Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Nisam primetio da su brži, ali onaj jedan što je uzeo Karlu cipelu se jeste nešto kezio...Malo mi je njesra kako se Rick oporavlja od povreda, bolesti, ili čega već 48-časovnom komom. Bez hidriranja (i preferably antibiotika), verovatno se ne bi ni probudio. Možda ga je sin povremeno budio da ga natera da pije vode, ali nije tako delovalo iz njegovog bezbrižnog šetkanja po komšiluku i besmislenog teen angsta usmerenog na tatu.Kad već nitpickujem, počinju da preteruju sa mačevalačkom akrobatikom koju Michonne izvodi. Pa nije lightsaber u pitanju da bez ikakvog napora preseca i vratove i lobanje i sve redom. Super je bilo kad je onako dramatično stala nekom uskom hodniku jedne kuće, katana u koricama a ruka na balčaku... prosto sam poželeo da se pojavi neki zombi, da pokuša da izvuče mač u toliko malom prostoru, da vidim na šta bi to ličilo :D

Link to comment
Super je bilo kad je onako dramatično stala nekom uskom hodniku jedne kuće, katana u koricama a ruka na balčaku... prosto sam poželeo da se pojavi neki zombi, da pokuša da izvuče mač u toliko malom prostoru, da vidim na šta bi to ličilo :D
Kad već nitpickujemo, u svakoj dalekoistočnoj borilačkoj veštini u kojoj se uči borba pravim mačem (ne drvenim) se uči i njegovo izvlačenje u raznim okruženjima, pa i u uskim hodnicima i to je u stvari vrlo lako. :)
Link to comment

A daaaj, možda može da ga izvuče ali fizički je nemoguće da zamahne u tom malenom hodniku... Ima li neka dalekoistočna borilačka veština u kojoj se uči mlataranje mačem jednom rukom i odsecanje dvadeset glava zaredom, uz minimalni kontakt? Ja sam to viđao samo u Star Wars...

Link to comment
A daaaj, možda može da ga izvuče ali fizički je nemoguće da zamahne u tom malenom hodniku...Ima li neka dalekoistočna borilačka veština u kojoj se uči mlataranje mačem jednom rukom i odsecanje dvadeset glava zaredom, uz minimalni kontakt? Ja sam to viđao samo u Star Wars...
Molim lepo, pitao si za izvlačenje, ne za zamahivanje.
Link to comment

A obrazlozenje zasto je zombiji nisu napali kad se setala sa njima? Samo zbog ona 2 na konopcu? Ako se dobro secam, u 1. sezoni su se morali namazati sa krvlju zombija, a i tad je bilo povuci - potegni. Or cause she black?

Link to comment

Pa kao, ranije je onu dvojicu prvo osakatila a onda i istrenirala da je ne napadaju... a i da je napadnu, šta joj mogu. Išla je odmah uz njih, i valjda je taj kontakt pomogao da smrdi i izgleda kao ostali leševi, pa je drugi nisu napadali.Ali ovde je stvarno traljavo odrađeno, ima ih na konopcu tri metra od sebe, uopšte nije zamazana, a ostali je magično ignorišu <_< A ne znamo ni kad je ovu dvojicu koje je tek upoznala stigla da istrenira da budu poslušni kao zlatni retriveri.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Kad već nitpickujem, počinju da preteruju sa mačevalačkom akrobatikom koju Michonne izvodi. Pa nije lightsaber u pitanju da bez ikakvog napora preseca i vratove i lobanje i sve redom.
zombiji su u stanju raspada(btw State Of Decay odlicna igra, ko nije probao a voli zombije-obavezno), i kosti i misici su ima znatno meksi i krtiji od normalnog covekaima i ona scena u s2 kada izvlace nekog debelog zombija iz bunara pa se on sam od svoje tezine prepolovitako da mi nije preterani SF kako katana sece kroz njihmeni je mnogo veci problem setkanje kroz hordu zombija bez problematom logikom ako si okruzen zombijima oni te nikad nece nanjusiti od sopstvenog smrada Edited by djuras
Link to comment

Kako je onda Rik fejlovao da rascepa glavu sekirom, onom zombijevcu? :PJa sam ovo poceo da pratim kao zajebanciju. Gledam tako epizode, cepidlacim i smejem se, a kada mi je smor pritisnem >> do neke uzbudljive scene.. nemam ja vremena za gubljenje na gluposti :DUsput navijam da mali Rik zagine... eh... tako je blizu bilo u ovoj epizodi :/ .. par puta :/

Link to comment

Zaginuće verovatno kad previše poraste. U stripu je još bio alive and kicking kad sam prestao da čitam, iako su ga upucali direktno u glavu, izgubio jedno oko i možda 20% lobanje, ali šta je to za Rickovog malog...

Link to comment

@djuras: Pa ipak nisu od sira, majku mu. Imaju očigledno funkcionalne mišiće i kosti jer se kreću, a Michonne ipak kroz njih prolazi kao kroz paučinu, bez ikakvog otpora, ovlaš zamahujući jednom rukom. Luke Skywalker bi se više oznojio <_<

Link to comment

A obrazlozenje zasto je zombiji nisu napali kad se setala sa njima? Samo zbog ona 2 na konopcu? Ako se dobro secam, u 1. sezoni su se morali namazati sa krvlju zombija, a i tad je bilo povuci - potegni. Or cause she black?

pa ovo je 4.sezona :zombiji su stariji za nepar godina ,izgubili su culo njuha ili se Mison nije kupala,bem li ga  :misko: 

Link to comment

Arkadija, ista je sezona, samo su napravili pauzu u sredini kad su, spoiler alert... 

ubili Gubernatora i izgubili zatvor u jednoj od najglupljih epizoda ikada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...