Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Pa dobro™, nije da se ne slažem sa opštom ocenom epizode, ali tačka četiri ne mora da bude tako nebulozna. Ja sam bio pod utiskom da su se iznenadili jer su naleteli na herd gde ga nisu očekivali i uleteli su pravo u njega. Dakle, iznenadio ih je herd, jer ovo nije uobičajena količina zomb...pardon, walkersa.2f0ayj8.jpg

Link to comment

Pogledaj scenu ponovo, kola zaustave u 35:35, i onda sede mirno do 35:55 dok se zombiji skupljaju oko njih. Dakle dvadeset sekundi su iznenađeni! Gde su im stečeni survival instincts? Ja bih bio iznenađen i jednog zombija da vidim, pa ipak ne bih čekao ni dve sekunde da počnem da bežim, a kamoli dvadeset.Ali TWD je čuven po automoto idiotarijama, sećate se sigurno onog kad je rahmetli Gđa Rick krenula negde automobilom u po bela dana, nigde nikog, otvoren i ravan put... a onda se prevrnula i sletela u jarak! :lol:

Link to comment
Ali TWD je čuven po automoto idiotarijama, sećate se sigurno onog kad je rahmetli Gđa Rick krenula negde automobilom u po bela dana, nigde nikog, otvoren i ravan put... a onda se prevrnula i sletela u jarak! :lol:
pa zamislila se nešto, videla walkera i nije htela da ga zgazi :D ...s obzirom da sam skoro počeo da gledam TWD i odgledao kako-tako sva tri serijala imam jedno pitanje ... u sceni kada se merle pretvara u walkera, glođe onog nesrećnika i nailazi deryl. zašto merl kao svi do tada walkeri ne nastavi da jede onog klinca, nego ustaje i napada deryla ? da li ga je nekako prepoznao ili ... ?
Link to comment

Nema tu nekog jasnog pravila, ali retko koji zombi ostaje uz mrtvu hranu kad oseti živu u blizini. Vole sveže, pa to ti je. A i retko se naiđe na potpuno oglodan leš, većina je tek nešto malo izgrižena, što znači da zombiji obično ne završe obrok - kad se telo ohladi, valjda ga ostave i krenu dalje.E da, što se tiče automobila, dobro je bilo i ono kako sa četiri osobe u kolima, baš vozač mora da drnda radio. Ne može suvozaču da prepusti tako odgovoran posao, suvozač bolje neka gleda put i pazi da ne iskoči od nekud horda zombija...

Link to comment

Da, da, obaška što je očajan put, teško se vozi i to, nego daj ti tu neke CD-ove da proberem muziku, i vrtim radio stanice...Jebote, kako očajna epizoda. Imao sam zgrožen izraz lica, ne bez razloga. Glasno sam rekao "da li je moguće" kada se završila, ali ne usled zadovoljstva ili ushićenja...kao što rekoh pre gledanja ove epizode, ozbiljno se razmišljam da batalim ovo.

Link to comment

American Horror Story, gubi ovo Horror u svom nazivuDosadnjikava mi je bila ova epizoda, a i cela sezona mi lici na one gluposti sa Belosvitcima (ili kako vec), Vampirima i njihovim dnevnicima i tako ta sranja..Previse je mlako.

Link to comment

Nije da nisi u pravu. Nisam još pogledao najnoviju epizodu, ali sada je uočih na hardu, i vidim da je već četvrta u ovoj sezoni. I onda se prisetim kakav smo samo ršum svega i svačega imali u prve četiri epizode, recimo, druge sezone.

Link to comment

Složio bih se sa vama. Jeste da su najavili manje horora ali ipak... Mada, juče je spletkarenje unutar lože dostiglo veće razmere. Plus duel dve veštičje grupe je zanimljiv. Postoiji pri kraju ove epizode jedan poprilično jeziv momenat (druga sezona se ne bi postidela tog fazona) sa jednim od nekoliko retkih muških članova.

Link to comment

Meni je bila skroz kul ova poslednja epizoda. Muž je jeziv lik i priča sa njim nas tek očekuje. Nije bilo mnogo horora, slažem se, ali sam skapirao da meni u ovoj sezoni najviše smeta što nije klaustrofobična. Prva je bila uglavnom u kući, druga uglavnom u ludnici, imao si taj osećaj skučenosti i potrebu da pobegneš, a ovde se vozikaju po gradu i kreću slobodno. Ništa strašno, ali mi nekako to nije moj AHS™.

Link to comment

+1 za LrdaSvidelo mi se i sečenje jezika, i internet romansa™, i mama & ćerka momenti, i kiselina u lice. Ranije zamerke i dalje stoje, a njanjav mi je i ovaj "colored witches vs. united witches of Benetton" subplot. Prepoznatljivo reanimirani leševi koji se 200 godina raspadaju u vlažnoj Nawrleanskoj zemlji crnici su posebna glupost.Nešto mi se javlja da bi nova Supreme ipak mogla da ne bude mlada Doktorka Frankenštajn, nego pre ona što sluša Fleetwood Mack u močvari? Mada ta je još neobrazovana, ne znam kako bi je primili... dok ova sa druge strane već ima novog batlera spremljenog.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

ocekujem jedno kvalitetno pljuvanje nakon sto ljudi odgledaju novu epizodu TWD :lolol:a nije da nisu zasluzili, pomeraju granice. Nagrada za glupost godine ide ovaj put u ruke velikog vodje moraliste,decision maker. :isuse:

Edited by nerevar
Link to comment

Ja sinoć odgledala TWD (doduše ne celu, ali 3/4) i već se ne sećam šta sam gledala i zašto sam uopšte potrošila vreme na to. Mislim da ću opet da batalim zombije, kao što sam preskočila skoro celu drugu sezonu.

Link to comment

Nekako mi se čini da pisci imaju otprilike jednu dobru ideju po sezoni i onda do iste navrat-nanos popunjavaju epizode nekim praznim sadržajem.A o logici kojom se vode likovi i da ne pričam :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...