Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Pa propustila si scenu gde ljudi pucaju jedni na druge sa 10 metara razdaljine, kroz žičanu ogradu, i ne mogu apsolutno nikog da pogode.Plus scenu kad Rick zadene pištolj za pojas i odluči da se pesnicama obračuna sa naoružanim Guvernerom.I Daryla kako kašikarom razjebava tenk, Boško Buha-style.Dakle, praktično ništa. Ali bio je dobar segment gde poraženi Guverner u jednoj epizodi zasniva brand new porodicu i resocijalizuje se totalno, a onda ih u jednoj epizodi ekspresno gubi i kreče u totalnu osvetu™ :D

Link to comment

Pa propustila si scenu gde ljudi pucaju jedni na druge sa 10 metara razdaljine, kroz žičanu ogradu, i ne mogu apsolutno nikog da pogode. 

Pa to je, sigurno, zato što su pucali na ljude, da su pucali na zombije, pogodili bi ih sa 300 metara iz praćke, direktno u glavu  :lolol:

Link to comment

proslu polusezonu nisam ni pipno, pa ovu epizodu logicno nisam gledo.

jerse isplati gledati?

 

ahs nisam gledo treci ciklus, al sam naleteo na telki na epizodu, i delovalo mi je onako, hm, jadno.

jerse isplati gledati?

Link to comment

WD je na svom nivou, možda malko bolje od prošle sezone. Ili se ja tako sećam.

 

AHS je osetno slabiji od prethodnika. Štaviše, ova sezona je uz onakvo finale možda i ispod proseka.

 

Da li se tebi isplati...na neka pitanja odgovor moraš pronaći sam, duboko u sebi.

Link to comment

AHS S3 je konfuzna kršina za tinejdžerke, ne bih gubio vreme.

 

TWD onako, ima zombiji, ima ženski' sa katanom, ima svega... Tj. nema praktično ničeg drugog.

Link to comment

Hoho, ko se pojavio u Walking Deadu, malo ispretumbano, ali šta sad. Od početka je nebitan odnos sa stripom.

 

E, sad treba biti karakter i ne samo ne staviti spojler, nego zaista se odupreti iskušenju da se ne ispojuje jedan veći story arch koji upravo kreće i koji će se možda preneti i na sledeću sezonu. Bar posle Michonne da jedan lik izgleda isto. :)

Link to comment

Uh, jak story arc će to da bude. Ja sam tu već krenuo da gubim interesovanje za strip, kao treba da pratim šerifa kako zavodi red u gated community #46 <_<

 

Zanimljivije mi je ovo što su Tyrese & co. videli na pruzi, poziv za nekakvo Terminus sanctuary? Možda tu bude neki darker twist, pošto od onog što smo čitali u stripu baš i nema leba...

Link to comment

Uh, jak story arc će to da bude. Ja sam tu već krenuo da gubim interesovanje za strip, kao treba da pratim šerifa kako zavodi red u gated community #46 <_<

 

Zanimljivije mi je ovo što su Tyrese & co. videli na pruzi, poziv za nekakvo Terminus sanctuary? Možda tu bude neki darker twist, pošto od onog što smo čitali u stripu baš i nema leba...

 

Dobro, ali kada baja sa tarzankom i radiom u ruci počne da priča, sigurno će da se popale ljudi, na to sam mislio.

Link to comment
  • 2 weeks later...

pa sto mi ne rece lurde da se dzon kuper pojavio u zombijima? nemam pojma koja je ovo sezona sto pustaju na foksu, vidim ima michone, rik ima bradu, sin mu nosi sesir.

Link to comment

Ja ne verujem da je ono zaista snimljeno i da sam ja sedeo i gledao 40min cekajuci da se nesto desi :frust:

Koga bre oni zajebavaju?! :@

`vako se osecam

hqdefault.jpg


aj neka se javi jos neko.. mozda mi lakne ako se prijavi veci broj ljudi :/
nije fazon da samo mi budemo zajebani

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...