Jump to content

hodajuci mrtvaci protiv uklete kuce


luba

Recommended Posts

Moglo je baš i bez one trippy plesne numere, ali ajde.Malo mi je neočekivano da ovako zbrzaju rasplet, odoše dva glavna negativca tek tako, bezveze. Sad još samo da vidimo šta će Bloody Face da uradi (smaraju sa krajnje nebitnom trakom) i da li će nam išta ikad objasniti oko alien abduction podzapleta.

Link to comment

Dobra je bila epizoda, ali mi je u rangu prethodnih, možda čak i malo ispod zbog muzičke tačke. Jedino što se radnja kao malo "raspliće", ali ne verujem da je išta gotovo dok se ne potvrdi. Niko nije mrtav dok ne vidimo kako umire i nestaje.

Link to comment

Plesna scena :puke:Ali generalno, serija mi je do sada odlična! Tj. ova druga sezona. Jbt, vi ne znate ni kako da je pohvalite. To se kaže "Sanatorijum i bolnica sa mnoštvom ludaka i bolesnika, gde je glavni doktor nacistički zločinac iz Aušvica sklon eksperimentima nad ljudima, glavni psihijatar serijski ubica koji skida kožu sa ubijenih žena, a glavna upravnica časna sestra koju se zaposeo sotona. Ko to ne bi gledao? Umesto toga, trubite o nekim potpuno sekundarnim, tercijarnim stvarima...

Link to comment
Ali generalno, serija mi je do sada odlična! Tj. ova druga sezona. Jbt, vi ne znate ni kako da je pohvalite. To se kaže "Sanatorijum i bolnica sa mnoštvom ludaka i bolesnika, gde je glavni doktor nacistički zločinac iz Aušvica sklon eksperimentima nad ljudima, glavni psihijatar serijski ubica koji skida kožu sa ubijenih žena, a glavna upravnica časna sestra koju se zaposeo sotona. Ko to ne bi gledao? Umesto toga, trubite o nekim potpuno sekundarnim, tercijarnim stvarima...
Nije, nego sad kenjaš jer nisi teo da slušaš savršeno razumne preporuke. :fantom: Edited by Lrd
Link to comment

Eh, što mrzim nedovršene navlake, znači™ najviše od svega.Mogao si Vini da nagovestiš, da strip Mrtvaca nije gotov. Sad sam pročitao sve objavljeno i balavim, na stranu to što je bolji od serije barem duplo.

Link to comment
Eh, što mrzim nedovršene navlake, znači™ najviše od svega.Mogao si Vini da nagovestiš, da strip Mrtvaca nije gotov. Sad sam pročitao sve objavljeno i balavim, na stranu to što je bolji od serije barem duplo.
Sa druge strane, da si pročitao makar jedan red o stripu, video bi da je ideja da se napravi "ongoing" serijal o svetu sa zombijima. Dakle, nema kraj. :)
Link to comment

Ma serem :PJest tematika takva da je svaki kraj manje-više otvoren, ali mislio sam da je strip neka zaokružena celina.Kod serija sam se navikao, da će da razvuku kako god mogu.

Link to comment

Ja strip TWD prestao da čitam negde posle devedesetog broja, nije mi dovoljno zanimljivo da bih se naterao da jurim download svaki put. Mada vidiš, sad bih mogao da potražim... kad bih znao gde sam stao.A za AHS S2 sam rekao što je jasnije moguće sa je dobro, nisam ja kriv što Filipenko učitava neku ironiju gde joj mesto nije.

Link to comment

šta? ovo nije kraj sezone?dobro, što jes jes, ostalo je još nedoumica ali nakon ove epzode sam baš imao utisak "završenosti".da, vidi stvarno: continuum i madness ends. obećava. :D

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...