Jump to content

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Pa vidiš kako se raspliće, napamet i konfuzno. Nemam pojma zašto su vraćali Almu na samom kraju prošle epizode da bi je ubili pri kraju ove. Grace isto, cela priča sa njih dve, Kitom, i vanzemaljcima više ne može da ima ikakvog smisla. Šta sad treba da se desi samohranom tati da bi taj plotline izvukao negde? Da ga otmu vanzemaljci? Da, to bi sve objasnilo <_<Ja sam do prošle epizode očekivao da se ispostavi da je ovaj Dylan McDermott u stvari alien baby, da Lana jeste abortirala ali da je Kitov i Grejsin sin nekako odrastao u sirotištu pa greškom povezao da je Bloody Faceov sin... to bi kako-tako povezalo te dve priče i dalo nekakav ironičan downer zaključak. Ali sad nema ništa ni od toga...

Link to comment
Pa vidiš kako se raspliće, napamet i konfuzno.Nemam pojma zašto su vraćali Almu na samom kraju prošle epizode da bi je ubili pri kraju ove. Grace isto, cela priča sa njih dve, Kitom, i vanzemaljcima više ne može da ima ikakvog smisla. Šta sad treba da se desi samohranom tati da bi taj plotline izvukao negde? Da ga otmu vanzemaljci? Da, to bi sve objasnilo <_<Ja sam do prošle epizode očekivao da se ispostavi da je ovaj Dylan McDermott u stvari alien baby, da Lana jeste abortirala ali da je Kitov i Grejsin sin nekako odrastao u sirotištu pa greškom povezao da je Bloody Faceov sin... to bi kako-tako povezalo te dve priče i dalo nekakav ironičan downer zaključak. Ali sad nema ništa ni od toga...
Ma rasplet je potpuni delirijum, ali mi ne smeta, jer mi je nekako u skladu sa mentalnim stanjem junaka. Oni lude, njihova percepcija se raspada, a i mi gledaoci sa njima.
Link to comment

Na kojoj je planeti to hepiend? Svi su ili ubijeni ili samoubijeni ili očajni...Meni se, začudo, sviđa kako su priveli kraju. Posebno što alien abduction idiotizam nije dalje elaboriran (serija bi bila daleko bolja da uopšte nema tog aspekta).

Link to comment
Na kojoj je planeti to hepiend? Svi su ili ubijeni ili samoubijeni ili očajni...
Rekoh precizno "kvazi hepiend koji to nije", molim lepo.Kvazi je zato što je junakinja za koju smo navijali odvratna kučka, a hepi je zato što je negativac ubijen, sister Džud umrla srećna, mirna i pomirena sa sobom, Kidova deca odrasla lepa i vesela, zli kardinal ubiven...
Link to comment

... i najvažnije, Hero Protagonist je nestao u bljesku vanzemaljske svetlosti, da bude izlečen od raka pankreasa i živi večno in outer space! Yay!(Šta su koji krasni vanzemaljci hteli sa njim i njegovom Specijalnom decom, nije više nikoga ni briga.)

Link to comment
  • 3 weeks later...

Traljavo je počelo, uopšte nisu ispoštovali kraj prošle (polu)sezone - nastavili sa akcijašenjem iako je delovalo da su stigli do nekakvog zatišja... ali sve posle toga je prilično dobro. Svi su se ponašali dosta smisleno, čak i crackpot Rick, nije bilo glupavih dijaloga kakve smo imali na tone ranije. Mini-krize i u zatvoru i na Woodbury strani i između (Merl & Daryl) se razvijaju dosta zanimljivo.Krivo mi je samo ako se ispostavi da su Tyrese i njegovi najureni potpuno bezveze, zbog nesporazuma. Ako ne ostanu, valjda će se nekako vratiti kasnije, možda ne u punom sastavu.Najava za sledeću deluje kao da će biti katastrofa, Glen nagovara Michonne da krenu u neku commando-assassin akciju, samo njih dvoje :isuse: To bi možda i imalo smisla da je Governor prikazan onako kao i u stripu... ali ovde u seriji nemam pojma šta tačno imaju protiv njega. "Video mi devojku u brushalteru?" "Jebo mi drugaricu?" :unsure:

Link to comment

+1 na Vinija. Niti smo videli silovanja, niti smo videli seču ruku, niti likvidacije onih koji nisu ni trebali da umru ranije (na primer, Rikova žena...), ja mislio da će biti bolje, na kraju nezadovoljan. Plus mi guverner uopšte nema izgled neke zloće i pokvarenjaka, za razliku od stripa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...