Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Ako uzmemo tvoja inicijalna očekivanja kao referencu i ispunjenost istih kao glavni parametar, onda je definitivno krš.Mimo toga je sasvim okej. :D

Edited by McCabe
Link to comment

Pa to otprilike i jeste glavni adut serije. Nije ta priča ne znam ni ja koliko narativno inovativna niti pokušava da bude, štaviše autori se prilično zezaju referencama i klišeima radi efekta ali nas pred kraj sezone sačeka neki suludi tvist koji joj da na snazi. Kao npr to sa Grace, ili ono što ćeš videti u poslednjoj epizodi.Isto tako je počela i ova.

Link to comment

Kako si ovo napisao, nekako sam se ponadao da je jos uvek ziva i da ce je vanelijeni sastaviti.. ali jock :/Inace, odlicna sezonaIz nekog razloga sam posle prve resio da batalim AHS (valjda sam pratio previse serija pa sam resio da liferujem neku), a sada vidim da sam se zajebao. Bas mi se dopala 2. sezonaIspraticu i 3.A moguce je da cu zombijevce zameniti AHS-om

Link to comment

tako je. unuka titubina ili tako nešto. u najavi za treću sezonu, mislim da sam video neki susret njih dve. uglavnom ona mi je za sada najbolji lik. (uz jesiku i angelu)a jel ema roberts prodala dušu satani onim ritualom ili ne?tu će sigurno biti još nekih rituala, plus taj holivudski momenat, garant će biti osvrta na 70te.

Link to comment

mislim da nije, ne moze to tek tako. ali minotaurcic u podrumu, kakav kemp! to mu valjda dodje taj transhumanizam. i ono sa zmijama je ko ed vud da je snimao seksi scenu.odlican mi je poslednji kadar, femina kazablanka. this is the beginning of a beautiful friendship.sad me superzanima kako ce muceni kobejnstajn da se vrati na coveka.

Link to comment
Nadoknadjujem propusteno pa privodim kraju AHS 2. sezonu i taman kad sam skontao da imam crush on Grace (that smile and eyes :wub: )... KABUM!!!Damn it :/
Ja se već navikao, ovde se ne isplati vezati se za likove.Šteta što nije u postavi za treću sezonu. Nisam imao pojma da je Francuskinja, akcenat se ne prepoznaje iako koliko vidim nije ranije glumila na engleskom.Završio drugu sezonu i iščitao topik, mogu da se složim sa mišljenjem većine da je alien sekvenca bila sasvim izlišna, ili bar iz nje nisu napravili neki smisleni izlaz. Obrti su veličanstveni i ne vrijedi lupati glavu razmišljajući o mogućem ishodu. Sve u svemu, dobra čorba, možda samo malčice previše mirođija za moj ukus.Sad opet napuštam topik na neko vrijeme (btw, šta se dogodilo sa spojlerima?) bar dok ne završim breaking bad koji mi se prilično otegao.
Link to comment

Pa u spojlere turamo samo neih par dana nakon emitovanja epizode. Posle jbg. Lakše je za komentarisanje.Ali obzirom da nas nema puno koji pratimo, mogli bismo da se vratimo na princip da osvrte na konkretne događaje trpamo u spojlere do kraja sezone. A šta forumske žene misle o drulabilnosti vog malog kobejnštajnaTM?odličan naziv, btw. :thumbsup: ja sam takođe pokušavao nešto sa frankenštajnom ali mi nije išlo.

Link to comment
evo ti vini, u trecoj si imao i kako uce zanat mlade polaznice.
Ako pod "uče zanat" misliš dižu ljude iz mrtvih prvog dana u školi, koristeći Pig Latin. (Let us resurrectam fraternum guyum!) Ništa novo, trivijalizacija natprirodnog se nastavlja. Ah da, čuli smo i da je Stevie Nicks u stvari veštica, awesoome :yawn2:Bates mi se jedino sviđa u celoj postavi.
Link to comment

Da, nisu bili loši, ali to je obično tako početkom sezone - sredinom se raspadnu a kraj bude kao neka parodija. Zanimljivo je kako izgleda nameravaju da ukradu i ubudže sukob Rick-Tyrese iako se u stripu to odigralo mnogo ranije i pod potpuno drugačijim okolnostima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...