Jump to content

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

uini ima pravo, epizoda nije dinamicna al je sadrzajna, i sluzi da pokaze dokle je metamorfoza nezarazenih dosla.meni jebiga sveukupan dojam dosta pozitivan, moguce da tome doprinosi cka sto peva uejtsa, al nema veze.

Link to comment
još i miralem da se založi,
taj film nes gledati. ovo je jednostavno vrlo lose, i uopste mi nije jasno kako mozete i dalje da istrajavate zbog mozda 1 poluuspele scene po epizodi. meni dodje da razbijem tv kad god pocnu da se znacajno gledaju.
epizoda nije dinamicna al je sadrzajna, i sluzi da pokaze dokle je metamorfoza nezarazenih dosla.
kladim se da ni sam ne razumes sta si napisao, mlohavi.
Link to comment

Ja sam juče shvatio da su moji razlozi za negledanje Walking Deada potpuno idiotski i pogledao sam prvu sezonu. Nije loše uopšte kako sam očekivao, a i dosta se razlikuje od stripa. Čujem da je prva ubedljivo najgora, tako da ne znam šta se ljudi bune. Javljam se kad vas stignem. Dan-dva.

Link to comment
Ja sam juče shvatio da su moji razlozi za negledanje Walking Deada potpuno idiotski i pogledao sam prvu sezonu. Nije loše uopšte kako sam očekivao, a i dosta se razlikuje od stripa. Čujem da je prva ubedljivo najgora, tako da ne znam šta se ljudi bune. Javljam se kad vas stignem. Dan-dva.
Ako se dobro secam, pocetak prve sezone je bio sasvim OK, smor je poceo krajem prve i trajao do sredine druge. Dok nisu konacno napustili Hershelovu farmu.
Link to comment

Malo je sporo, ali nemam neke ozbiljnije zamerke. Naročito od kada se videlo da ne prati strip 1:1 i da ima novih likova. S02E04 do sada i baš mi prija.

Link to comment

opak je ahs, ma fantastican. iako se i pudl pojavio, jos i sa jasarovskim repicima, sve, sve savrseno. i sverindzen dosao na kratko, dzesika jebozovnija od 99 posto maloletnica. pisanje divno, bolje od gomile horor romana koje sam iscitala u poslednje vreme. i kako je snimaju, predivno. skoro pa savrsena serija.a sad ce srce da mi prepukne od srece.

LOS ANGELES — The third season of "American Horror Story" will be subtitled "Coven," and add actressKathy Bates to the series' ensemble, according to the TV anthology's co-creator, Ryan Murphy."We're far enough along in the writing that I can tell you what it's about," Murphy announced to more than 1000 of the show's fans who attended the PaleyFest panel on the series Friday night at the Saban Theatre in Los Angeles.
Link to comment

Fenomenalno! :Hail:I konačno neko da gleda seriju kao ja, ali da sme to glasno da kaže. Malo se posle razlije, ali na pravi način, tako da nema veze. :)A ja intenzivno gledam The Walking Dead, i nemam nekih ozbiljnijih zamerki. Štaviše, uživam.

Link to comment

Bože, glupe li Walking Dead epizode... najgora u sezoni definitivno :isuse:Ne znam šta je luđe, da li Rick koji naprasno odlučuje da veruje Guverneru i ponudi mu Michonne, časna pionirska da im posle neće ništa... da li Merl kom ne pada na pamet da kaže da Guverner neće ispoštovati časnu pionirsku... da li Merl koji tek onako bezveze odlučuje da izvrši samoubistvo putem zombi-masovnog commando atentata u pokušaju... da li Michonne koja ide kao ovca na klanje i ne koristi priliku da pobegne, a posle se mirno vraća kod ljudi koji su hteli da je žrtvuju... da li Daryl koji je presretne i pita "Where's my brother, didya kill him?", ona kaže "No", a on kaže "OK" i produži dalje :isuse:Na kraju epizode gde smo bili, šta smo radili - nigde i ništa, ista meta, isto odstojanje. Sreća pa su sve začinili romantičnom Glen-Maggie romansom sa toliko romantike da mi je došlo da se obesim.

Link to comment

Ma, ne vidim poentu razmišljanja u tom smeru. Prepustiš se, pa šta bude. Jebiga. Mislim, kad nisu prikazali zašto se mrze sa guvernerom, o čemu dalje da pričamo.

Link to comment

Dobro, bar su prikazali nama da je on psihopata, tamo sprema neku sobu za mučenje itd. Neka su Rick i ekipa nekako naslutili da je on manijak, ali odakle im onda ideja da će mirno da kohabitiraju sa njim ako mu ustupe Michonne da se malo iživljava nad njom? :blink:Glupav ispade ceo podzaplet sa Guvernerovim zahtevom, ne znam kakvo treba da bude finale da sve pokrpi. (Nadam se da će Tyresova sestra da bude ona što u stripu upuca Rickovu ženu i bebu, ali ko zna da li će to - bez žene - uopšte da se desi.) Možda Guverner preživi finale pa gledamo dalje razvlačenje i u sledećoj sezoni, dok svima ponovo ne dosade zombiji...

Link to comment

A ko će Riku ruku odseći? :cry:Mislim, pazi, meni je ceo zaplet ove sezone malo idiotski. Kao, pokupe im dvoje ljudi iz ekipe, pojma nemaju da li su to normalni ljudi ili zlikovci u tom Vudberiju, i idu full guns blazing u opšti napad. Na drugoj strani, imamo maltene guvernera za koga je sve do pre 1-2 epizode zapravo, da je on glavni lik a ne Rikova družina, moglo maltene da se kaže da sve što radi radi iz opravdanih razloga, a da ga je malo poremetila smrt ćerke, koja je - zombi.Jebem li ga, sve su to sjebali. Mene samo fascinira kako im to uspeva od prve sezone. Imaju jebeni zaplet u stripu, mogu komotno da ga se drže, dodaju i oduzimaju bez da menjaju neku suštinu i remete ritam - ali ne, u svakoj sezoni oni moraju da izmisle toplu vodu i ubace nešto čega nigde nema.Tako umesto da Rikov sin odmah upuca Šejna mi moramo da gledamo dve sezone čudnog ljubavnog trougla. Umesto da gledamo kako guverner sakati Rika i brutalno siluje sve odreda, mi gledamo kako oni čas pregovaraju, čas veruju čas ne veruju da su oni drugi apsolutno zlo, spremaju se na last man standing borbu oko ničega i tako. Umesto da zagine ko kad treba, stalno nešto menjaju, cinculiraju i slično. Zato rekoh, skroz se opustim i gledam tako eto da mi prođe vreme. Jebiga.

Link to comment

Pa upravo to, moraju da izmišljaju toplu vodu da bi zaradili platu. Ako samo prepišu scenario stripa u scenario epizode, onda to nije praaava adaptacija... Ja sam sve to progutao i prihvatio, ova sezona mi je bila sasvim OK, kako su gradili tenziju na relaciji Woodbury-Zatvor, čak su obe strane imale potencijalne dvostruke agente (Andrea/Merl), sve u nadi da će da skrpe kakav-takav rasplet do kraja, uz možda nešto neočekivano (a inteligentno) u plot smislu. Ali već je pretposlednja epizoda a oni nešto improvizuju, petljaju, predaju Michonne ne predaju Michonne, Merl se samoubio, Andrea zarobljena... minimalne su šanse da ne zaseru na kraju.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...