Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Je l` je ostao neko dovoljno uporan da gleda Zombijevce? :D

 

Prva epizoda ove sezone je imala nesto akcije, tako da pretpostavljam da do kraja necemo videti nista

 

Gledam ja, naravno, samo je to jedna od serija koja se gleda "zajedno" <_< pa sam morao da čekam.

Odličan je početak, baš. Ne pamtim da je ikad bilo toliko akcije.

Link to comment

najbolja epizoda u čitavoj seriji :)

 

- rejtinzi razvaljuju

 

Prvu epizodu pete sezone serije "Okružen mrtvima" (The Walking Dead) 12. oktobra premijerno je pogledalo 17,3 miliona ljudi oborivši tako sve rekorde.

 
94219373543cfa2a44bec650676539_640x445.j
Beta/AP

Kako prenose elektronski mediji pozivajući se na kompaniju Nielsen, reč je o najvećoj gledanosti nekog kablovskog, ne-sportskog programa u SAD.

Postapokalitpični horor je držao rekord i prošle godine sa otvaranjem četvrte sezone kada je prvu epizodu pogledalo 16,1 miliona ljudi. Kraj sezone takođe je oborio rekord sa 15,7 miliona gledalaca.

List "Varajeti" piše i da je serija oborila rekord i kada je reč o ilegalnim "skidanjima" sa interneta i da je u prva 24 sata 1,27 miliona korisnika skinulo epizodu sa neta.

"Okruzen mrtvima" je priča o grupi ljudi na čelu sa šerifom Rikom Grajmsom koji pokušavaju da prežive zombi apokalipsu.

TV kritičari ocenili su da je sa novom sezonom "pocepana knjiga TV pravila" i publici ponuđena jedna od najboljih epizoda ikada viđenih na televiziji u poslednjih nekoliko godina.

 

 

Link to comment

omg, tek sad sam izvalio da u Zombijevcima ima jos jedna scena nakon credits

 

Nisam razumeo tu scenu, ko je taj što naiđe na znak koji je Rick preškrabao i odustane od Terminusa? Neko koga znamo ili random novi lik?

 

Inače, super su osmislili to kad Rick menja znak da bude samo "no sanctuary" - ispada kao da cela grupa ide nazad prema Terminusu umesto od njega :isuse:

 

Epizoda dobra, kao i uvek kad nema prostora za preglumljavanje, ili uopšte dijaloge. Ipak su stigli da ubudže Naučnikov glupavi monolog o "fightin' fire with fire" biowarfare kojim će da zarazi sve zombije i tako i istrebi <_< Čak se sve spolja utišalo na minut-dva da on to može lepo da izdeklamuje, a onda se vrata vagona otvore i vidimo tri miliona zombija i sveopštu pucnjavu :D

Link to comment

- rejtinzi razvaljuju

 

Rejtinzi naravno veze nemaju sa kvalitetom epizode, nego sa činjenicom da je prošla sezona završena cliffhangerom. Iskreno, meni je malo glupo kad god se protagonisti iz nemoguće situacije izvuku bez ikakvih žrtava, nikome ni dlaka s glave da ne fali...

Link to comment

Nisam razumeo tu scenu, ko je taj što naiđe na znak koji je Rick preškrabao i odustane od Terminusa? Neko koga znamo ili random novi lik?

 

Inače, super su osmislili to kad Rick menja znak da bude samo "no sanctuary" - ispada kao da cela grupa ide nazad prema Terminusu umesto od njega :isuse:

 

Epizoda dobra, kao i uvek kad nema prostora za preglumljavanje, ili uopšte dijaloge. Ipak su stigli da ubudže Naučnikov glupavi monolog o "fightin' fire with fire" biowarfare kojim će da zarazi sve zombije i tako i istrebi <_< Čak se sve spolja utišalo na minut-dva da on to može lepo da izdeklamuje, a onda se vrata vagona otvore i vidimo tri miliona zombija i sveopštu pucnjavu :D

to je onaj čova s klincem na koga je rik prvo naleteo posle izlaska iz bolnice... bar tako mislim. oni što im je zombifikovana žena/mama virila kroz špijunku.

 

dobra epizoda - mada baš ima gličeva: naškrabavanje znaka zemljom, ko da se neće sve sprati s prvom kišom, sveže umivena kerol + nikako ne mogu onog naučnika™ da pojmim kao takvog - izgleda kao najgori dženerik rednek u sve i jednoj igri sa rednecima s onim maletom, teško mi da poverujem da zna da se potpiše, da ne pričam o genomima i ostalim tandrbalima.

al to na stranu - baš mi se svidela epizoda i blentava kakva sam opet počinjem da se nadam da će se u nešto premetnuti serija  ^_^

Edited by Joshua
Link to comment

Kako taj, pa zar nisu po njega otišli još onomad dok su živeli u zatvoru, i zatekli ga psihotičnog & paranoičnog posle zombifikacije sina? Napravio neke zamke oko kuće, tako nešto? Bili Rick, Karl, i Michonne po njega ali vratili se praznih ruku?

 

Što se "naučnika" tiče, odavno ne prate zaplet iz stripa ali tamo se ispostavilo da taj nema pojma ni o čemu, ni o kakvom leku, da nije ni radio u državnoj firmi... prosto je zavlačio Vojnika i Latinu da bi ga održavali u životu što duže. 

Link to comment

uf, sad ne znam - moguće je da se i meni izmešao strip i sve živo. nisam bindžovala sve dosadašnje epizode pre početka nove sezone, tako da je moguće da mi je negde kvrcnula memorija.

bolje da čekamo treće mišljenje...

prestala sam strip da čitam kad su utukli demonoid, više se ne sećam ni gde sam stala: znam da sam u cugu pročitala nekih devedesetak brojeva, ali posle toga ništa, čak se ni ne sećam naučnika u stripu. krečana.

 

ne može bez bar tri edita da prođe post...  <_<

 

u vezi s nefaljenjem dlake s glave: ako im se i ovaj pridruži, imaće čak 4 crnca, tako da tipujem da će neko od njih da okine koliko već u 3. epizodi. :D

Edited by Joshua
Link to comment

Bila je odlična epizoda.

Doduše, ja ovo pratim sporadično, uglavnom pročitam ovde šta se desilo da budem u toku, ali ova epizoda je bila retko zanimljiva i imala je samo 5 minuta nekih glupavih monologa i dijaloga. Sad očekujem da se vrate u normalan mod, tj. više epizoda kada se ništa ne dešava.

Link to comment

Jeste ono Morgan... ziv i nadam se zdrav :)

Negoooo... na sta li je onaj Abraham mislio kada je rekao "We`ll talk to him, not just yet..."? O cemu da razgovaraju?
 

 

 

 

ne može bez bar tri edita da prođe post...  <_<

 

u vezi s nefaljenjem dlake s glave: ako im se i ovaj pridruži, imaće čak 4 crnca, tako da tipujem da će neko od njih da okine koliko već u 3. epizodi. :D

 

da da, ovo je TWD pravilo :D

Ne moze biti vise od 4 u isto vreme :D

Edited by Have_Fun
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...