me nazvala maskotom i da pisem nepovezano, moram jos malo da razmislim i zauzmem stavevo ja cu danas da navijam metodom slucajnog izbora za momka u kacketu
ovaj tvoj ubi djokovica.
Link to comment
:unsure: jbg, prilicno nefer sto me pominjesniti se "grupno salim", niti sam redovna, niti provociram iz zabave :huh: izvini ako po neki put odgovorim na inace jako prometnom pdf-u nekome ko iz dosade pise nepovezanoi da, i ja sam jednom pitala kome se svidja stalkovanje i provociranje, dobila sam odgovor da je maskotama tipa sherman sve dozvoljeno, sto se sada bunite sto sam poslusala :P
ej, shali se Cika Ras
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...