Jump to content
IGNORED

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Meni je najfascinantnije u ovoj epizodu zašto je Merl za ime sveta naterao Mišon da pešači onoliko nazad do zatvora. Da ne ulazim u to kako je Deril ne samo toliko vešt tragač da ume da prati i tragove kola na putu, već je i dovoljno brz da pristiže nekoga ko se vozi četvorotočkašom...

Link to comment

O tome nisam ni razmišljao :lol: Krenuli ljudi peške, boli ih uvo... a onda se predomislili i uzeli kola koja su stajala pored puta poslednjih godinu dana, ništa im ne fali. A Daryl je morao da prati tragove iako je znao tačno gde idu :isuse:

Link to comment

To je to! Nek` se teraju u picku materinu, slepcine!Taman sam zgotivio team up brace, pa mi je i Merle postao kul lik i oni ga ovako zajebu!Pored svih ovih kretena i imbecila, Daryl, Michone i Merle su jedini koji mi ne idu na zivce. Sta im je ovo trebalo?Samoubili su se!

Link to comment

Pa naravno da je ludak...ali zamisli koliko bi bolja serija bila da su ga kao takvog - a takav jeste oduvek bio - prikazali u startu, nego što ga je na to praktično uterao gubitak sirotog zombi-deteta :(

Link to comment

Ma realno, serija bi bila grom kad bi je ko Britanci napravili u 3,4 epizode po sat i po, i vozi bato, rokanje cisto. Kako ce samo smarati sa onim izbeglicama u sledecoj sezoni,ianako ih je puno kljakavih i nesposobnih,ajoj vec mogu da zamislim.

Link to comment

Bezveze mi je finale, ali je sezona generalno okej.Trebalo je nekako da se završi uz prasak, a ne ovako...nikako.

Samo, ovo sa Andreom je veliki iskorak u odnosu na strip, što pozdravljam, jer sad stvarno ne mogu da znam šta će se desiti i kuda će stvari ići.

Link to comment

+1Užasan antiklimaks. Nije mi jasno kako, kad su stigli u Woodbury i shvatili da Guverner nije tamo, kako im nije palo na pamet da se vratio u zatvor i pobio im svu ženu, decu, starce, i Azijate? Ja sam bio ubeđen da će tako nešto da se desi, pa bi se sezona završila nekakvim Mexican standoff cliffhangerom u kom bi Karl bio taoc...

Link to comment
Mali oftopik vezan za American Horror Story - hoće li biti treće sezone toga?
Hoće, dolazi i Keti Bejts. Pisala luba na prošloj strani:
opak je ahs, ma fantastican. iako se i pudl pojavio, jos i sa jasarovskim repicima, sve, sve savrseno. i sverindzen dosao na kratko, dzesika jebozovnija od 99 posto maloletnica. pisanje divno, bolje od gomile horor romana koje sam iscitala u poslednje vreme. i kako je snimaju, predivno. skoro pa savrsena serija.a sad ce srce da mi prepukne od srece.
LOS ANGELES — The third season of "American Horror Story"will be subtitled "Coven," and add actressKathy Batesto the series' ensemble, according to the TV anthology's co-creator, Ryan Murphy."We're far enough along in the writing that I can tell you what it's about," Murphy announced to more than 1000 of the show's fans who attended the PaleyFest panel on the series Friday night at the Saban Theatre in Los Angeles.
Edited by Lrd
Link to comment

Pogledao sam Walking Dead finale i ono je - Tito me sačuvaj i sakloni! :mad: Pa da li je moguće da su onakvu glupost smislili za kraj? :isuse: Umesto epic fajta, gde guverner dovodi i 1 tenk, imamo idiotizam, glupost i mekuštvo. Što kaže Vini, totalni antiklimaks. Kao da su ovo smišljali još na sredini prošle sezone, dok su se bojali da će ovde biti kraj serije. Imamo Karla koji sada - umesto u otprilike 3. epizodi prve sezone - postaje hladnokrvni likvidator. Imamo bolećivog Erla od Alkatraza koji dovlači novi buljuk ljudi koji, eto, pre žele da žive u zatvoru nego u udobnom gradiću, koji je btw oslobođen nasilnika koji su ga držali. Ajde da su zombiji provalili u Vudberi, pa i da razumem. Ma, šta uopšte nabrajam i naglas se ispovedam, čista glupost.

Link to comment

Načeo AHS po Lrdovoj preporuci i sviđa mi see početak, nadam se da će da održe nivo. Pre toga izgurao prvu sezonu Walking Dead u nadi da će se negde usput popraviti pošto sam sucker za te postapokaliptične survival filmove i serije, ali je iz epizode u epizodu sve grđe i grđe tako da sam odustao. Bangavi zombiji + svi apsolutno retardirani i iritantni likovi = teško sranje.

Link to comment

Poenta je što AHS-u prva sezona apsolutno nije ništa, ali zato druga sezona razbija, jedno od najboljih TV ostvarenja. I ne mora da se gleda prva da bi se gledala druga. Tako da ono, možda da odmah skočiš na drugu sezonu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...