Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Jel ovde pišemo o ahs? Tek sad sam provalio da ima topik..Ok, moram prvo da napišem da je Džesika Lang fenomenalna. Ima dva momenta u seriji koja su me uzrujala, a to je epizoda u kojoj Tejt ubija u gimnaziji i kada zajedno sa Vajolet nalazi njen leš u podrumu (mada sam očekivao, ali opet). Uvodna špica je odlično odrađena. Ostalo sam gledao onako po inerciji, prateći tok radnje bez nekih očekivanja, to jest, taman negdje na ivici interesovanja da prekinem.Kao i većina savremenih horor filmova i serija, i ovde pate od boljke da šokantni događaji moraju da se ređaju na svaka dva minuta (valjda po definiciji, da gledalac ne bi imao vremena da ode da pristavi kafu a da se ništa ne dogodi). Zato mi je valjda Hanibal prilično legao.Zna li neko na kraju zašto i kako je kućna pomoćnica uspjela da ostari u kući? I ono majčinsko ubistvo..taj mi je lik ostao nekako neizgrađen do kraja.Spojlere nisam pisao, ko do sada nije gledao, šta da mu radim.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

sara jeste, bila godinama sa predsednicom tejlor, na nekom emiju se poljubile i to je bio veliki uau.ali amanda pit nije, moze da ti lakne. njen je ova beniof sto je glavni na game of thrones.ne mogu da prepoznam trecu vesticu?

Link to comment

Hvala, lubo, mnogo mi je lakše sad.nego, kad sam video kakvu (je) ribu šeta(la) predsednica, odjednom mi izgleda kao velika šmekerka, dok mi je u Beloj kući delovala nekako praznjikavo.

Edited by Lrd
Link to comment

Meni je u početku bilo malo...hm, moderno, ali mi je muzička posveta Arđentu, odnosno Goblinima intrigirala i na kraju sam jako zadovoljan, ali ne i oduševljen kao sa prethodne dve.Džesika ubija od početka, a decu Roberts ostavljam dežurnom pedofilu. :)Uglavnom, jedva čekam sledeću. De je luba?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...