Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Iran: novi front

Featured Replies

Problematicno je Trampovo koriscenje jednine gde treba da ide mnozina. Da je napisao, moj kolega Sara bi to resio, ne bi bilo problema.

  • Replies 11.1k
  • Views 989.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Lo Zingaro
    Lo Zingaro

    O EU najbolje govori podatak da je italijanski ministar odbrane blokiran u hotelu u Dubajiju s porodicom. Isli na odmor jbg.

  • Ayatollah
    Ayatollah

    Kad se samo setim da sam kao dete 21. vek zamišljao kao doba nauke i prosvećenosti - Rodenberijeve Zvezdane staze, Beyond 2000, Saganov Cosmos i slične stvari, a nas zajahali najgori mogući verski fun

  • theanswer
    theanswer

Posted Images

Dobar je Trampara, socijalna inteližens izuzetna, govori o Šari kao da nije mosadovo čedo.

7 hours ago, Weenie Pooh said:

Nisam ga čuo da ranije izlazi sa tom vrcavom idejom, ali verovaću ti na reč.

Maestralan je, javno licitira kog bi proksija radije poslao da krvavi gaće hail Bibi ima iskustvo i prednost na niskom postu, al' Đulani Van Gog može spolja za tri a može i jako do samog kraja, teške strateške odluke...

"I suggested to Israel to let Syria take care of Hezbollah, because to be honest with you, I think they do a better job of doing it."

10 minutes ago, zorglub said:

Dobar je Trampara, socijalna inteližens izuzetna, govori o Šari kao da nije mosadovo čedo.

Auuuu kako taj nezasluženi gubitak Great Tankie Isusa i vel'ke ruske uzdanice i dalje boli nesmanjenom žestinom, pa to je milina hihi

Edited by Roger Sanchez

9 hours ago, Roger Sanchez said:

Zabagovao si nešto ili serendaš: Trump je još i prije ''deala'' potpuno javno izjavio, tj. odtrutao da bi lupanje Hezbolaha rado prepustio Siriji. Šari naravno ne pada na pamet da se bavi Libanonom osim čuvanja granice, @askeladden slobodno može prestati sliniti. A ne znam ni zašto slini, gdje su Hizbule bili kad je padao posljednji aslan šijitskog socijalizma? cry

Bombardovao ih Izrael dok je okupirao Golansku visoravan.To si nekako prevideo svrsavajuci na uvodjenje demokratije u Siriju.Jasno mi je i zasto,eno zene bez hidzaba, slush se rnr na ulicama.

8 hours ago, Weenie Pooh said:

Nisam ga čuo da ranije izlazi sa tom vrcavom idejom, ali verovaću ti na reč.

Maestralan je, javno licitira kog bi proksija radije poslao da krvavi gaće hail Bibi ima iskustvo i prednost na niskom postu, al' Đulani Van Gog može spolja za tri a može i jako do samog kraja, teške strateške odluke...

Shara bratina je cekao da uleti sa bashibozukom da obavi jedno demokratsko etnicko ciscenje kad ih Izrael resi vojno.Jer pola mu momaka vrv ne bi umelo da pogodi iz puske iksana na 100 metara.Ali Zato da kolju i kundacima,ihhh.

Druže Aske, samo ću te podsjetiti da su se šijitski Sirijci beskonačno puta brže prepustili vlasti i milosrđu glavosječa i pustili ih u Damask i Latakiju nego su se Ukrajinci prepustili vlasti i milosrđu Rusa koji su nježno pokucali na kapije Kijeva i Harkova da ih spase. fantom

3 minutes ago, Roger Sanchez said:

Druže Aske, samo ću te podsjetiti da su se šijitski Sirijci beskonačno puta brže prepustili vlasti i milosrđu glavosječa i pustili ih u Damask i Latakiju nego su se Ukrajinci prepustili vlasti i milosrđu Rusa koji su nježno pokucali na kapije Kijeva i Harkova da ih spase. fantom

Ti podrzavas aneksiju delove Sirije od strane Izraela i njihove ratne zlocine?Zaboravljas ili te zabole za zlocine Isisa posle preuzimanja vlasti

Edited by askeladden

Just now, askeladden said:

Ti podrzavas aneksiju delove Sirije od strane Izraela i njihove raten zlocine?

