Jump to content

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Ne kapiram ko mi briše post i zašto. Dakle, pitam ko je Sheldon? Ne prate ovde ljudi svako đubre koje se pojavi na američkoj televiziji, već samo 20-30%.
Šeldon je jedan od glavnih likova iz Big Bang Theory, ludi genijalac štreber, potpuno odsutan od sveta. Ali ja ne znam ko je Glen, niti kakva je njihova relacija.edit: sad sam izIMFBovao. Glen je lik iz Walking Dead i pojavljuje se u jednoj epizodi BBT. Mlah.Nego, da se gleda Walking Dead ili ne? Veliki sam zombofil, ali su mi svi u okolini rekli da je prva sezona mega sranje i ja od tada jašem na tom talasu, a sad shvatam da to uopšte ne mora da bude tako. :unsure: Edited by Lrd
Link to comment
Nego, da se gleda Walking Dead ili ne? Veliki sam zombofil, ali su mi svi u okolini rekli da je prva sezona mega sranje i ja od tada jašem na tom talasu, a sad shvatam da to uopšte ne mora da bude tako. :unsure:
Prva sezona je neverovatno sranje, druga je takođe, ali pri kraju postane kao gledljivo. Tek od ove treće, ima neki sadržaj, koji koliko toliko drži pažnju. Zombiji su, lepo našminkanu u sve tri sezone. Pa, ako voliš, izvoli. Ja sam preskočila skoro celu prvu i veći deo druge, ali nisam imala problema da se uključim u fabulu radnje :lolol: Edited by Arkadija
Link to comment

Vise lici na neku spansku seriju, gde u pocetku

ortak ortaku pojebe zenu dok je ovaj u bolnici, jbg, mislili su da je mrtav. Medjutim, on se oporavi i nadje ih. Oni to kriju od njega neko vreme, medjutim on sazna i da belaj bude veci, ona zatrudni, te se ne zna ko je otac deteta. Zombiji se usput pojavljuju tu i tamo, cisto da opravdaju naziv serije.

Sad je kao interesantno i sprema se veliki obracun 2 prezivele grupe

Edited by Have_Fun
Link to comment

poceo sam da pratim ovu seriju zbog atmosfere, i sve mi bi potaman, zatvaras oci na ocigledne manjkavosti i picis dalje, dok evo nisu sve zasrali sad sa ovim emocijama, guverner i plavusa, ovamo rik i lora, zoNbiji mu tu sad dodju samo kao dekor, ubijaju ih k'o ja kad ubijem dvoje jaja na oko i kobaju, bas bas lose..

Link to comment

ma jesam, "muski" stisnuo zube i nekako pregurao, dao sam joj sansu, sto je i opravdala kasnije, jer sam ostatak smazao u cugu, ali ovo mi vec lagano postaje mrcvarenje...ne znam,do mene je mozda, sta znam..najbolje da batalim na odredjeno vreme, pa kad se pozelim, opet sve na ho-ruk...

Link to comment

To je to! Posle gledanja 1m40sec (sa sve uvodom) ove nove epizode, definitivno pocinjem da navijam za zombije! Ako se uopste pojave u serijiPa jbt, neki jadnik ide putem, Rik sa sinom i Michonne u kolima, tip moli za pomoc a oni ga odjebavaju... pa wtf?! Bar da su ga samo odbacili donekle..I uopste im ne kapiram taj fazon, nije kao da im je grupa nesto specijalno jaka (Rik je prolupao, Hershil mator i bez noge, donekle su jedino normalni Glen, Deryl i Michonne), dobro bi im dosao reinforcement, a oni svu pomoc na koju nalete, odjebu.Ajd da vidim do kraja sta ce se desiti

Edited by Have_Fun
Link to comment

Na kraju su naisli na les onog stopera i pokupili njegov ranac i ostale stvariNek` se teraju, malo mi fali da prekinem sa gledanjem.. vise nikakvog smisla nema serija, a i moglo je proci bez ove epizode.. boring

Link to comment
Nek` se teraju, malo mi fali da prekinem sa gledanjem.. vise nikakvog smisla nema serija, a i moglo je proci bez ove epizode.. boring
Nisam još pogledao epizodu, ali kada sam video u privjuu na kraju prethodne epizode o čemu će se raditi, prva pomisao mi je bila "WTF, čemu to?"
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...