Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

ajde nek je neko probio led   :D i ja pratim redovno, tacno me bilo sramota sta gledam jos nakon prosle epizode, a ova je tek sranje. 

 

Kakva crna sramota, gledam gomilu svega i svačega, od besmtrnih klasika do potpunog đubreta i ne stidim se ničega. :)

Link to comment

Ma epizoda ko epizoda, Darryl i Whatshername nisu dovoljno interesantni likovi da bi se 40 minuta bavili samo njima, ali mora tako u ovom novom fragmentarnom formatu. Sledeća deluje uzbudljivije...

Link to comment

Užasno me nervira kad 30 od 45 minuta posvete nekim imbecilnim pseudo-dilemama tipa "Da li da dalje rizikujemo život tražeći Glena, ili da se skućimo u ovoj ovde zgradi" :isuse: Kao da ne bi morali svaki dan da lutaju tražeći hranu... Kao da bezbedna opcija uopšte postoji.

 

A fantastično je glupa i ona scena kad Daryl misli da mu je opet došlo kuče na vrata, pa otvori, a ono - dobro veče - jedno šezdeset ninja zombija na gomili, niko od njih ni zvuk da ispusti, čekaju da se on zajebe i otvori im vrata, pa onda nagrnuli svi zajedno :isuse:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Užasno me nervira kad 30 od 45 minuta posvete nekim imbecilnim pseudo-dilemama tipa "Da li da dalje rizikujemo život tražeći Glena, ili da se skućimo u ovoj ovde zgradi" :isuse: Kao da ne bi morali svaki dan da lutaju tražeći hranu... Kao da bezbedna opcija uopšte postoji.

 

A fantastično je glupa i ona scena kad Daryl misli da mu je opet došlo kuče na vrata, pa otvori, a ono - dobro veče - jedno šezdeset ninja zombija na gomili, niko od njih ni zvuk da ispusti, čekaju da se on zajebe i otvori im vrata, pa onda nagrnuli svi zajedno :isuse:

kako sam ja popickio na sve to... auuuuuuu

 

narucito na ovo sa Darylom.. pa da li je toliko tupav aman?! s` tim sto se meni bas ucinilo da sam cuo one zombi efekte, a i kroz pukotine na vratima se videlo da se nesto veliko krece ispred

 

i sta je koj moj privuklo hordu zombija kad su bili u savrsenoj tisini? dijetalna kokakola?

ja vrlo ozbiljno pocinjem da navijam za zombijevce, da ih potamane sve! SVEEEEEEEEE! AAAAAAAAAAAAAAA!!!

 

..dobro, mozda ne onu novu meksikanku ili sta god.. :wub:

:shy:

 

the-walking-dead-rosita-first-look.jpg.j

 

 

mali edit: mozda i nisu bili u tisini.. tada je ona mala svirala klavir, right? o.O

zombijevci su ljubitelji klasicne muzike?

Edited by Have_Fun
Link to comment

Pa s obzirom da smo u jednoj od nedavnih epizoda videli da su sad i ljubitelji vatre (hteli da pojedu Glena, on bacio Molotovljev koktel na obližnja kola, oni odmah otišli tamo)... možda su sad zavoleli i muziku.

 

Inače igram TWD: Season Two trenutno, i super je kako posle godinu dana življenja u postapokalipsi ljudi i dalje misle da je dobra ideja da se sakriju u zgradu čije se prizemlje sastoji od džinovskih staklenih prozora, od poda to plafona :isuse: A pošto imaju malo struje od neke vetrenjače, odmah upale sva svetla i krenu da kite jelku :D

Link to comment

eee znam tu igricu

nisam je pikao, gledao sam walkthrough prve sezone i prelistao malo drugu sezonu
videh bas to kada kite jelku :D

i posle mi je bilo krivo kada su ubili waltera :/

a mala Clem mi je najdivniji lik iz neke video igrice ikada :)

Link to comment

Jeste, mada počinje da me nervira njen večiti neuništivi kačket, izgleda da i spava sa njim na glavi.

 

Inače meni su obe sezone bile odlične, jedini je problem kad pokušaš da odigraš po drugi put i kao promeniš neke izbore... vidiš koliko je sve usko linearno, praktično nijedan izbor koji doneseš (kao Lee) ne nosi nikakvu težinu. Videćemo da li je drugačije u drugoj sezoni, ali sumnjam.

 

U ovoj poslednjoj epizodi je takođe glupavo kad ovi iz kuće odu da traže one ostale, samo dve devojčice ostanu u kući, a vrata ostavili otključana :isuse: Posle kad im onaj brkati lik upadne, on čak ni ne zatvori vrata za sobom - ostavi ih širom otvorena, moglo bi onih 60 Darrylovih zombija da uleti dok on i Clem pričaju u kuhinji :D

Link to comment

Ja počeo da gledam ovu drugu turu sezone, i odmah na početku prve epizode (tj. 9. epizode 4. sezone) se oduševljavam kako Rik, koji 24h ranije nije hteo Karlu da da ni štoljpi u ruke već ga terao da uči da ore i obrađuje zemlju, pokušava da mu nešto roditeljski objasni™ dok ovaj sa štoljpijem čisti kuće i magacine.

 

Najverovatnije ću bataliti...

Link to comment

Jebote, svit žibus krajst. Oni kada su pobegli iz zatvora kao da ih je neko random teleportovao na različite krajeve Amerike pa se sada okupljaju i lutaju. Mislim, fizički mi nije jasno kako su mogli iz jednog zatvora TOLIKO da se razbacaju.

 

Da ne pominjem sve ostalo, malo se igra sa mojim strpljenjem seriji.

Link to comment

Obaška što bi svako sa tri čuke u vugla - a pogotovo članovu survajver grupe - uvek rekli "u slučaju da se rasturimo i da ne možemo da ostanemo ovde već moramo da bežimo, okupljanje tamo na onoj planini ispod malog brzožuborećeg vodopada lokalnog potoka".

Link to comment

Pa plan je bio svi u autobus i vozi Miško. Samo što je izgleda bilo dva kilometra u rikverc, pa ništa od toga. 

 

A to što su sad razbucani je meni sasvim normalno, pošto praktično svaka grupa pretpostavlja da niko drugi nije preživeo. A ako ima još nekog, tu je taj Terminus pa mogu da se nadaju da će i ti ostali preživeli da se doteturaju do tamo.

 

Samo mi je super kako te silne poruke na prugama niko nije video dok su živeli u zatvoru i izviđali okolo, tražili guvernera, hranu za bebe, itd. A sad odjednom, svakih pet minuta nailaze na po jednu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...