Pa herojska patriocka familija Assad trpila je mirno ta poniženja još od daleke '67. fantom

Just now, Roger Sanchez said:

Pa herojska patriocka familija Assad trpila je mirno ta poniženja još od daleke '67. fantom

Podrzavas okupaciju Sirije i Libanona od strane Izraela ili ne?

Edited by askeladden

Just now, askeladden said:

Podrzavas okupaciju Sirije i Libanona od strane Izraela ili ne?

Moram dodati, najbolji im je bio nastup u patriotskom filmu Yom Kippur (1973). Tamo su takvom brzinom kapitulirali da su usosili i svojeg saveznika Egipat.

Daleko bolje im je išla okupacija Libanona. Pustili su Šarona sve do Bejruta, istjerali su iz njega Palestince, postavljali auto bombe libanonskim političarima... 30 godina okupacijske zabave, u partnerstvu sa Izraelom! fantom

Just now, Roger Sanchez said:

Moram dodati, najbolji im je bio nastup u patriotskom filmu Yom Kippur (1973). Tamo su takvom brzinom kapitulirali da su usosili i svojeg saveznika Egipat.

Daleko bolje im je išla okupacija Libanona. Pustili su Šarona sve do Bejruta, istjerali su iz njega Palestince, postavljali auto bombe libanonskim političarima... 30 godina okupacijske zabave, u partnerstvu sa Izraelom! fantom

I dalje,da li je po tebi opravdano da Izrael izbombarduje sve naprednije sisteme PVO,okupira deo Sirije da bi lakse vrsio napade na Iran i Liban?Ili ces opet o stvarima od pre 50 godina ili o Chetnicima?Ziv nisam

4 minutes ago, askeladden said:

I dalje,da li je po tebi opravdano da Izrael izbombarduje sve naprednije sisteme PVO,okupira deo Sirije da bi lakse vrsio napade na Iran i Liban?

Nije opravdano. Ali ja bi da to Rusi riješe, spasiteljski, a ne izmučena Sirija. Imaju tamo onu jednu bazu i dalje, ne? Gerasimov, dođi, oslobađanje Golana te čeka! Nadam se da će se bojeve glave izraelski granata srpske proizvodnje odmah same pretvoriti u ćorke čim dođu u blizinu bratske ruske glave. fantom

3 minutes ago, Roger Sanchez said:

Nije opravdano. Ali ja bi da to Rusi riješe, spasiteljski, a ne izmučena Sirija. Imaju tamo onu jednu bazu i dalje, ne? Gerasimov, dođi, oslobađanje Golana te čeka! Nadam se da će se bojeve glave izraelski granata srpske proizvodnje odmah same pretvoriti u ćorke čim dođu u blizinu bratske ruske glave. fantom

Blage reci moj Rodjo,nije oprawdano ,fali ono to su ipak Assadovi Sirijici,ah da to si vec odradio u proslom postu .Niko ne spominje Ruse ,to se ovde ti bavis ucitavanjem da sve prsti.Cenim da Hezbollah ima pravo da se brani kako najbolje misli i ume i uz podrsku koga izabere ili moraju da tebe pitaju za dozvolu?

1 hour ago, askeladden said:

Bombardovao ih Izrael dok je okupirao Golansku visoravan.

Da ne završimo s neistinom neprozvanom, ovo je čista budalaština. Tvoje vrle junačke hizbule dale su se petama vjetra iz Homsa i Hame čim im je njihov main man doživio raspad svoje vojske, a Rusi zapalili jednu i kontemplirali o smislu života - i trk natrag u Libanon. Nitko ih nije tada bombardovao, to ti se pomiješalo. Samo im je postalo prevruće u decembru.

1 hour ago, Roger Sanchez said:

Auuuu kako taj nezasluženi gubitak Great Tankie Isusa i vel'ke ruske uzdanice i dalje boli nesmanjenom žestinom, pa to je milina hihi

Ma kakvi, ja samo čekam nove i nove video uratke sa mladim i voluptuous Sirijkama kako uživaju nove slobode. happy

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.