Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

dopada mi se twist na kraju. imam mali problem sa dijalozima u kojima nas upoznaju sa likovima i relacijama ali okej, pregrmelo se.jbt sad gledam... tejt u prvoj sezoni pokojan u startu. u drugoj ga stave u ludačku košulju, u ovoj pogine ni kriv ni dužan. potencijalni naslednik neda starka možda? :unsure:

a decu Roberts ostavljam dežurnom pedofilu. :)
moram da te upozorim da ema roberts sada ima godina koliko i daborah ann wool u prvoj sezoni tru blada :fantom: :P
Link to comment
moram da te upozorim da ema roberts sada ima godina koliko i daborah ann wool u prvoj sezoni tru blada :fantom: :P
:lolol: ToucheKriv sam priznajem, iako je Ema u tom poređenju ipak godinu dana mlađa (valjda, nagađam), a i ja sam na početku TB bio mlađi. Mada, i copkillah je mlađi od mene, tako da, ajde, nije pedofil. :)
Link to comment

Pitanje je da li je Tejt "poginuo", svašta ovde još može da se izdešava. Dobar početak. Ne pomera dupe iz mesta kao Asylum, ali kapiram da ništa više ne može da ispomera dupe kao onakva premisa druge sezone sa demonom, serijskim ubicom, nacistom i prostitukom-pevaljkom kao upraviteljima hrišćanske bolnice :Hail:

Link to comment

ja kad sam videla keti bejts, nisam uopste vise brinula. ona i dzesika ce da budu najveci supernegativci u istoriji, mmw. a moci vestica, pa savrseno.i bre niko od vas da pomene tinu tarner™ !

Link to comment

Pogledao premijeru veštica - nisam oduševljen. Tačno sam znao da će iskenjati neki superherojski scenario po kom je veštičarenje genetski poremećaj, klinke imaju specijalne osobine koje su nasledila od predaka i sad idu kod ženskog Profesora Xaviera da ih istrenira... "Each of you has a unique power" bla bla bla...Ja volim veštičiju mitologiju kad je ispravno odrađena - baba na obodu sela leči bolesne krave i prodaje ljubavne napitke, onda primi kao šegrta pametnu devojčicu kojoj treba nekoliko godina da izuči zanat... a ne ovo sranje - rodila sam se sa ardat-yakshi prokletstvom, ili sa telekinetičkim moćima, ili kao vidovita zorka, jadna ja ovako specijalna.

Link to comment

Tako je, dajte nadžak babe a ne veštice.Nadzak%20baba.jpgInače supermoć™ da natera svog ljubavnika da propiša krv iz očiju je među tupavijim stvarima koje sam video. Ikada. Nadam se da će se priča graditi bez dalje upotrebe...tog talenta.

Link to comment

Kako bez, to služi da mame i ćerke gledaju zajedno, pa onda starija veštica pokaže mlađoj i kaže "Eto zašto ništa pre braka!"Ali ozbiljno, neka su veštice mlade i lepe i sve idu u istu školu, ja samo hoću da nisu od rođena predodređene da budu superheroji/supervillains. Muka mi je od tog "You're a wizard, Harry!" pristupa gde je Specijalnim klincima od starta sve dato na tanjiru zato što su Specijalni. Ja bih voleo jednom da vidim trnovit put do skrivenog znanja, čisto za promenu. Da dete mora nečeg da se odrekne i nešto da žrtvuje i neke značajne izbore da napravi da bi nešto postiglo. Bilo koja priča o Baba Jagi (dobro, skoro bilo koja) može da im bude šablon.Ovde nema šanse da to vidimo,samo je pitanje vremena kad će nam se otkriti da je ružnjikava mala ardat-yakshi u stvari

svoje generacije :yawn2: Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Pa dobro™, ali ako nas je AHS nečemu naučio, to je da ne možemo da pogodimo šta će se desiti. Naravno, to je uglavnom zato što ne postoji nikakav logičan rasplet, već se priča nekako nasumično "rasplete", ali opet. Mislim da malo ovde skačeš pred rudu učitavanjem redi-mejd priče da je mala novi superior koji će da...ne znam šta već. Ne zaboravimo na Keti Bejts i dosadašnji učinak AHS, tako da me uopšte ne bi iznenadilo da se mala do kraja sezone samo izbori za goli život. Ili da zgekne.

Link to comment

Ma dobro, može zaplet da ode na neku desetu stranu, ali sama postavka je do sada jasno prestavljena - veštice se rađaju a ne postaju, imaju urođene random moći koje samo treba da nauče da kontrolišu X-Men style, obični muggles ih mrze jer su tako super, a koja ima najbolje nasleđe ta je najzajebanija od svih <_<

Link to comment
Ma dobro, može zaplet da ode na neku desetu stranu, ali sama postavka je do sada jasno prestavljena - veštice se rađaju a ne postaju, imaju urođene random moći koje samo treba da nauče da kontrolišu X-Men style, obični muggles ih mrze jer su tako super, a koja ima najbolje nasleđe ta je najzajebanija od svih <_<
Ti misliš da bi feministička udruženja dozvolila da se mlade i ambiciozne devojke predstave u skladu sa poremećenom slikom muškaraca o ženama koje trebaju da se staraju o kazanu i čišćenju sa varjačom i metlom u ruci?three-witches.jpgwitch.gif
Nego, počela je i četvrta sezona Walking Deada. Samo da se nađe vremena. Homeland pre svega.
:lol:Smešno. Edited by Filipenko
Link to comment

Sve mi se cini da cu prestati da gledam zombijevcePoceli su zesce da me nerviraju i smarajuOsecam da ce kraj ove epizode da se pretvori u neopevanu glupost u sledecoj

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...