Jump to content

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Meni je baš bila dobra road trip epizoda. Morgan, Michonne, čak i Karl i Rick - sve je imalo smisla i bilo je dosta u duhu originala.Ono sa tzv. stoperom mi je najbolji detalj - pokazuje da su malo oguglali, ne pokušavaju više da budu goody two shoes i spasu svakog na koga naiđu. Ali nekako mi deluje da će im se takva praksa osvetiti pre ili kasnije, možda na ptimeru onog crnca (Tyrese) sa familijom kog je Rick bezveze izbacio iz zatvora, a on odmah otišao u Woodbury.

Link to comment

nisam gledo, danas cu, al mi ima smisla to sto ste opisali, glede™ guglavanja. to ima u svakom zombi filmu, a za ocekivati je da i ova serija bude o ljudima, kao i svi pristojni zombi filmovi uostalom.

Link to comment

Naravno ocekujem da u fajtu kad zagusti iskoci Morgan sa snajperom i pocne da skida guvernerove ljude sa ledja i slavno pogine.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment

Već vidim te dirljive scene..."I don't have my son anymore...but you do. And that is why I am right here, right now, right beside you". Sa po minut pauze na svake tri-četiri reči, pogledima koji govore sve i Rikom koji samo što ne zaplače i koji briše nos nakon Morganovih reči :cry:

Link to comment

Upravo gledam. Ovo je najdosadnija epizoda koju sam u skorije vreme odgledala, računajući sve serije koje pratim. Ali na neki bizaran način korespondira sa večerašnjim skupom u Briselu, i ne mogu da prestanem da se smejem, zamišljajući Nikolića kako cupka isperd nekog ambara, da značajniji od njega popiju po viski. :lolol: :lolol:

Link to comment

Mora da bude dosadna kad je set-up za finiš sezone. Šta biste vi, da raspravljaju o nagodbama i žrtvovanju dok upucavaju zombije sa kuka na 30 metara razdaljine?Nisam to očekivao, ali uspeli su da učine taj Woodbury-zatvor konflikt zanimljivim. U stripu je sve mnogo jednostavnije i direktnije, plus što likovi reaguju realnije (Andrea i onaj njen deda prosto odluče da pobegnu kad Guverner napadne, ništa semper fi lojalnost itd.) Ali ovde su napravili sve oko dijaloga i izbora, potencijalni dvostruki afenti na sve strane (Merl, Andrea, Tyrese, itd.) - za sada nije loše.Jedino mi i dalje smeta što su svi tako ubeđeni da je Guverner antihrist lično, samo zato što je uhvatio Maggie za sisu :isuse:

Link to comment

zadnje vreme došlo kad weenie brani epizodu TWD. još i miralem da se založi, pa da dočekamo i prave zombije u realnom vremenu...:Dmene isto ugnjavilo 90% ove poslednje epizode: dejton saspens, 40 minuta pregovarali i palili cigarete u krupnom planu.al da ne budem gadan deda - zainteresovao me trejler za sledeću, plus mi se svideo lagani bonding ovih koji su pregovaračima izigravali švajcarsku gardu.stoper je baš fini detalj.marita kovarubijas kanda prestaje da bude tuka, što takođe pozdravljam.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...