Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

"Čudno upakovano", kakav eufemizam :D Ja bih pre rekao kompletno sranje bez ikakve dramske strukture. Kao da je scenario za celu sezonu sklepalo bar petoro pisaca, svako na po jednom kontinentu, bez ikakvog međusobnog kontakta od prve epizode.Pozitivno je samo to kako Papa Legba izgleda, ali je sva interakcija sa njim uglavnom traljava. Autori su tako duboko immersed u standardnu pseudokatoličku mitologiju da ne mogu ni na pet minuta da istupe iz svog wheelhouse. Odlučiš da za promenu prikažeš voudon, super, i šta vidimo, ima li prizivanja loa, posednutih sveštenica, igranja, pevanja, kletvi, nečega? Ne, samo faustovska pogodba sa đavolom, standardno i dosadno prodavanje duše u zamenu za večni život. <_<

Link to comment
  • 2 weeks later...

Mnogo je slaba ova treća sezona. Kraj prethodne epizode sam zaboravio, kraj ove poslednje sam prespavao.Baš se provaljuje da kamerom i grafičkim prikazima žele da zabašure tananost priče. Mislim da su se pogubili u prepletu međusobnih rivalstava i koalicija. Jebeš epizodu gde je najbolji detalj referenca na prethodnu kultnu ulogu jedne od glavnih glumica.

Link to comment

I najgora sezona sama po sebiNadam se da ce nam u sledecoj vratiti stari AHSJe l` je istina da Jessica Lange zavrsava sa glumom nakon sledece sezone? Tako su mi preneliOna mi je najjaci lik u svim sezonama AHS-a

Link to comment

Ja sam zadovoljan Walking Dead epizodom, iako je porodična drama. Nervirucka me malo što su zonbiji odjednom postali brži i prave grimase i odjednom je jedan problem. I uhvatio me neizdrž, sad mi se odmah gleda sledeća.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...